dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Toruń - Sprzedaż i wynajem

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Reja,Toruń

310 000 zł70 m² 4 428 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe z przedpokojem, kuchnia, łazienka, balkonem, garderoba, spirzarnia oraz duży balkon. Okna od strony wschodniej i zachodniej (plastikowe) miszkanie w stanie dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

179 000 zł45 m² 3 977 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Normalne, rozkładowe mieszkanie bez udziwnień i zachwaleń. Mieszkamy tu we trójkę 18 lat, czyli od samego początku:). Nie jest źle ale troszkę się nam dorosło i chcemy czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Mokre,Toruń

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam słoneczne mieszkanie (spółdzielczo-własnościowe) wieżowiec 9 piętro, 3 pokojowe 50m2, z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Nowe okna pcv, podłogi panele klasa ścieralności 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, zadbane mieszkanie,z dużym balkonem(loggia),okna pcv,dwa pokoje(25 m2;8 m2),wózkownia, kuchnia otwarta na przedpokój. Cztery lata temu założono nowy parkiet, położono nową gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

212 000 zł54 m² 3 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Toruń ul Broniewskiego Sprzedam bezpośrednio i pilnie. Zapraszam do oglądania po uprzednim kontakcie. Nowe budownictwo Mieszkania 2 pokoje, kuchnia, łazienka i ubikacja,balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

197 000 zł49 m² 4 020,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe (pokoje: 25 i 9 metrów kwadratowych - w obu pozostaje zabudowa kaloryferów wraz z półkami) na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Kuchnia zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buszczyńskich

Rubinkowo II,Toruń

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Stawki,Toruń

149 000 zł40 m² 3 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 40m kawalerkę na ulicy Okólnej w Toruniu. Mieszkanie jest obszerne: duża, jasna kuchnia z jadalnią, bardzo duży przedpokój z szafą/garderobą, jasny pokój, balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bema

Bema,Toruń

120 000 zł26 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Przytulna kawalerka na ulicy Bema. Cicho, spokojni sasiedzi. Blisko do centrum - 10 min. Na umk - 20 min. Na lodowisko Tor-tor - 1 min. Lasek/park - 5 min. Łazienka i kuchnia po kapitalnym remoncie rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

340 000 zł71 m² 4 788,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne ,4 pokoje ustawne, rozkładowe, kuchnia z oknem osobno z dużą zabudową, na ścianach gładż, na podlogach mozaika parkietowa.Okna PCV z ociepleniem wewnatrz. mieści sie na 3 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

290 000 zł65 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bardzo atrakcyjne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65 m.kw. w pięciopiętrowym budynku z cegły na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrnego

Na Skarpie,Toruń

200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wielka okazja! M-4 bardzo dobra cena - do negocjacji. Pilnie na sprzedaż lub zamianę na mniejsze (2- pokojowe Rubinkowo 2) Mieszkanie do odświeżenia dostępne od zaraz. Parter, rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Mokre,Toruń

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferta bezpośrednia! Mieszkanie posiada ciekawy i zarazem bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Dla przyszłego nabywcy pozostają 2 szafy typu komandor oraz zabudowa kuchenna. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

135 000 zł29 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Idealne mieszkanie dla kawalera, studenta, rodziny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokre,Toruń

167 000 zł39 m² 4 282,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sprzedam przytulne, ciepłe, słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy. Świetna lokalizacja. W pobliżu: ogólnodostępne miejsca parkingowe,Wydział Politologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

48 m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokojowe rozładowe słoneczne, drugie piętro W bloku, blisko centrum, parking, dużo zieleni park W pobliżu, możliwość korzystania Z komunikacji miejskiej, sieć sklepów, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

420 000 zł77 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

350 000 zł78 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie duże przestronne.Blisko szkoły, przedszkola i sklepy. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyłów

Rubinkowo II,Toruń

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne , przestronne mieszkanie dla rodziny. warto obejrzeć bo trudno opisać, najelpiej ocenia się bezpośrednio. Bardzo funkcjonalne, dobrze rozplanowane. cena do negocjacji. Możliwośc sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskich

Mokre,Toruń

175 000 zł40 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie M3 spółdzielcze własnościowe. 6/11 piętro. Nowoczesna winda. Pomieszczenia obstawne w dobrym stanie częściowo umeblowane. W całym mieszkaniu nowe okna z roletami (2009).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze dwustronnie rozkładowe pokoje o pow.25,13,9, kuchnia oddzielna bez zabudowy,osobno łazienka i wc. Okna wymienione,nowa kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Rubinkowo II,Toruń

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Toruń, rubinkowo II, mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, łazienka, wc osobno. Zadbane- parkiety, gładzie. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buszczyńskich

Rubinkowo I,Toruń

215 000 zł63 m² 3 412,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest bardzo atrakcyjne, położone na 4 piętrze w 4-piętrowym ocieplonym i zadbanym bloku z płyty, na spokojnym i zielonym osiedlu Rubinkowo. Mieszkanie jest jasne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Chełmińska

Koniuchy,Toruń

395 000 zł81 m² 4 876,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupoziomowe 4-pokojowe o pow. 81 m2 przy splocie ulic Szosa Chełmińska i Długa (dzielnica Koniuchy) z dwoma łazienkami (prysznic i wanna narożna). Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Rubinkowo,Toruń

229 000 zł63 m² 3 634,92 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym, zadbane, czyste. w pobliżu las, szkoła, sklepy, szpital, plac zabaw. własnosciowe, podłogi z drewna, płytki w kuchni, łazience oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Toruń

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja. Przyjemne mieszkanko. 2 obstawne pokoje. Sklep i przystanek autobusowy zaraz obok. 5 min spacerkiem do targowiska. Bez pośredników!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

217 000 zł49 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Bez pośredników! Fantastyczne, nowoczesne i przytulne mieszkanie, położone w centrum osiedla Na Skarpie. Blok z płyty, 9 piętro. 49 m2 ciekawie zaaranżowanej powierzchni pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślaskiego

Na Skarpie,Toruń

219 000 zł60 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam całkowicie rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, bardzo ciekawie i estetycznie zaaranżowane, usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu na osiedlu "na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

162 000 zł32 m² 5 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

32.04 m2, spółdzielcze własnościowe, piwnica, kafle, parkiet, wielka płyta, stan dobry, ogrz.centralne, okna PCV bez posredników; remontowane w zeszłym roku; kuchnia umeblowana jasna; Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Na Skarpie,Toruń

233 000 zł67 m² 3 477,61 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferuję Państwu mieszkanie o wysokim standardzie Toruń osiedle- na Skarpie. Powierzchnia mieszkania wynosi 64 m.kw. i zajmują ją 3 samodzielne pokoje(22m/14m/10m). Łazienka oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Na Skarpie,Toruń

212 000 zł54 m² 3 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 53,5 metrowe mieszkanie na osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie znajduje się na parterze zadbanego bloku. Na powierzchnie składają się 3 rozkładowe pokoje (20,10, 9m2), kuchnia, łazienka.