dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 000 zł93 m² 21,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Mieszkanie o powierzchni 59,2 m składa się z trzech pokoi, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Mokre,Toruń

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w bloku z windą z 2018 roku na ul. Pck - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - 5 minut od Starówki - nowoczesne wnętrze - wyposażone i umeblowane - miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślaskiego

Na Skarpie,Toruń

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania trzy pokojowego w wieżowcu przy ul. Ślaskiego na osiedlu Rubinkowo. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, w bloku jest winda. Na 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone w nowej kamienicy, przy ul. Moniuszki na Bydgoskim Przedmieściu - blisko Wydziału Matematyki i Informatyki umk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 300 zł50 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, zapoznaj się z ofertą! Idealne dla osób pracujących zdalnie. Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Strobanda 11 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz nowoczesnego i wygodnego mieszkania blisko centrum , zapoznaj się z ofertą - do zamieszkania od października. Lokal położony w budynku z 2021r. o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażyńskich

Mokre,Toruń

1 800 zł51 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokoojwe mieszkani e, położone przy ul. Bażyńskich 29 na osiedlu Mokre - naprzeciw szkoły podstawowej nr 10. Lokal o powierzchni ok.51 m2, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Stare Miasto,Toruń

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z przepięknym klimatem, położone na starówce, przy ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie o powierzchni ok.40 m2 zostało przygotowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Grębocin nad Strugą,Toruń

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowo wybudowany dom - 4 mieszkania - taras - balkon - parking - Grębocin, ul. Kowalewska Wynajmę od zaraz 3 - pokojowe mieszkanie położone w Grębocinie przy ul. Kowalewskiej, które czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

1 900 zł35 m² 54,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, zapoznaj się z ofertą! Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Watzenrodego 23 na osiedlu mieszkaniowym Jar. Mieszkanie w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Mokre,Toruń

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja -mokre - Sucharskiego - > 10 minut do Starówki pieszo, 10 minut na umk przy Batorego. Mieszkanie jednopokojowe położone w niskim bloku na parterze,o powierzchni 26 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Zieleniec,Toruń

1 350 zł32 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu kawalerki znajdującej się na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Broniewskiego. Na 32m2 znajdą Państwo: - pokój dzienny z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń - Bydgoskie Przedmieście - ulica Krasińskiego. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

1 950 zł57 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojow e, w pełni rozkładowe, w bloku na 1 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji jaką są Koniuchy. Powierzchnia lokalu równa 53,6m2 składa się na następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolankowskiego

Na Skarpie,Toruń

1 800 zł61 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości Wymagany najem okazjonalny po stronie Najemcy Oferta wynajęcia mieszkania 3 pokojowego na 5 piętrze wieżowca w dzielnicy Na Skarpie w Toruniu (III Rubinkowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem 47 m ul. Podgórna 60 - Inwestycja marrow Na wynajem oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szosa Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

4 000 zł78 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia apartament 4 pokojowy w nowym budynku z windą w rewelacyjnej lokalizacji na Jakubskim Przedmieściu, blisko Starego Miasta. 77,89 m2 składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włocławska

Stawki,Toruń

2 000 zł44 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń - Stawki - ulica Włocławska Stawki to dynamicznie rozwijająca się dzielnica położona na lewobrzeżu Torunia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rudak,Toruń

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od września! Tylko u nas! 3 pokoje rozkładowe na 1 piętrze na ulicy Telimeny. Mieszkanie częściowo umeblowane, zabudowy typu komandor na przedpokoju i w 1 pokoju, meble w kuchni, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 100 zł40 m² 52,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości, wymagany najem okazjonalny. Wolne od października. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na Jakubskim Przedmieściu przy ul.Targowej (Osiedle Artystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Bielany,Toruń

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m położone przy ul. Św. Józefa 72 w Toruniu, w sercu dzielnicy Bielany. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Torunia, na Jakubskim Przedmieściu. Idealna oferta dla osób posiadających własne meble i wyposażenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jakuba

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 000 zł67 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu elegancko - funkcjonalnie wykończonego Apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie zabudowy w sercu Toruńskiej starówki przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

Rubinkowo,Toruń

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Budynek w latach 2015-2018 przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 września. Z przyjemnością przedstawiam Państwu moją najnowszą ofertę wynajmu dwupokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania na Stawkach - najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Mokre,Toruń

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum - Ul. Legionów. Świetna lokalizacja: - pogranicze osiedla Mokre oraz Chełmińskie przedmieście - Najbliższy przystanek autobusowy znajduję się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal dwupokojowy - odnowiony i świeżo pomalowany. W łazience, kuchni i przedpokoju płytki/ kafelki. W Kuchni: kuchenka gazowo - elektryczna oraz duża lodówka oraz komplet mebli :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buszczyńskich

Rubinkowo II,Toruń

1 800 zł48 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od września 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Buszczyńskich na II Rubinkowie. Lokal składa się z : - samonu z wydzieloną sypilanią - dodatkowej sypialni z oddzielnym wejściem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

1 800 zł41 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania 2 pokojowego położonego na parterze w budynku dwupiętrowym z windą na osiedlu Jar. Na ogólną powierzchnię równą około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

1 800 zł32 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze - zapoznaj się z ofertą. Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 6 piętrze w wieżowcu przy ul. Sczanieckiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koniuchy,Toruń

1 800 zł48 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem koniuchy *** tylko U nas *** Przedstawiamy ofertę wynajmu 2 - pokojowego mieszkania o pow. 48 ,50 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku z 2001 r. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Mokre,Toruń

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-09-09! Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią w kamienicy przy ul. Staszica 4a w Toruniu Nieruchomość: powierzchnia 32 m2 Parter Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana na parterze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Budynek w latach 2015-2018 przeszedł generalny remont i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Mokre,Toruń

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, dwu pokojowe mieszkanie na 6. piętrze wieżowca z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, idealne dla jednej lub dwóch osób. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Młodych,Toruń

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaaranżowana kawlerka z balkonem po generalnym remoncie - ul. Bema 18 - centrum. - bardzo dobry dojazd do umk. Zostań pierwszym najemcą. Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie - cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 800 zł56 m² 50,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jar ul. Strobanda, 3 pokoje 55,58 m2, ogródek 100 m2 wolne od zaraz Mieszkanie na parterze w bloku, jasne, ciche, zadbane, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, z wyjściem na ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Rubinkowo,Toruń

1 750 zł49 m² 35,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 48,7 m2 na Rubinkowie II ul. Działowskiego, v piętro, wolne od zaraz - salon z wyjściem na balkon typu loggia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc i wanną Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antczaka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta zawieszona Bezpośredni wynajem bez udziału biura nieruchomości! Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m na ulicy Antczaka w dzielnicy Jakubskie Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do obejrzenia mieszkania na os. Młodych- idealnego dla studentów. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych, samodzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Gagarina w wieżowcu 2 minuty od rektoratu, mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku z windą. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze (polomarket,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Rubinkowo I,Toruń

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu t rzy - pokojowego, rozkładowego mieszkania. Lokal mieszkalny składa się z salonu z wyjściem na balkon - typu loggia; sypialni, pokoju,.