dowolna

Domy w centrum Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 365 000 zł217 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 170 m | 2 niezależne mieszkania | piękny ogród | koniuchy toruń Wyjątkowy dom w centrum miasta z prywatnym ogrodem Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł106 m² 10 849,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Toruń - Koniuchy | ogród 490 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Koniuchy, w centralnej części Torunia, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:698 m²

Dom z ogrodem i potencjałem - Stawki, toruń machdom invest nieruchomości   Opiekun oferty: Marta Milińska tel.   Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 999 zł220 m² 6 363,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Wyjątkowa oferta - dom, cicha I spokojna okolica machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marika Kosowska tel.   Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 790 000 zł171,40 m² 10 443,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rewelacyjna oferta sprzedaży domu w poszukiwanej lokalizacji Torunia w Kaszczorku Dom jednorodzinny , wolnostojący , niepodpiwniczony, parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany w 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł128,13 m² 7 375,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 już gotowe! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Budowa I prace budowlane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruń na spokojnym i zielonym osiedlu Wrzosy. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom na zielonym osiedlu Brzezina zlokalizowany przy ul. Norwida na kameralnym osiedlu domów , położone z dala od głównej arterii w otoczeniu lasu. Jest to enklawa ciszy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Na sprzedaż | połowa domu parter 90 m | Toruń - Stawki Na sprzedaż funkcjonalna i kameralna połowa domu o powierzchni około 90 m , usytuowana na działce o powierzchni 258.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł186,09 m² 10 742,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:68 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy zlokalizowanej przy ul. Pod Krzywą Wieżą 24. Nieruchomość umiejscowiona jest na działce o nr 209/2 o powierzchni 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł290 m² 11 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 136 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę niezwykle rzadką na toruńskim rynku: miejską willę o powierzchni 290 m (265 m użytkowej) oraz budynek gospodarczy o pow. 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł250 m² 5 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:488 m²

Duży dom w centrum miasta z 7 pokojami Nieruchomość o powierzchni użytkowej (288 m2), blisko centrum miasta na Jakubskim Przedmieściu. Lokalizacja pozwala na bardzo łatwą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł128,13 m² 7 258,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł259 m² 8 996,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z niepowtarzalnym klimatem i pięknymi detalami, położonego w prestiżowej części dzielnicy Kaszczorek w Toruniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł127 m² 7 086,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Toruń to miasto zabytków o międzynarodowej randze, czego znakiem i potwierdzeniem było wpisanie w 1997 roku jego średniowiecznego zespołu miejskiego na listę światowego dziedzictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 854 zł108,65 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szeregowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł300 m² 5 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy dom ogrodem na chełmińskim przedmieściu W toruniu Oferuję Państwu niezwykłą nieruchomość na sprzedaż, położoną w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście w Toruniu. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł800,79 m² 2 747,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:251 m²

Startfragment Wyjątkowa kamienica w sercu Torunia - idealna inwestycja! Biuro Nieruchomości Blue Home z dumą prezentuje na sprzedaż gotycką kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł127 m² 6 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

**** dom W zabudowie szeregowej, toruń - grębocin ul. Nad strugą, 127 M2, 4 pokoje, salon Z kominkiem oraz wyjściem na taras, otwarta kuchnia na salon, łazienka oraz wc, poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł234 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Technologia I komfort - wyjątkowy dom na stawkach W toruniu Nowoczesny dom wolnostojący | 234 m | działka 721 m | 2022 r. Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł160 m² 8 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknej willi miejskiej o powierzchni 160 m , usytuowanej w spokojnej i malowniczej okolicy w Toruniu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 600 000 zł244 m² 6 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla Rudak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł128,13 m² 7 180,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 gotowe do odbioru natychmiast! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Termin przekazania lokali.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł382,45 m² 14 119,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Piękna nieruchomość wybudowana według pożądanego projektu Rezydencja Parkowa, może stać się Twoim domem i azylem. Rezydencja położona jest w województwie kujawsko-pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł288 m² 4 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 288 m , położonego na ogrodzonej działce (427m2) na Jakubskim Przedmieściu- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł370 m² 8 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek o powierzchni ok. 370 m2 znajduje się na działce o powierzchni 600m2 Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł355 m² 4 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:502 m²

Duży dom W wyjątkowym klimacie tylko U nas Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę domu o powierzchni 355 m , położonego na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108,80 m² 8 731,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom -chełmińskie Przedmieście- 950000 Marzysz o domu w zielonej i spokojnej oraz dobrze skomunikowanej części Torunia. Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania. Topowa lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł128,13 m² 7 336,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dzień dobry, szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej firmy? Prestiżowa lokalizacja ma dla Ciebie znaczenie? Czy to ma być raczej inwestycja? Przedstawiamy nowoczesną, 3-kondygnacyjną nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę budynku w spokojnej, części Koniuch znajduje się parterowy segment (rok budowy 1992) podzielony na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł320 m² 2 809,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości łączącej funkcję mieszkalną z dużym potencjałem inwestycyjnym To dom dla kogoś, kto docenia ciszę, ale nie chce rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł825 m² 3 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Klonowica 24: historyczna Perła przy Parku Bydgoskim - Unikatowy Projekt Inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową historię z nieograniczonym potencjałem biznesowym? Biuro inlok.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3