dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Toruń

Stare Miasto,Toruń

415 000 zł51 m² 8 110,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż - 51,17 m , Stare Miasto, toruń Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 52 m , położone w sercu Torunia, na Starym Mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Dzień dobry ;) Odkryj potencjał dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39 m, zlokalizowanego na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Świętopełka na toruńskim osiedlu Mokre. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 1 pokoju z aneksem kuchennym (25m), garderoby oraz łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rabiańska

Stare Miasto,Toruń

749 000 zł96 m² 7 802,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania na Starym Mieście? Uciekasz przed inflacją? Doceniasz urok zabytkowych kamienic w sercu Torunia? Zatrzymaj się na chwilę! To może być mieszkanie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w otoczeniu Parku Bydgoskiego w Toruniu! Nieruchomość usytuowana jest na parterze w przepięknej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Toruń

1 400 zł38 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie blisko Starego Miasta. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Matejki, położone jest na 3 piętrze z 4, bez windy. Lokal mieszkalny o powierzchni 38,5 m2 składa się z: 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Toruń

2 400 zł51 m² 46,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w sercu Torunia, na Starym Mieście, tuż obok rzeki. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy i jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bielawy,Toruń

320 000 zł61 m² 5 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w cegle, składające się z 3 rozkładowych pokoi (19m/14m/9m), kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

*** Mieszkanie 3 pokoje Bydgoskie Przedmieście *** Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego o pow. 68 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Matejki w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeśmanowicza

Mokre,Toruń

499 000 zł48 m² 10 359,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Remont został przeprowadzony od podstaw, obejmując wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 usytuowane na 8 pietrze w budynku z dwoma windami blisko starówki. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/14m), oddzielnej kuchni (10m), łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Łyskowskiego) składające się z 2 rozkładowych pokoi (17m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeśmanowicza

Mokre,Toruń

2 200 zł48 m² 45,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokre - centrum blisko umk I starówki - mieszkanie po remoncie - pełen rozkład Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Jeśmanowicza w niskim bloku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Stare Miasto,Toruń

634 000 zł64 m² 9 840,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 64,43 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto * Do negocjacji Mieszkanie położone z dala od zgiełku, a jednocześnie w sercu historycznej zabudowy. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jakubskie Przedmieście,Toruń

249 000 zł30 m² 8 327,76 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 29,9 m , zlokalizowane na 5 piętrze wieżowca na Jakubskim Przedmieściu. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju dziennego,(ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł26 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajem świetna lokalizacja *** wolne od 1 października *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania kawalerki o pow. 26 m2 zlokalizowanej przy ul. Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopackich

Jakubskie Przedmieście,Toruń

478 000 zł55 m² 8 754,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie na Jakubskim Przedmieściu. Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,6 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wojska Polskiego

Chrobrego,Toruń

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę wynajmu kawalerki w świetnej lokalizacji, blisko Starówki. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku ( bez windy) na 3 piętrze, przy ul. Wojska Polskiego. Lokalizacyjne atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Na Skarpie,Toruń

325 000 zł38 m² 8 507,85 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu. Składa się z 2 pokoi, które charakteryzują się dużą jasnością i przestronnością. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 250 zł36 m² 62,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu * 36.19 m2 * 2 pokoje * Bydgoskie Przedmieście Schludne, kompaktowe, ekonomiczne mieszkanie studenckie położone w pobliżu uniwersytetu. Idealne do życia i nauki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

459 000 zł49 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokoje parter Na Skarpie! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego o pow. 48,60 m2 zlokalizowanego na parterze w bloku przy ul. Ślaskiego w Toruniu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie nadaje się do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł48 m² 29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dla 1 lub 2 osób mieszkanie na wysokim parterze w spokojnej lokalizacji a jednocześnie blisko pasażu handlowego,przystanku,mc Donald. Salon z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe o powierzchni 37 m zlokalizowane w sercu Torunia, w dzielnicy Mokre. Atuty nieruchomości: - zachwycający widok na toruńską starówkę z balkonu i okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

419 000 zł49 m² 8 551 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! mieszkanie 49 M2 rozkładowe!, 2 pokoje! W centrum dzielnicy Chełmińskie przedmieście/bielany!, ul. ŚW. Józefa!. Nowa cena Z 439.000 ZŁ NA 419.900 ZŁ! CENA PODLEGA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

429 000 zł54 m² 7 973,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, metraż 53,8m2 z balkonem i dużą piwnicą * Idealne na inwestycję pod wynajem Zalety lokalizacji: - blisko doskonale rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

480 000 zł62 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

62,40 m2 3 pokoje na skarpie Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię mieszkania 62,40 m2 składają się na nią: * 3 rozkładowe ustawne pokoje * osobna jasna kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bielany,Toruń

349 000 zł38 m² 9 249,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie na sprzedaż - idealne dla studentów! Jeśli planujesz zakup mieszkania dla studenta umk - to jest to oferta dla ciebie. Funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Mokre,Toruń

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy. Sprzedam bezpośrednio (od właściciela) Mieszkanie "z duszą", urządzone z dbałością i najdrobniejsze szczegóły. Łączy w sobie styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy umk - 37 m , balkon, klimatyzacja, internet Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

399 000 zł48 m² 8 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Osiedle Mokre, 48,5 m2, 3 pokoje, i piętro , winda Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - dwóch sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Zalety mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

1 700 zł39 m² 43,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 osobne pokoje - oddzielna kuchnia - wsb, umk - po remoncie Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Grudziądzkiej na osiedlu Mokre. Na powierzchnię 37 m2 składają się dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

1 200 zł24 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz funkcjonalnie urządzoną kawalerkę położoną przy ul. Piskorskiej na Rubinkowie. Składa się z: - pokoju - otwartej kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Atuty: - funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

369 000 zł48 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na toruńskim Rubinkowie jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych dzielnic miasta. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

495 000 zł73 m² 6 777,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Świetna przestrzeń dla rodziny - zamieszkaj wygodnie w dobrze skomunikowanej okolicy. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 1. piętrze jednopiętrowym budynku przy Szosie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karolina,Toruń

499 000 zł61 m² 8 162,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokoje os. NA skarpie Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3- pokojowego o pow. 61,13 m2 zlokalizowanego na parterze w bloku 4-piętrowym przy ul. Bolta. Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

339 000 zł44 m² 7 715,07 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

43,94 m2, 2 pokoje, 11 piętro, winda, osiedle Mokre Cechy mieszkania: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia z wyjściem na balkon - jasne i słoneczne - jednostronne, wystawa okien -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

458 000 zł51 m² 8 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ogródkiem i garażem - 51 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Rubinkowo,Toruń

459 000 zł63 m² 7 308,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: oferta sprzedaży mieszkania * 4 pokoje * 2 piętro * 62,8 m2 * czynsz ok 420zł * Cechy oferty: - przestronne, rozkładowe 4 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, wc, korytarz - balkon na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij