dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty sprzedaży nieruchomości

898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

898 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rubinkowo,Toruń

549 000 zł73 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2 m , usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku z płyty z lat 80. Mieszkanie jest przestronne, środkowe i ciepłe - idealna baza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

285 000 zł32 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są takie miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje się spokój, wygodę i potencjał. To mieszkanie właśnie takie jest jasne, funkcjonalne i pełne możliwości aranżacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

379 000 zł44 m² 8 672,77 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz, położone na parterze wysokiego bloku przy ulicy Przy Kaszowniku. Lokalizacja ta zapewnia świetny dostęp do terenów zielonych, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

499 000 zł59 m² 8 471,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - tej oferty nigdzie indziej nie znajdziesz. Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, pierwsze piętro w niskim bloku z 1996 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Rubinkowo,Toruń

375 000 zł48 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , w czystym i zadbanym budynku. Najważniejsze atuty: - wschodnio-zachodnia ekspozycja - jasne, ciepłe i słoneczne poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

569 000 zł67 m² 8 479,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Bielany,Toruń

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w dobrej lokalizacji na Chełmińskie Przedmieście. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

289 000 zł32 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 32,3 m idealne na start lub inwestycję Prezentujemy Państwu kompaktowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Młodych,Toruń

386 000 zł38 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (I-piętro) składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Okólna

Stawki,Toruń

572 300 zł970 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie usytuowana działka na stawkach Gorąco polecam zakup pięknej działki budowlanej zlokalizowanej w Toruniu w prężnie rozwijającej się dzielnicy Stawki. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bukowa

Rubinkowo,Toruń

1 750 000 zł460 m² 3 804,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obiekt handlowo-usługowy z ogromnym potencjałem! Obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 460 m2 położony na działce o 2281m2 w atrakcyjnej lokalizacji w okolicy ul.Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokre,Toruń

440 000 zł58 m² 7 604,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Obecne mieszkania na rynku nie spełniają Twoich oczekiwań? Jeśli już któreś Ci się podoba to ostatecznie cena jest zbyt wysoka, a takie na które Cię stać nie idą w parze z twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Na Skarpie,Toruń

510 000 zł73 m² 7 005,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

olecam czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na ul. Wyszyńskiego o powierzchni 72,8m2. Przestronne mieszkanie na pełnym zieleni osiedlu! Mieszkanie usytuowane jest w bloku na trzecim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

419 000 zł53 m² 7 950,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m w doskonałej lokalizacji przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okólna

Stawki,Toruń

1 950 000 zł2 131 m² 915,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka 2131 m z zabudowaniami idealna pod dom lub inwestycję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2131 m , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Winnica

Winnica,Toruń

2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! jedyna taka nieruchomość na mapie torunia - pierwsza linia brzegowa! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dekerta

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

857 000 zł92 m² 9 306,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

To mieszkanie to propozycja dla osób, które nie chcą wybierać między przestrzenią a lokalizacją tutaj otrzymują Państwo jedno i drugie. Przemyślany, ponadczasowy układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Toruń

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie idealne pod inwestycje os. Młodych Oferta sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania o pow. 51 m2 zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku przy ul. Tuwima w Toruniu. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wojska Polskiego

Mokre,Toruń

259 000 zł25 m² 10 318,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Małe mieszkanie, duże możliwości 25,10 m | Toruń, ul. Wojska Polskiego Szukasz kompaktowej przestrzeni, która daje maksimum funkcjonalności? To mieszkanie to idealne połączenie wygody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie W topowej lokalizacji - osiedle młodych - ulica bema Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na najlepszym osiedlu w Toruniu - Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Rubinkowo I,Toruń

359 000 zł48 m² 7 405,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Filomatów Pomorskich. -korzystny układ pomieszczeń -świetne piętro w niskim bloku -bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Toruń

Stawki,Toruń

635 000 zł1 279 m² 496,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1279m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie kwadratu, wymiarach ok 35,5m x 36m z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Wrzosy,Toruń

875 000 zł158 m² 5 537,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - z racji tego, iż udostępniam konkretną lokalizację, pokazuję nieruchomość z zewnątrz, proszę o uszanowanie woli właścicieli i o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Jakubskie Przedmieście,Toruń

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka o powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na ogrodzony taras, - kuchni z jadalnią, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

435 000 zł47 m² 9 233,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze W niskim bloku na bydgoskim przedmieściu Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie trzypokojowe w idealnej lokalizacji na Bydgoskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

459 000 zł52 m² 8 742,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 2. piętrze w budynku z cegły z lat 70., zlokalizowanym na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 500 000 zł280 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:780 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 780m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym trzylokalowym w zabudowie bliźniaczej i budynkiem usługowym. Budynek mieszkalny o powierzchni ok 210m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Czerniewice,Toruń

1 045 000 zł220 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom na sprzedaż w Czerniewicach z możliwością prowadzenia biznesu lub wynajmu Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach Dom o pow. użytkowej 180 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Winnica,Toruń

9 900 000 zł718 m² 13 797,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową wille mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej Wisły. Jest to inwestycja która na nowo zdefiniowała pojęcie luksusu w kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Bielawy,Toruń

524 000 zł58 m² 8 994,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m , położone przy ul. Gdańskiej na spokojnym, zamkniętym osiedlu w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kameralna

Podgórz,Toruń

419 000 zł47 m² 8 895,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie 47,10 m z garażem ul. Kameralna, toruń Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i zadbane mieszkanie, które łączy komfort codziennego życia z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Na Skarpie,Toruń

398 000 zł49 m² 8 177,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia Powierzchnia: 48,67 m Struktura: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój Powierzchnie dodatkowe: balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

559 000 zł51 m² 10 881,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 51,37 m , zlokalizowane na Jarze, na nowoczesnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Perłowa

Stawki,Toruń

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1159m 2 , zlokalizowanej na osiedlu Stawki przy ulicy Perłowej. Działka w kształcie ustawnego kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

630 000 zł50 m² 12 602,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż Gotowe do zamieszkania od ręki 2 pokoje z balkonem Powierzchnia: 49,99 m Forma własności: pełna własność z kw Dostępność: od ręki Struktura: 2 pokoje, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

27 000 000 zł14 432 m² 1 870,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od klienta. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Szukasz przestrzeni przemysłowej, która pozwoli rozwijać biznes lokalnie i krajowo, z możliwością efektywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

549 000 zł68 m² 8 049,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie o powierzchni 68 m , w bliskiej odległości od parku miejskiego na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Mokre,Toruń

459 000 zł58 m² 7 913,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Sprzedam przestronne parterowe mieszkanie ok. 58 m znajdujące przy ul. Łąkowej w Toruniu na Osiedlu Mokre. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon (pow. 14,85 m2), pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Słoneczne tarasy,Toruń

869 000 zł79 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko u nas, świetna lokalizacja - Osiedle Słoneczne Tarasy, jakubskie Przedmieście - 78,55m , 3 pokoje z widokiem na Park Glazja, mieszkanie idealne dla zapracowanych i ceniących relaks,.