dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty sprzedaży nieruchomości

900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

900 ogłoszeń

219 000 zł300 m² 730 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż działka rod im. generała Bema na osiedlu Rudak położona w wyjątkowo spokojnym i kameralnym otoczeniu Na działce a o powierzchni 300 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł77,32 m² 4 526,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w kamienicy 70,5 m2 z dużą piwnicą 6,7 m2 do własnej aranżacji z ogromnym potencjałem w centrum. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł321 m² 4 672,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w Toruniu na osiedlu Rudak. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,84 m² 7 537,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Skarpa, cztery niezależne pokoje, prawie 73m2 Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane na toruńskim osiedlu Skarpa , usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 72,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Chełmińskie Przedmieście, centrum, gotowe go zamieszkania! Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części toruńskiego osiedla Chełmińskie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł38 m² 10 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje po generalnym remoncie- os. Mokre. Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w kameralnym czteropiętrowym bloku przy ul. Kościuszki. Na powierzchnię 38 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł244 m² 6 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla Rudak.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55,60 m² 8 615,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Twoja prywatna enklawa spokoju I perfekcyjnego porządku 56m , klimatyzacja, cegła! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od sąsiadów nad głową , a w Twoim salonie w końcu zapanuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Doskonale zlokalizowane mieszkanie! Gotowe do wprowadzenia. Zielone, spokojne osiedle przy ulicy Jana Długosza. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł56,56 m² 14 851,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament z widokiem na Wisłę - Winnica, toruń | 56,56 m | Taras | Miejsce w hali garażowej. Tylko u nas wyjątkowa oferta sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 56,56.

Szczegóły ogłoszenia

496 400 zł73 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia: powierzchnia podłogi: około 73m2 m Powierzchnia użytkowa: 37,82m2forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158 m² 7 588,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wybudowany w 2025r , z porothermu, pokryty dachówka ceramiczną, do nieruchomości podłączone są wszystkie media takie jak woda, prąd, kanalizacja. Budynek piętrowy , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

12 000 000 zł3 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży / wynajmu nowych hal produkcyjno - magazynowych z zapleczem socjalnym, biurowym, oraz dużym parkingiem. Niewątpliwym atutem obiektu, jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m w doskonałej lokalizacji przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł195,88 m² 7 652,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 196m2. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,70 m² 9 769,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na ścisłej Starówce, przy ul.Piekary. Mieszkanie w kamienicy , po remoncie, na parterze/2. Mieszkanie 34,70 m2, 2-pokojowe, umeblowane. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,04 m² 6 245,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Okazja Inwestycyjna: 56 m przy Parku Bydgoskim | Model z Dopłatą Rynkową Biuro inlok prezentuje lokal o powierzchni 56,33 m , położony na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. ks.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł69,10 m² 7 192,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie W niskim bloku, czwarte piętro, zlokalizowane na osiedlu mokre! Świetna cena! Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65,25 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na parterze historycznej kamienicy z 1866 roku przy ul. Prostej 7 w samym centrum Toruń. Budynek stanowi element.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł13 267 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże działki na sprzedaż przy ulicy rudacka/dybowska w Toruniu. Dojazd nowym i starym mostem. Cena do negocjacji. Sprzedaż tylko w całości. Działki o numerach: 3 - 7201m2 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,62 m² 8 373,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Chełmińskie Przedmieście, ulica lecha Tylko w biurze Partner Nieruchomości Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł272 m² 4 963,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 999 zł11 667 m² 685,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka 11 667m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodziną - wyjątkowa oferta inwestycyjna *** Lokalizacja w Toruniu na Osiedlu jar przy (ul. Keplera) to dynamicznie rozwijające się,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

409 000 zł40,14 m² 10 189,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament na dynamicznie rozwijającym się osiedlu zaledwie 10 minut do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz wsb Merito Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, starówki oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł56,06 m² 8 116,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

*** nowa cena! *** Przedstawiam Państwu ofertę rozkładowego i świetnie zlokalizowanego mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie trójstronne znajdujące się na ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł107,70 m² 7 418,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować ciekawą ofertę sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu W zabudowie szeregowej (szczytowy) o pow. 107,70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro jwg Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Toruniu, w dzielnicy Czerniewice, przy ulicy Relaksowej, na działce o powierzchni 814 m .

Szczegóły ogłoszenia

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł679 m² 1 693,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę z pozwoleniem budowlanym w trakcie realizacji, w bardzo dobrej lokalizacji. Pozwolenie budowlane zakłada zgodnie z mpzp budynek 5 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł84,23 m² 10 091,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w centrum Torunia zlokalizowanego w pięknej zielonej dzielnicy. Przestronny i słoneczny dom czeka na swoich nowych właścicieli,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł33 m² 14 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje | 33 m | jar | 3 piętro | winda | balkon Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,02 m , położone na nowoczesnym osiedlu jar w Toruniu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane na 2. piętrze w niskim bloku z 1990 r, stanowi komfortową przestrzeń idealną dla rodziny. Lokal jest zadbany i funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42,49 m² 11 037,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupak inwestycyjny dwie kawalerki w jednej nieruchomości. Blisko centrum. Gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni 42,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł87,93 m² 7 676,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskim Przedmieściu, jednej z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Dom na sprzedaż * 130 m2 powierzchni całkowitej (112 m2 powierzchnia użytkowa) * 4 pokoje * Działka 770 m2 * grębocin/toruń Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 112m2(130 m2 po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,60 m² 7 921,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania jako zakup "pod wynajem" ? gwarantuję Ci, że kupno mieszkania w tym miejscu i o tym rozkładzie pomieszczeń będzie doskonałą inwestycją. To jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł223,28 m² 1 433,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli szukasz lokalu "pod klucz", to. klucz leży gdzie indziej ;) Ale jeśli masz wyobraźnię, ekipię remontową na podorędziu i nie boisz się wyzwań, czytaj dalej :) Oto 223 m2 lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

24 900 000 zł14 432 m² 1 725,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek przemysłowy o charakterze magazynowo-produkcyjno-usługowym, z częścią biurowo-socjalną, położony w strategicznej części Torunia, w rozwiniętej strefie.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł60 m² 8 331,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w bloku, na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Ulica Szosa Okrężna, bardzo blisko umk. Lokal składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł61,08 m² 8 184,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej poszukiwanych i wygodnych lokalizacji ul. Kościuszki Szukasz mieszkania, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 862 m² 590,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną 1862 m2 Kaszczorku. Nieruchomość doskonale skomunikowana z centrum dojazd na starówkę zajmuję niecałe 15 minut samochodem,20 minut.