dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bydgoskie Przedmieście, cegła, niski blok na terenie ogrodzonym, idealne dla studentów i osób pracujących Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligi Polskiej

Na Skarpie,Toruń

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Metraż: 36m2 Lokalizacja: toruń, na Skarpie, ligi Polskiej Piętro: pierwsze Struktura: 2 pokoje i oddzielna kuchnia Cena najmu: 1.600zł Opłaty eksploatacyjne: 468zł Kaucja: 1.600zł Czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji. W budynku jest winda. Oferta tylko dla studiujących - umowa najmu okazjonalnego (pokrywam koszty Notariusza w całości). Centrum. Do niektórych Wydziałów umk dojdziesz na pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

1 800 zł47 m² 38,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie - 3 oddzielne pokojez osobną kuchnią i garderobą - ul. Dziewulskiego na II Rubinkowie. Mieszkanie o powierzchni 47,30 m2 skłąda się z: - trzech oddzielnych pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 850 zł37 m² 50,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania, położonego na III piętrze w bloku w Toruniu przy ulicy Sobieskiego 2a na osiedlu Słoneczne Tarasy. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Przy Lesie,Toruń

1 800 zł54 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3- pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku z cegły na strzeżonym całodobowo osiedlu "przy Lesie" przy ul. Polnej. Na to przestronne i funkcjonalne wnętrze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Rubinkowo I,Toruń

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone w czteropiętrowym bloku na II Rubinkowie. Na powierzchnię 33 m2 składa się większy pokój z wejściem do kuchni, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bydgoskie Przedmieście - 100 m od Wydziału Matematyki i Informatyki 2 pokoje, 43 m , w pełni umeblowane i wyposażone, balkon Mieszkanie dostępne od 15 września 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szosa Okrężna

Bielany,Toruń

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

38m2, 2 pokoje, blok, 4 min. pieszo do umk, obok Plazy, idealne dla studentów, ul.Szosa Okrężna Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w niskim bloku na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

2 100 zł48 m² 43,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jar | Watzenrodego | 3 pokoje| 48 m2 Mieszkanie na wynajem. Najem okazjonalny. Nowe, niezamieszkane dotychczas, nowocześnie wykończone 3 pokojowe mieszkanie, w trzypiętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł48 m² 35,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z antresolą na spokojnym zamkniętym osiedlu w pobliżu starówki Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Koniuchy,Toruń

1 700 zł69 m² 24,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny). Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie (ul. Kaliskiego) składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/15m/12m), oddzielnej kuchni, łazienki, osobnego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małachowskiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości 3parts (partner Home) ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią przy ul. Małachowskiego , z miejscem parkingowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jar,Toruń

2 000 zł43 m² 46,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w nowym bloku na nowo powstałym osiedlu jar w Toruniu. Lokal znajduje się na 2 piętrze trzy piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotników

Koniuchy,Toruń

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe klimatyczne mieszkanie z balkonem położone w niskim bloku z cegły przy ul. Lotników - dzielnica Koniuchy. Atuty: - mieszkanie umeblowane - sypialnia z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Winnica,Toruń

1 300 zł46 m² 28,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Winnica. Na powierzchnię lokalu składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niesiołowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz nietuzinkowe mieszkanie o nietypowej i oryginalnej aranżacji, położone przy ul. Niesiołowskiego na II Rubinkowie. Na poweirzchnię 49 m2 składa się duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Gagarina - osiedle Umiwersyteckie. Na powierzchnię 40 m2 składaja się: - dwa pokoje z osobnym wejściem - oddzielna kuchnia z oknem - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Młodych,Toruń

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie składające się z 2 pokoi (16m/12m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym: na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grasera

Jar,Toruń

1 800 zł40 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego zlokalizowanego w 3 piętrowym bloku z windą z 2018r. zlokalizowanego na osiedlu Jar. Mieszkanie dostępne tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozacka

Koniuchy,Toruń

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Koniuchach, 44 m, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Drugie piętro, sklepy i komunikacja miejska blisko budynku, bezproblemowe parkowanie. Opłaty miesięczne: czynsz: 1400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Młodych,Toruń

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam wynajem trzy-pokojowego mieszkania położonego na os. Młodych. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze z balkonem. Na całkowitą powierzchnię mieszkania 50 mkw składa się: -obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 400 zł31 m² 44,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Do wynajęcia zadbane mieszkane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Gagarina w Toruniu. Blok w bliskim sąsiedztwie rektoratu umk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzoskwiniowa

Wrzosy,Toruń

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2 pokojowego umeblowanego mieszkania w wysokim standardzie o powierzchni 50 mkw zlokalizowanego na wrzosach. Nieruchomość znajduje się przy ul. Brzoskwiniowej osiedle wiśniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

1 500 zł38 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie (ul. Hubego) z windą, składające się z 2 pokoi (20m/11m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Sztuk Pięknych. Na powierzchnię 37 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc, lokal po odmalowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Koniuchy,Toruń

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania w Toruniu. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szosa Chełmińska

Wrzosy,Toruń

1 500 zł46 m² 32,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2 -pokojowe mieszkanie położone na parterze przy ul. Szosa Chełmińska na Wrzosach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

1 500 zł40 m² 37,68 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 39,81 m2, położone przy ul. Gagarina. Na powierzchnię kieszkania składają się dwa oddzielne pokoje, osobna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koniuchy,Toruń

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas w biurze! Oferta na wyłączność! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m2 w niskim bloku na osiedlu Koniuchy. Lokal mieszkalny z wieloma udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja 700-lecia Torunia

Młodych,Toruń

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27m2 z widokiem na Starówkę Toruńską na 7 piętrze w budynku z windą na osiedlu Młodych. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 450 zł52 m² 27,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, 52m2, przy ulicy Mickiewicza. Położone jest blisko Wydziału Sztuk Pięknych. Idealne dla pary lub studentów. Mieszkanie składa się z: * salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 400 zł80 m² 29,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze! Szukasz do wynajęcia przestronnego mieszkania? Chcesz mieć blisko do Starówki, a zarazem mieszkać w cichym i spokojnym miejscu nieopodal parku? Zależy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stawki,Toruń

2 600 zł59 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą wyjątkowego mieszkania nowoczesność W połączeniu Z elegancją I komfortem na wynajem. . 3 pokojowy apartament umeblowany i wykończony w najmniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 150 zł43 m² 49,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Reja. Jeśli szukasz przytulnego mieszkania, w nowszym budownictwie, znajdującego się w bliskiej odległości od umk - trafiłeś idealnie! :dla kogo: ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tłoczka

Na Skarpie,Toruń

1 500 zł51 m² 29,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z przepięknym, nieograniczonym widokiem. - 50,64m2 - 2 pokoje + kuchnia - osiedle Na Skarpie - ul. Tłoczka - czynsz 1.500zł - opłaty eksploatacyjne 490zł - kaucja zwrotna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament z ogórdkiem i widokiem na las! Jeśli cenisz sobie wygodę i kontakt z naturą, zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowy apartament położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzcinowa

Stawki,Toruń

1 700 zł48 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem przy ul. Trzcinowej na Stawkach. Na powierzchnię mieszkania skłąda się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapoznaj się z ofertą mieszkania w świeżo oddanej inwestycji! Nieruchomość złożona z: salon 18 m.kw sypialnia 9 m.kw łazienka główna 4,5 m.kw korytarz 4,5 m.kw aneks kuchenny 5 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Winnica

Winnica,Toruń

1 700 zł59 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Winnica. Na powierzchnię 58,9 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.