dowolna

Mieszkania w nowym bloku Toruń - Oferty sprzedaży lub najmu

258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

258 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: toruń, jakubskie Przedmieście Powierzchnia: 81 m Liczba pokoi: 3 + salon z aneksem kuchennym Piętro: 1 Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46,15 m² 11 159,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwa pokoje na ul. Działowej Z ogródkiem - pięknie zagospodarowanym Idealne mieszkanie dla osób kochających spokój I zachody słońca. Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,35 m² 60,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 36,35 m2 w zielonej części Torunia Słoneczny apartament w doskonałej lokalizacji w zielonej części Torunia (ulica Strobanda). Nowy blok otoczony dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 444 zł48,93 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Rolniczej - jeden kameralny blok. Mieszkanie numer 26 * powierzchnia 48,93 m2 * 3 pokoje * 2 piętro - winda od poziomu garażu * balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

655 000 zł46,83 m² 13 986,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na prestiżowym osiedlu Harmonia, ul. Strobanda na Jarze w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł62,21 m² 13 100,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie, jar, duży balkon z pięknym widokiem tylko W naszym biurze Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,20 m² 11 051,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne Tarasy, winda, i piętro, duży balkon, gotowe do wprowadzenia! umowa rezerwacyjna Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Podchorążych o na toruńskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

450 882 zł48,09 m² 9 375,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 345 zł38,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu przy ul. Rolniczej 33 - zadzwoń i umów się na prezentację - dostępne jeszcze jest 19 mieszkań 2 i 3 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

573 000 zł52,21 m² 10 974,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament zlokalizowany na Jakubskim Przedmieściu zaledwie 2 km od toruńskiej Starówki w rewitalizowanej części miasta. - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (18m), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz najmu wynosi 1400 zł. + 650 zł.opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,78 m² 14 001,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe niesamowite mieszkanie gotowe do wprowadzenia jar Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe dwupokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,88 m² 13 965,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwa pokoje ulica strzałowa - pierwsze piętro - blok Z windą - ogromny balkon Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w nowoczesnym bloku wybudowanym w 2017 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł56,56 m² 14 851,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament z widokiem na Wisłę - Winnica, toruń | 56,56 m | Taras | Miejsce w hali garażowej. Tylko u nas wyjątkowa oferta sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 56,56.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł53,45 m² 12 946,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3 pokoje, winda, garaż, ul. Lubicka Sprzedam bezpośrednio (od właściciela). Wyjątkowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Osiedlu Winnica przy ul. Lubickiej 52 tuż obok zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,63 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament z widokiem na las! Jeśli cenisz sobie wygodę i kontakt z naturą, ciszę i spokój po pracy - zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

462 383 zł39,71 m² 11 643,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa jakość budownictwa - nowe możliwości - blisko centrum - dwa pokoje ***bez prowizji od kupującego*** Prezentuję dziś Państwu zupełnie nową inwestycję na mapie Torunia. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 pokoi (24m/9m), aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł44,86 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie klimatyczne wnętrze, które nastraja spokojem i przyjemnością, zapoznaj się z ofertą. Wynajmę od zaraz komfortowy apartament zaaranżowany przez projektanta z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł81,04 m² 11 784 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Toruń, stawki, 81,04m2, 4 pokoje, II piętro, winda, blok 2023 rok, balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 000 zł156,76 m² 24 234,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jedyne takie mieszkanie W toruniu! oferta apartamentu klasy premium - widok na wisłę - bulwar filadelfijski - wykończony najwyższej klasy materiałami - jedyny taki W toruniu - tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł69,54 m² 16 105,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

: dla Kogo? Szukasz unikatowego apartamentu pod inwestycję? A może mieszkania premium dla swojej rodziny z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem w jednym z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

570 000 zł53 m² 10 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania | Różne metraże | Okolice centrum Torunia To propozycja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego mieszkania, które realnie sprawdzi się w codziennym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł56,75 m² 11 964,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Koniuchy | Ul. Bartkiewiczówny | 3 pokoje | 56,75 m2 Tylko u nas! Mieszkanie na sprzedaż, w bardzo pożądanej lokalizacji przy ul. Bartkiewiczówny w Toruniu. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł67 m² 11 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rudak | Strzałowa | 3 Pokoje - Antresola | 67 m2 | Sosnowy Las bez prowizji dla kupujących. Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 000 zł39,46 m² 9 984,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży gotowego, nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zakup bez podatku pcc i bez dodatkowych prowizji! Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 39,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Bawarczyków

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Istnieje możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 450 zł44,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości oferta sprzedaży mieszkania W stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu przy ul. Rolniczej 33 kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji do biura oraz podatku pcc Akt notarialny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 150 zł48,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 740 zł55,98 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 612 zł58,91 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52 m² 13 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jar | Watzenrodego | Sosnowe Zacisze | 2 pokoje | 52 m2 Bez prowizji dla pośrednika! Na sprzedaż pięknie zaaranżowane, umeblowane i wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł50 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/10m), kuchni (11m), łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-22

910 000 zł83,78 m² 10 861,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu duży apartament na osiedlu Jakubskie Przedmieście w Toruniu. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze apartamentowca wybudowanego w 2020 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, zapoznaj się z ofertą! Rubinova to prestiżowa inwestycja, która wpisuje się w architektoniczny pejzaż toruńskiego Rubinkowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

***oferta premium! Nie szukaj dalej** Osiedle Piernikowe rozkładowe mieszkanie W apartamentowcu pod adresem Szosa Lubicka. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na 3 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu unikalną ofertę sprzedaży luksusowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 80 m . Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,74 m² 12 777,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

** nowoczesne, stylowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu jar ul. Strobanda - 38,74 m2, 2 rozkładowe pokoje, 1 piętro W niskim bloku 3 piętrowym, M.POSTOJOWE ZEWNĘTRZNE W CENIE ** Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł72 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | osiedle sztuk pięknych | 20 m taras | garderoba | 2 miejsca garażowe | wysoki standard Na sprzedaż luksusowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym Osiedlu Sztuk Pięknych przy.

Szczegóły ogłoszenia

796 991 zł78,91 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

463 105 zł40,27 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027