dowolna

Mieszkania do wynajęcia Toruń - Oferty wynajmu mieszkań

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Winnica

Winnica,Toruń

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na prestiżowym osiedlu Toruńskie Powiśle na ul. Winnica 45 położonej na prawobrzeżu Torunia (tylko 2km od starówki!). Mieszkanie znajduje się w budynku zbudowanym w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tłoczka

Na Skarpie,Toruń

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Tłoczka) składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/12m), oddzielnej kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

2 000 zł42 m² 47,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, zapoznaj się z ofertą! Nowoczesny apartament na osiedlu mieszkaniowym Jar - ul. Hubego. Mieszkanie w niskim bloku z cegły, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Stawki,Toruń

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umeblowana kawalerka, balkon, oddzielna kuchnia, stawki- świetny punkt! Polecam wynajem bardzo ładnego, zadbanego, małego mieszkania położonego w dzielnicy Stawki. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Toruń

2 300 zł102 m² 22,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę najmu przestronnego mieszkania po remoncie mieszczącego się w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sercu toruńskiej starówki. Jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł14 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu kawalerkę na ul. Krasińskiego o powierzchni 14,2m2, usytuowaną na parterze w bloku z 2011 roku. Blok ogrodzony, teren monitorowany. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Rydygiera na 1 piętrze Na powierzchnię 33 m2 składają się: -pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, piekarnik, płytę elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 000 zł36 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone 2 pokoje, umeblowane, wyposażone, na strobanda! Polecam dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Jar na ul. Strobanda o o powierzchni 36,43m2 w niezwykle atrakcyjnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Rubinkowo II,Toruń

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje - 36m2 - 1 piętro - rubinkowo II - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania - w Toruniu, na II Rubinkowie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Koniuchy,Toruń

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bez pośredników z przestronnym tarasem wielkości mieszkania na osiedlu koniuchy. Lokalizacja bardzo dobra, ok 400m do przystanku na ul. Legionów i 400m do ul. Grudziądzkiej. Sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *trzypokojowe mieszkanie przy ul. Matejki w Toruniu. *Wyremontowane, funkcjonalnie, w pełni urządzone. *Internet w cenie. *Bardzo atrakcyjna lokalizacja. *W okolicy sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo,Toruń

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rubinkowo II - 3 pokoje, 48 m2, w pełni umeblowane i wyposażone, wolne od zaraz. Mieszkanie na parterze w bloku: - wyposażone i umeblowane, - dostępne od zaraz, - salon, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 450 zł45 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem przestronną kawalerkę o powierzchni 45m2 zlokalizowaną w Toruniu. Znajduję się ona na 2 piętrze w budynku 3-kondygnacyjnym. Mieszkanie jest dwu-stronne (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 200 zł55 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, chełmińskie Przedmieście, ul. Małachowskiego. Do wynajęcia przestronne, starannie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Małachowskiego. : standard Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Karolina,Toruń

2 900 zł56 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem postojowym do wynajęcia (opłata 2700 zł plus 200 zł za garaż plus 590 zł czynsz, kaucja 4000 zł) w niskim 3 piętrowym apartamentowcu na Jarze. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Bielawy,Toruń

1 500 zł40 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Gagarina, naprzeciw kampusu umk. Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia z jadalnią, salon z wejściem do sypialini, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł32 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajęcia 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Kwiatowej na Wrzosach. Mieszkanie położone jest na parterze domu jednorodzinnego z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas - w Copernicus Nieruchomości Do wynajęcia przestronne mieszkanie na poszukiwanym przez wielu ludzi - osiedlu Panorama - monitorowanym przez stróża 24h na dobę. Klimatyczne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Zieleniec,Toruń

2 200 zł59 m² 37,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe w pełni umeblowane mieszkanie trzy pokoje 58 m2 z balkonem na osiedlu zamkniętym! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jana III Sobieskiego

Słoneczne tarasy,Toruń

1 190 zł21 m² 56,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna propozycja dla studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, uniwersytetu wsb Merito, akademii Jagiellońskiej lub osób pracujących w Centrum Torunia Osiedle "słoneczne Tarasy" to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stawki,Toruń

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesność W połączeniu Z elegancją I komfortem na wynajem. . 3 pokojowy apartament umeblowany i wykończony w najmniejszym detalu! Zapraszam na toruńskie lewobrzeże. Tu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 850 zł37 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania * 2 pokoje * 37 m2 * Toruń centrom * ul. Waryńskiego * czynsz 1850 zł * czynsz administracyjny 420 zł * Kaucja zwrotna 2500 zł * najem okazjonalny * bez zwierząt * dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 250 zł25 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferta kawalerki na wynajem - 25 m2 - 1250 zł/mc plus czynsz 350 zł i prąd wg zużycia Cechy mieszkania: - mieszkanie jest odświeżone i zadbane, (pomalowane ściany, wycyklinowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł42 m² 38,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie położone na szóstym piętrze nowego budynku przy ulicy Słowackiego 110. Mieszkanie w pełni umeblowane, dwupokojowe, z dużym balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu w bliskiej odległości od Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i pięknej toruńskiej Starówki? Chciałbyś/chciałabyś mieszkać w zupełnie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podchorążych

Słoneczne tarasy,Toruń

2 900 zł61 m² 47,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Słoneczne Tarasy, przy ul. Podchorążych. Na powierzchnię lokalu składa się: - salon z aneksem kuchennym - dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piernikowe,Toruń

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę z balkonem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu blisko centrum. Atuty: - lokal w pełni umeblowany - w wyposażeniu m.in. TV, duża lodówka z zamrażarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działowskiego

Rubinkowo,Toruń

1 700 zł49 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stawki,Toruń

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 36 m2 - 1 piętro - 2 pokoje - osiedle zamknięte - miejsca postojowe - 1500 zł/mc plus opłaty administracyjne i prąd, kaucja zwrotna 2000 zł, umowa najmu okazjonalnego. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej na 1 piętrze w bloku z cegły, na terenie ogrodzonym na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.Krasińskiego. Kawalerka 38m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 050 zł39 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla biura. Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie (ul. Gagarina) składające się z 2 rozkładowych pokoi (16m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Toruń

2 300 zł101 m² 22,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę najmu przestronnego mieszkania z pięknym tarasem mieszczącego się w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sercu toruńskiej starówki. Jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 900 zł56 m² 33,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie o powierzchni 56,5 mkw składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

1 300 zł36 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie (cegła) składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/12m), oddzielnej kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Słoneczne tarasy,Toruń

890 zł11 m² 81,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jar

Jar,Toruń

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne trzy pokojowe mieszkanie, z garażem, widok na las! Bądź jego pierwszym najemcą! wszystko nowiutkie pachnące! Wykończone w wysokim standardzie, jasne i przytulne. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Słoneczne tarasy,Toruń

790 zł7 m² 108,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 minuty od Rektoratu umk Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 40m2 w Toruniu przy ul. Gagarina. Lokal mieszkalny z dwoma osobnymi pokojami i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na Jarze. Proponuję wynajem nowej kawalerki na wysokim parterze w budynku z windą, tarasem i miejscem postojowym. Mieszkanie składa się z obszernego salonu połączonego.