dowolna

Mieszkania pod klucz Toruń - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 41m 2 , składa się z: pokój dzienny z balkonem sypialnia kuchnia z jadalnią łazienka z wc przedpokój z mini garderobą To komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o pow.48m2, po generalnym remoncie, znajduje się na parterze w bloku wielorodzinnym. Zalety mieszkania: - parter - umeblowane - jasne, słoneczne - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

535 000 zł54 m² 9 878,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na zielonym Jarze. Lokalizacja dla osób ceniących naturę- w okolicy dużo zieleni, ścieżek rowerowych i biegowych. Z komórką lokatorską oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! kamienica; II piętro; blisko umk; spacerem na starówkę; na sprzedaż ofertujemy trzypokojowe mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suleckiego

Na Skarpie,Toruń

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji gotowe do zamieszkania lub na wynajem! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

518 897 zł62 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 62,33 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 2,54 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Jar,Toruń

384 000 zł39 m² 9 955,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jar - Strobanda | 2 Pokoje | 38,57 m2 | Do wprowadzenia Tylko u nas Wyjątkowa oferta sprzedaży, pięknego, dwupokojowego mieszkania, o powierzchni 38,57m2, zlokalizowanego przy ul. Strobanda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Mokre,Toruń

309 000 zł37 m² 8 262,03 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Chcesz mieć wszędzie blisko? Zależy Ci na spokojnej okolicy? Czy winda jest dla Ciebie ważna? Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

526 556 zł63 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 63,25 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 2,29 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Kościuszki,Toruń

439 000 zł62 m² 7 055,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Słoneczne 4 pokojowe mieszkanie w Centrum gotowe do zamieszkania od zaraz! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

750 000 zł96 m² 7 832,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Przestronne, wygodne oraz gotowe do zamieszkania! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witkowskiego

Podgórz,Toruń

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

*Mieszkanie na sprzedaż, własnościowe o powierzchni 37m2. Idealne dla jednej osoby lub pary. *Zostało wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane. Dużym atutem jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suleckiego

Na Skarpie,Toruń

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! na skarpie;I pietro; II pokoje; blok; blisko las Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Koniuchy,Toruń

459 000 zł65 m² 7 099,77 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprawdź, jak nowocześnie może być urządzone mieszkanie w wielkiej płycie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 950 zł33 m² 58,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupokojowy apartament w pełni umeblowany w pożądanej lokalizacji - dostępny od zaraz! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł29 m² 48,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wykończona kawalerka. Lokalizacja: toruń, ul. Targowa, "osiedle Artystyczne" Metraż: 29,07m2 Czynsz: 1.400zł Opłaty eksploatacyjne: 414,45zł Kaucja: 1.400zł Powierzchnie dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Jar,Toruń

306 864 zł43 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska na zielonym osiedlu jar ul. Strobanda Oferta w promocyjnej cenie tylko 17 września. Bez podatku pcc i bez prowizji do biura od klienta kupującego. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Toruń

369 900 zł67 m² 5 520,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z dużym potencjałem, blisko umk oraz galerii Plaza, może być wspaniałym miejscem do zamieszkania lub dochodową inwestycją: zalety mieszkania i budynku: - 280 cm wysokości, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Toruń

285 000 zł32 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! miasteczko umk; i piętro,2 pokoje; blok. Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Młodych,Toruń

255 000 zł30 m² 8 452,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować tę piękną i przytulną i bardzo ustawną zarazem kawalerkę na Osiedlu Młodych w Toruniu. Mieszkanie jest bardzo zadbane, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strobanda

Jar,Toruń

447 426 zł67 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska na zielonym osiedlu jar ul. Strobanda Oferta w promocyjnej cenie tylko 17 września. Bez podatku pcc i bez prowizji do biura od klienta kupującego. Mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Młodych,Toruń

283 000 zł30 m² 9 433,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! II pokoje; IX piętro; spacerem na starówke;wieżowiec Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jakubskie Przedmieście,Toruń

489 000 zł45 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Blok; cegła;winda; osiedle awangarda; deweloper: lem bud Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie w bloku Z cegły wybudowanym w 2020r. położone na Jakubskim Przedmieściu, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Stare Miasto,Toruń

535 000 zł78 m² 6 839,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serce Torunia - ulica Mikołaja Kopernika - 2 minuty piechotą od pomnika tego znanego Polaka i Rynku Staromiejskiego. To właśnie tu, na III piętrze wyremontowanej, pięknej kamienicy, mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

343 000 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! wieżowiec; 2 pokoje; po remoncie generalnym;V piętro Na sprzedaż ofertujemy dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

344 000 zł30 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu antyinflacyjny produkt zlokalizowany 20 min drogi od Torunia w pobliżu tężni solankowych i parku zdrojowego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grasera

Jar,Toruń

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe składa się z ; -salon z aneksem kuchennym -wydzielone miejsce do pracy -sypialnia -przedpokój -łazienka z wc -loggia Mieszkanie umeblowane, liczne zabudowy, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł29 m² 55,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wykończona kawalerka. Lokalizacja: toruń, ul. Targowa, "osiedle Artystyczne" Metraż: 29,07m2 Czynsz: 1.600zł Opłaty eksploatacyjne: 414,45zł Kaucja: 1.600zł Powierzchnie dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Toruń

Rubinkowo,Toruń

160 000 zł23 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 23m2 na toruńskim Rubinkowie. Zalety: - gotowe do zamieszkania - balkon na całą szerokość mieszkania (loggia) - blisko komunikacji miejskiej - niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

220 000 zł32 m² 6 811,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Marzy Ci się mieszkanie na Rubinkowie I, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację i rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

495 000 zł50 m² 9 901,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż, wyposażone, gotowe do zamieszkania. - lokalizacja: oś. Jar przy ul. Watzenrodego - Powierzchnia: 49,99m2 - 2 pokoje + oddzielna kuchnia - 1 piętro w dwupiętrowym budynku - cena :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Jar,Toruń

332 080 zł40 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jar I strobanda I 39,77 m 2 bez 2 % pcc! Zapraszam Państwa do zapoznania się ofertą sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim realizowanego w budynkach w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Jar,Toruń

338 250 zł41 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jar I strobanda I 41,06 m 2 bez 2 % pcc! Zapraszam Państwa do zapoznania się ofertą sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim realizowanego w budynkach w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jar

Jar,Toruń

663 000 zł63 m² 10 498,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 63,15m2 na prężnie rozwijającym się osiedlu Jar. Nieruchomość znajduje się na 2- piętrze w nowym bloku wybudowanym w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włocławska

Stawki,Toruń

339 000 zł35 m² 9 578,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo funkcjonalnego mieszkania Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

2 000 zł47 m² 42,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właśnie wykończone, umeblowane, wyposażone, jeszcze niezamieszkałe dwa pokoje na jarze na ul. Hubego W otoczeniu lasu! komórka lokatorska do dyspozycji najemcy! Polecam 2 pokoje na osiedlu Jar na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Stawki,Toruń

438 000 zł53 m² 8 290,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i bardzo funkcjonalnego mieszkania Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 200 zł59 m² 37,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe w pełni umeblowane mieszkanie trzy pokoje 58 m2 z balkonem na osiedlu zamkniętym! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

250 000 zł24 m² 10 486,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania dla siebie? Zatrzymaj się, oferta na pewno Cię zainteresuje! miasteczko umk; IV piętro, kawalerka; wieżowiec. Na sprzedaż ofertujemy kawalerkę na IV piętrze, w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stawki,Toruń

399 999 zł36 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dopiero co wykończone mieszkanie do wprowadzenia na osiedlu 4 pory roku!. Transakcja bez pcc, co pozwala Kupującemu oszczędzić na starcie 8000 zł! Polecamy gorąco nowe mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

1 700 zł36 m² 46,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone 2 pokoje, umeblowane, wyposażone, na strobanda! Polecam dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Jar na ul. Strobanda o o powierzchni 36,43m2 w niezwykle atrakcyjnym miejscu,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij