dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty sprzedaży nieruchomości

899 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

899 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Kościuszki,Toruń

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 pokoi (16m/15m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wyłącznie W bluehome Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Na Skarpie,Toruń

349 000 zł49 m² 7 170,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe mieszkanie z dużą loggią w spokojnej okolicy w pobliżu lasu na Skarpie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Rudak

Rudak,Toruń

465 000 zł1 621 m² 286,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży działki na osiedlu Rudak. Nieruchomość o powierzchni 1621m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galona

Podgórz,Toruń

319 000 zł51 m² 6 258,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zależy Ci na wygodzie i spokoju? Kup wykończone mieszkanie, formalności zostaw nam i śpij spokojnie. Nieruchomość złożona z: przedpokój 7,22 m.kw salon 16,37 m.kw sypialnia 10,05 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Toruń

312 000 zł37 m² 8 355,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 3 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku przy ul. Fałata, blisko umk: zalety mieszkania: - idealne dla studentów, idealne jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim, ostatnim piętrze niskiego bloku z cegły z roku 2000 przy ul. Zygmunta Krasińskiego w Toruniu. Na 59,10 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kościuszki,Toruń

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/16m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

219 000 zł32 m² 6 780,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w Property Nieruchomości Mieszkanie dla osób chcących wyremontować mieszkanie i urządzić we własnym stylu, idealne na własne M jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jamontta

Rubinkowo II,Toruń

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (25m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

269 000 zł33 m² 8 176,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz dla siebie małego mieszkania w dobrej cenie lub inwestycję pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Winnica,Toruń

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Centrum Nieruchomości Kopernik ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu ,winnica". Mieszkanie o powierzchni 64 m 2 znajduje się na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

369 000 zł44 m² 8 463,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na wysokim parterze w bloku z cegły na Wrzosach ul. Zbożowa. Mieszkanie o powierzchni 43,60 m2 składa się z : * salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Koniuchy,Toruń

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta sprzedaży wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 1 piętrze niskiego, trzypiętrowego bloku na os. Koniuchy z prywatnym parkingiem za szlabanem. Zalety mieszkania: - jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bielany

Bielany,Toruń

255 000 zł26 m² 9 992,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Dobra inwestycja, blisko umk I Plazy, niski blok, kawalerka,idealne pod wynajem, bielany Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o metrażu 25,52 m2 składającej się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

999 000 zł137 m² 7 296,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu wolnostojącego o pow. 136,91 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

318 000 zł38 m² 8 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania 38m2, 2 pokoje, parter. Zalety : - 15 min od starówki na pieszo - idealne pod dalszy wynajem np. dla studentów - parter - gotowe do zamieszkania - blisko komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

556 000 zł80 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w kamienicy z 1902: lokalizacja przy ul. Kościuszki: - szybki dojazd do autostrady i na obwodnicę, - w sąsiedztwie Kościuszki Business Point,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

52 287 zł18 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Garaż 18M 2 | jar | watzenrodego rynek pierwotny - bez podatku pcc. Na sprzedaż, nowy, oddzielny garaż z bramą garażową, z dostępem tylko dla właścicieli, zlokalizowany na Osiedlu Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Stawki,Toruń

351 000 zł47 m² 7 406,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: krótko: mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym w samym sercu Stawek u zbiegu ulic Kniaziewicza i Łącznej. Mieszkanie przekona nawet najbardziej wymagającego nabywcę czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kniaziewicza

Stawki,Toruń

329 000 zł44 m² 7 496,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

349 500 zł56 m² 6 241,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz swojego pierwszego M lub inwestycji pod wynajem - zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Przestronne 55.80 m z balkonem na osiedlu Bydgoskie Przedmieście czeka właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

599 000 zł61 m² 9 750,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: lokalizacja: toruń, ul. Szosa Lubicka, oś. Winnica Powierzchnia: 61,43m2 Struktura: 3 pokoje z aneksem kuchennym Piętro: czwarte Powierzchnie przynależne: balkon Winda: tak Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Mokre,Toruń

6 765 000 zł9 000 m² 751,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunty pod inwestycje. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, położonej w przemysłowej części Torunia. Grunt o powierzchni 8714 metrów, media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Rudak

Rudak,Toruń

919 000 zł3 610 m² 254,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Blue Home Nieruchomości Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki na os. Rudak. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 46 mkw, zlokalizowanego na os. Wrzosy w cenie 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje, 39 m2 II piętro w wieżowcu z windą Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - kuchni, - łazienki z wanną, - toalety, - przedpokoju. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stawki

Stawki,Toruń

3 000 000 zł4 100 m² 731,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Blue Home ma zaszczyt zaprezentować Państwu działkę z budynkami magazynowymi/warsztatowymi na osiedlu Stawki Działka o powierzchni 4100 m2 znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawisińskiego

Na Skarpie,Toruń

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie o powierzchni 49 m2 przy ul. Stawisińskiego, osiedle Na Skarpie. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze budynku wybudowanym z wielkiej płyty. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

299 000 zł48 m² 6 235,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje, parter, świetna inwestycja, blok cegła Zalety mieszkania: - idealne pod inwestycję, do dalszego wynajmu - w pełni rozkładowe, - dwustronne, - duże pokoje, - księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rudak

Rudak,Toruń

1 900 000 zł441 m² 4 307,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 633 m²

Szukasz komfortowego domu dla Twojej rodziny? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedajacy Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania na Rubinkowie to mieszkanie jest dla Ciebie. Oferta sprzedaży mieszkania, 3 pokojowego, usytuowanego na 2 piętrze w bloku wybudowanego z cegły, oddanego do użytku w 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

203 000 zł26 m² 7 807,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (15m), kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu (loggia -7m). Lokal charakteryzuje się niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawy,Toruń

459 000 zł97 m² 4 714,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Przedstawiam Państwu dom parterowy z ogromnym potencjałem. Nieruchomość położona jest przy ulicy Lubej, na osiedlu Bielawy, którego lokalizacja zapewnia odpoczynek od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Stawki,Toruń

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Tylko W bluehome Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży domu na osiedlu Stawki. Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Toruń

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Duże mieszkanie na Skarpie pięknie zlokalizowane Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu skarpa zlokalizowane przy ul. Teligii. Lokal znajdujący się na 3 piętrze o powierzchni 73 m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo I,Toruń

335 000 zł58 m² 5 789,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do obejrzenia mieszkania 3-pokojowego, rozkładowego w bloku przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze budynku wybudowanego z płyty w 1978. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

268 000 zł42 m² 6 380,95 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie świetnie zlokalizowane - inwestycja -na wynajem! piękne widoki Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 42 m2 składające się z dwóch pokoi w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Mokre,Toruń

450 000 zł60 m² 7 496,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w niskim bloku na os. Mokrym. Zalety mieszkania: - ciepłe, słoneczne - dwustronna ekspozycja - dobra lokalizacja, blisko centrum - z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokre

Mokre,Toruń

1 850 000 zł290 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży budynku komercyjnego zlokalizowanego na ul. Polnej. Budynek o powierzchni 290m2 znajduje się na.