dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

316 000 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż - 2 pokoje, parter, świetna lokalizacja Toruń | 40,39 m | parter | rozkładowe | do remontu Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym i co najważniejsze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Toruń

525 600 zł73 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia: powierzchnia podłogi: około 73m2 m Powierzchnia użytkowa: 37,82m2forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Zieleniec,Toruń

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow 70 m2 zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu w bloku z lat 90. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Jakubskie Przedmieście,Toruń

519 000 zł63 m² 8 247,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Copernicus Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu Wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w kamienicy - Toruń, ul. Studzienna Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,74 m . Mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej części miasta - Osiedle Na Skarpie. Mieści się na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jeśmanowicza

Mokre,Toruń

1 600 zł24 m² 67,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,76 m , zlokalizowana na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Jeśmanowicza, w centrum Torunia. Mieszkanie idealne zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo,Toruń

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dziewulskiego 34a w Toruniu. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w wieżowcu z windą. Na 38 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rabiańska

Stare Miasto,Toruń

649 000 zł96 m² 6 760,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie w kamienicy, składające się z 4 pokoj1 (18m/18m/16m/13m), kuchni (16m), spiżarni, przedpokoju oraz łazienki. Lokal posiada ogrzewanie gazowe. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

470 000 zł72 m² 6 491,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta w przygotowaniu. Mieszkanie 4-pokojowe, 72,40 m - Toruń, rubinkowo, ul. Rydygiera Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,40 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł38 m² 8 970,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 37,9 m Toruń, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,90 m , położone w Toruniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

469 000 zł48 m² 9 878,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na dziewiątym piętrze w bloku z windą na osiedlu Skarpa. Układ i standard mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 450 zł75 m² 19,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane w zabytkowej kamienicy przy ul. Bydgoskiej w Toruniu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mossakowskiego

Rubinkowo,Toruń

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia z widokiem na tereny zielone w samym sercu Rubinkowa. Zlokalizowane na ostatnim piętrze wieżowca z windą. Zalety oferty: - ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

349 000 zł48 m² 7 240,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Toruń, podgórz, 48,2 m , położone w bloku z 1962 roku, wybudowanym z cegły. Mieszkanie idealnie nadaje się zarówno dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Toruń

410 000 zł48 m² 8 523,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o metrażu 48,10m2 w centrum Torunia przy ul. Bema. Mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku z cegły z zadbaną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Okazja! umeblowana kawalerka W centrum przy wsb ul. Głowackiego. Mieszkanie o powierzchni 25 m2 - salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc i przedpokój. Atuty : - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Dekerta,Toruń

315 000 zł39 m² 8 160,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Słoneczne mieszkanie w centrum z pięknym widokiem na Starówkę. Zadzwoń, zobacz mieszkanie i kup. Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie dwupokojowe położone na 6-tym piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Mokre,Toruń

340 000 zł37 m² 9 194,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe blisko toruńskiej starówki z piwnicą i balkonem Powierzchnia: 36,98m2forma własności: pełna własność z kwdostępność: od rękistruktura: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Rubinkowo,Toruń

467 000 zł48 m² 9 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia Powierzchnia: 48,02 m Piętro: III Liczba pokoi: 3 Układ: w pełni rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) Balkon: tak Piwnice: 2 sztuki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

440 000 zł54 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokoje w cenie 2 (jeden pokój gratis) Rewelacyjna lokalizacja blisko centrum. Mieszkanie wyjątkowo jasne i przestronne. Duże przestrzenie zarówno za oknami jak i wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Mokre,Toruń

1 700 zł33 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, funkcjonalne mieszkanie w Centrum- ul. Głowackiego - dzielnica Mokre Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, składające się z kuchni z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Bielany,Toruń

499 000 zł64 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta z klauzulą wyłączności Tylko w Property Nieruchomości Przy umk, loggia, parking, plaza, top lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

500 000 zł62 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Stylowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie Toruń, szosa Chełmińska. Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą biura cena podana w ogłoszeniu jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

419 000 zł48 m² 8 692,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Toruniu, ul. Łyskowskiego** **powierzchnia:** 48,2 m **pokoje:** 3 **piętro:** 4 / 4 **balkon:** 2,3 m **dodatkowo:** Piwnica **opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Koniuchy,Toruń

469 000 zł62 m² 7 536,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pełnego słońca mieszkania o powierzchni 62,23 m , położonego na 4 piętrze w budynku przy ul. Długiej 49 w Toruniu. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Podgórz,Toruń

210 000 zł39 m² 5 362,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Dzień dobry ;) Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania (3 pokoje, parter, dom typu plomba, 4 lokalowy) zlokalizowanego w Toruniu, w dzielnicy Podgórz, przy ulicy al. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Mokre,Toruń

337 000 zł33 m² 10 212,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie 2 pokoje 100 m od wsb *** tylko U nas *** Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 33 m2 zlokalizowanego na 6 piętrze w wieżowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

349 000 zł48 m² 7 240,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Na Skarpie,Toruń

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (z windą) składające się z 3 rozkładowych pokoi (25/12/7m), oddzielnej kuchni, łazienki,wc,przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

315 000 zł40 m² 7 974,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko u nas oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowana na 9 piętrze wieżowca w dzielnicy Mokre. Na 39,5m2 składa się: - salon z wyjściem na balkon, - osobna sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

365 000 zł38 m² 9 580,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 38,10m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - drugiego pokoju, - kuchni, - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym stylu - ul. Sczanieckiego - dzielnica Mokre. Atuty: - mieszkanie umeblowane - w wyposażeniu tv - sypialnia z dużym łóżkiem, pakowna szafa - w wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokre,Toruń

388 500 zł48 m² 8 097,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Wojska Polskiego, toruń Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,98 m , zlokalizowane w wieżowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

169 000 zł26 m² 6 609,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta tylko w naszym biurze. Zadzwoń, umów się na spotkanie i wynegocjuj swoją cenę! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,57 m . Lokal znajduję się przy ul. Chodkiewicza 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

580 000 zł66 m² 8 828,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

! rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 65,70 m2 położone na 2 piętrze 3 piętrowego budynku na Bydgoskim Przedmieściu przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Stare Miasto,Toruń

255 000 zł17 m² 15 269,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Gotowa inwestycja na Starówce. Lokal idealny na booking, w sercu starego miasta Zwrot z inwestycji ok 3000 zł miesięcznie Cechy nieruchomości: - nowe instalacje: wodno - kanalizacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Rybaki,Toruń

479 000 zł65 m² 7 369 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

64,75m2 Klimatyczne mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu. Nieruchomość znajduje się w odrestaurowanej kamienicy, po kapitalnym remoncie obejmującym piony, instalacje, fasady oraz wspólny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Chrobrego,Toruń

449 000 zł98 m² 4 605,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1902 roku. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 97,5 m , położonego na 2 piętrze. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suleckiego

Na Skarpie,Toruń

365 000 zł49 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Na Skarpie ul. Suleckiego w Toruniu Mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 znajduje się w wieżowcu na 3 piętrze wybudowanym z wielkiej płyty w 1984.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł38 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Toruniu, przy ul. Słowackiego 99a. Lokalizacja w pobliżu Kampusu umk oraz innych wydziałów sprawia, że mieszkanie jest świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Toruń

Młodych,Toruń

282 000 zł27 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna, przytulna kawalerka 27 m w samym sercu Torunia - gotowa do wprowadzenia machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż jasna i komfortowa kawalerka o powierzchni 27.