dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jamontta

Rubinkowo I,Toruń

1 900 zł49 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od września 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Jamontta na II Rubinkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na balkon typu loggia - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Wrzosy,Toruń

2 000 zł62 m² 32,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze w bloku z cegły na zamkniętym osiedlu przy ul. Owsianej na Wrzosach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie położone jest w bloku z cegły na 1 piętrze i ma powierzchnię 49 mkw. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Torunia, na Jakubskim Przedmieściu. Idealna oferta dla osób posiadających własne meble i wyposażenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Bielawy,Toruń

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie położone w domu dwurodzinnym przy ul. Gdańskiej na Bielawach - blisko centrum hadlowe Carrefour, bella Sp. z. o.o., osiedle na Skarpie, las, wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Podgórz,Toruń

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny). Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Kręta) w cegle, składające się z 2 pokoi (20m/11m), aneksu kuchennego, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

1 850 zł49 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzy pokojowe 49 m2 z balkonem, na osiedlu Rubinkowo I. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry, prezentuję do wynajęcia 3 pokojowy apartament (56m2, II piętro, cegła) położony przy ul. Krótkiej w Toruniu. Mieszkanie położone na II piętrze, dwupiętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Młodych,Toruń

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - ul. Gałczyńskiego, toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Toruń

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Mikołaja Kopernika. Idealne dla osób ceniących klimat historycznego miasta, a jednocześnie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Broniewskiego na osiedlu Uniwersyteckim. Na powierzchnię lokalu składają się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radiowa

Stawki,Toruń

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od września 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze domu 2-rodzinnego, przy ul. Radiowej na Stawkach. Na powierzchnię 50 m2 składają się: - dwa oddzielne pokoje - osobna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

***** wynajęte ***** Bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w ogrodzonym bloku na Przedmieściu Bydgoskim ul. Krasińskiego - pierwsze piętro Nieruchomość o pow. 58m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 990 zł53 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję śliczne mieszkanie do wynajęcia, bardzo blisko toruńskiej starówki. Adres to ul. Legionów, na samym początku, od strony Starówki. Opis mieszkania Mieszkanie jest przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem 47 m ul. Podgórna 60 - Inwestycja marrow Na wynajem oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam zadbane, klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, osiedle Jar. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Młodych,Toruń

2 300 zł55 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3 pokojow y w nowoczesnym budynku z windą w bezkonkurencyjnej lokalizacji na Os. Młodych, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Powierzchnia lokalu równa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Toruń

Jar,Toruń

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***w Y N A J Ę T E**** gustownie urządzona, przestronna kawalerka Z dużym balkonem Przytulana, ładnie zaaranżowana kawalerka o powierzchni 27m2 położona na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Freytaga

Jar,Toruń

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osiedle Jar, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 65m2, budynek z windą, w pobliżu lasu! Lokal mieszkalny składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bawarczyków

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec centropolis, 2 pokoje, duży balkon, winda, hala garażowa, 5 min spacerkiem do toruńskiej Starówki! Mieszkania składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Lubicka

Piernikowe,Toruń

2 000 zł40 m² 50,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości, wymagany najem okazjonalny po stronie Najemcy Wolne od 1 września, prezentacje możliwe po 22 sierpnia Wymagany najem okazjonalny Dwa m.postojowe w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawisińskiego

Na Skarpie,Toruń

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w niskim bloku przy ul. Stawisińskiego "na Skarpie". Mieszkanie umeblowane: - sypialnia: duża szafa w zabudowie, łóżko małżeńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem 28 m ul. Podgórna 60 - Inwestycja marrow Na wynajem oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Mokre,Toruń

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 30m2, blisko wsb i Starówki! Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na obszerny balkon, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Przy Lesie,Toruń

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

35 m2 na osiedlu Leśnym w Toruniu przy ul.Polnej. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia , znajdującego się w kameralnym bloku z 2022r. Oferta skierowana dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Winnica,Toruń

2 300 zł37 m² 62,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz nowoczesne wnętrze, zieleń za oknem, zapoznaj się z ofertą. Wynajmę od lipca 2 -pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Rezydencja Winnica. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 34m studentce lub tegorocznej absolwentce uczelni. iMieszkanie na I p w bloku przy ul Bartkiewiczowny, świeżo po remoncie. Dojazd na umk autobusem do 10 min. Podobnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 800 zł67 m² 41,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz! Z przyjemnością przedstawiam Państwu moją najnowszą ofertę wynajmu trzypokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania na osiedlu Mokrym. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 1 pokoju z aneksem kuchennym (25m), garderoby oraz łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Jar,Toruń

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament, klimatyzacja, z garażem, blisko lasu Wykończone w wysokim standardzie, dla wymagającego klienta! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w otoczeniu Parku Bydgoskiego w Toruniu! Nieruchomość usytuowana jest na parterze w przepięknej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Toruń

1 400 zł38 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie blisko Starego Miasta. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Matejki, położone jest na 3 piętrze z 4, bez windy. Lokal mieszkalny o powierzchni 38,5 m2 składa się z: 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubicka

Mokre,Toruń

2 400 zł38 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu w bliskiej odległości od Centrum i pięknej toruńskiej Starówki? Chciałbyś/chciałabyś mieszkać w zupełnie nowym mieszkaniu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Toruń

2 400 zł51 m² 46,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w sercu Torunia, na Starym Mieście, tuż obok rzeki. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy i jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokre,Toruń

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: toruń, osiedle Mokre, ul. Stefana Batorego. Osiedle Mokre komfort życia w centrum możliwości! To wyjątkowa lokalizacja, w której doskonale odnajdzie się każdy zarówno osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Słoneczne tarasy,Toruń

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie w nowym budownictwie, z windą, składające się z 1 pokoju (18m, kuchni, balkonu, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślaskiego

Na Skarpie,Toruń

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/14m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubego

Jar,Toruń

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem Okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie z windą, składające się z 2 pokoi (20m/10m), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Faustyny

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja Faustyny! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone na III piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z: - osobnej przestronnej kuchni, - salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij