dowolna

Mieszkania z prawem własności Toruń - Lista ofert

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

1 499 000 zł150,30 m² 9 973,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim z tarasem na dachu, położony na osiedlu Jar w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Lokal środkowy, dwustronny, położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł53,27 m² 7 302,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam na prezentację 2- pokojowego mieszkania na skarpie! ulica kusocińskiego. Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka , Biedronka ,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł28,80 m² 8 931,03 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Szukasz swojego pierwszego własnego miejsca w jednej z najbardziej urokliwych części Torunia? Prezentujemy funkcjonalny lokal położony w klimatycznej kamienicy z 1905 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na dzień pokazowy 15.04.2026r w godzinach 12-18. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone przy ul. Asnyka na toruńskim Bydgoskim Przedmieściu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

420 000 zł67,57 m² 6 215,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wyrzyskiej w Toruniu, dzielnica Podgórz w niewielkiej, rodzinnej kamienicy z 1933 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 806 zł28,28 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem w spokojnej okolicy - Toruń Na sprzedaż przytulna kawalerka w nowym budownictwie, zlokalizowana w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: toruń Centrum zalety lokalizacji: w pobliżu znajduje się sklep spożywczy, piekarnia, apteka, przychodnia, przedszkole oraz szkoła. Blisko do przystanku autobusowego (150 m).

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,20 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe | 48,2 m | Toruń - Rubinkowo, ul. Łyskowskiego Cena: 399 000 pln Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,84 m² 10 430,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, osiedle mokre. Zapraszamy do odkrycia jednego z najpiękniejszych mieszkań na rynku - miejsca, w którym praktyczność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 200 zł41 m² 11 029,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

575 922 zł58 m² 9 929,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na dynamicznie rozwijającym się osiedlu zaledwie 10 minut do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz wsb Merito Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, starówki oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33,86 m² 8 239,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie po remoncie - Bydgoskie Przedmieście, toruń | 33,86m | balkon Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,86m , położone w jednej z i.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł22,63 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy w Toruniu** Kamienica znajduje się w Toruniu przy ul. Bydgoskiej 33 jednej.

Szczegóły ogłoszenia

429 525 zł37,35 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł61,18 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard, funkcjonalny układ i bliskość toruńskiej Starówki. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł57,10 m² 7 845,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Masz dość mieszkań w których przy otwieraniu lodówki trzeba wciągać brzuch? Proszę bardzo: 2 pokoje - tak wielkie, że możesz w nich zorganizować olimpiadę w chowanego. Sypialnia tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 303 zł59,99 m² 9 756,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 4 pokoje | 59,99 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł64,10 m² 7 706,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż - atrakcyjnie położone 3 -pokojowe 64 m2 mieszkanie w bloku z cegły na czwartym piętrze. O mieszkaniu: - dwustronne i rozkładowe - salon z wyjściem na zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,89 m² 12 004,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Nowa cena: 899.000zł (do rozsądnej negocjacji) Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,89m2 znajdujące się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł118 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dające dużo możliwości aranżacyjnych mieszkanie trzypokojowe przy ul. Moniuszki. Znajduje się na III piętrze czteropiętrowej kamienicy z południową wschodnią ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 445 zł80,55 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować ofertę sprzedaży nowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Lubickiej 46 w Toruniu. Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie + własny taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 290 zł40,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najnowszej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej przy ul. Jasnej w Toruniu! Kupujący zwolniony jest z podatku pcc 2% oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,03 m² 9 694,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w samym sercu Toruń - na klimatycznej Starówce, przy ul. Łaziennej, w pierwszej linii zabudowy od Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł33 m² 10 090,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Wam zjawiskowe mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji wysokiego budynku położnego na os. Gagarina, nieopodal auli umk. Z mieszkania roztacza się niewiarygodny, wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł112 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Matejki na Bydgoskim Przedmieściu. Nieruchomość mieści się w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł91 m² 4 274,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Prezentuję Państwu wyjątkową i niespotykaną nieruchomość. Znajduje się na I piętrze w budynku oficyny kamienicy położonej na samym początku Bydgoskiego Przedmieścia. Nawet sam.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,20 m² 11 850,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 36,2 m , położony w pięknej, zabytkowej kamienicy z drugiej połowy XIV wieku. Apartament składa się z dużego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

487 900 zł61,20 m² 7 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernego trzypokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania do własnej aranżacji w Toruniu. Lokalizacja - Toruń, rubinkowo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,49 m² 10 642,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie 700 metrów od Toruńskiej Starówki Lokalizacja: budynek położony w Toruniu przy osiedlu Młodych, które należy do dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69,60 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30-tych przy ul. Prusa 7. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 474 zł40,95 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament inwestycyjny Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Torunia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł147,73 m² 5 347,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w stylowej, przedwojennej kamienicy na ulicy Kościuszki 42 w Toruniu. ***dla kogo*** To propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł84 m² 5 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

5800 zł/m2 blisko starówki, przy sądzie, parking, inwestycja tylko W naszym biurze Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m2 , położone przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61,12 m² 12 516,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronny apartament 3 pokojowy z dużym balkonem blisko Starego Miasta. atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie toruńskiej starówki, lokal usytuowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62,85 m² 13 365,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się na Osiedlu Piernikowym w Toruniu. Przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze bloku z 2016 roku. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł52,50 m² 9 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu, na osiedlu Winnica, będącego częścią Jakubskiego Przedmieścia. Mieszkanie świetnie się sprawdzi dla singla lub pary. Dzień.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł50 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż * 50,90 m2 * 2 pokoje * Podgórz Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - wygodny układ, garderoba y wysoki standard codziennego życia. Gotowe do wprowadzenia. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

614 324 zł56,36 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68,55 m² 12 253,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w ścisłym centrum Torunia. O jego wyjątkowości świadczy wiele rzeczy, jednak głównie to, że mieszkając bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

899 500 zł82,90 m² 10 850,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Apartament w samym sercu toruńskiej starówki. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu toruńskiej starówki - na Rynku Staromiejskim. Mieszkanie o powierzchni 82,9 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Skarpie , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku. W bloku panuje cisza i spokój- brak sąsiadów nad głową, a na klatce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij