dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty sprzedaży nieruchomości

900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

900 ogłoszeń

199 000 zł43,50 m² 4 574,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z lokatorami. Zakup tylko za gotówkę! Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania znajdującego się w kamienicy w oficynie przy ul. Łaziennej w Toruniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł80,10 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

285 951 zł27 m² 10 590,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 568 zł66,32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu ul. Targowa (jakubskie Przedmieście) Inwestycja: apartamenty Lubicka Stan: deweloperski opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 900 zł61,08 m² 8 184,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,08 m , położonego przy ul. Kościuszki. Nieruchomość wyróżnia się dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,48 m , położone przy ulicy Żwirki i Wigury w jednej z najbardziej poszukiwanych i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł127 m² 7 086,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Toruń to miasto zabytków o międzynarodowej randze, czego znakiem i potwierdzeniem było wpisanie w 1997 roku jego średniowiecznego zespołu miejskiego na listę światowego dziedzictwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł167,31 m² 8 248,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Toruń, stawki, ul. Stawki Południowe. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 718 m2, w prestiżowej dzielnicy Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44 m² 11 590,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie funkcjonalny układ i pełne wyposażenie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł87,10 m² 7 336,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację 4- pokojowego mieszkania na toruńskich wrzosach! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka , wszelka niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł49,38 m² 16 788,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż Grand Bulvar, ul. św. Jakuba, toruń Wyjątkowa przestrzeń w sercu miasta, gotowa do zamieszkania Na sprzedaż oferuję elegancki, w pełni wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,20 m² 11 051,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne Tarasy, winda, i piętro, duży balkon, gotowe do wprowadzenia! umowa rezerwacyjna Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Podchorążych o na toruńskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150,30 m² 9 973,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim z tarasem na dachu, położony na osiedlu Jar w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Lokal środkowy, dwustronny, położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł4 700 m² 1 702,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną - położony w dzielnicy Rubinkowo - jednej z największych dzielnic Torunia! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 700.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł28,80 m² 8 931,03 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Szukasz swojego pierwszego własnego miejsca w jednej z najbardziej urokliwych części Torunia? Prezentujemy funkcjonalny lokal położony w klimatycznej kamienicy z 1905 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł218 m² 4 811,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Przestronny dom wolnostojący idealny dla rodziny | 148 m użytkowe | działka 427 m Na sprzedaż oferujemy komfortowy i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 148.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: toruń Centrum zalety lokalizacji: w pobliżu znajduje się sklep spożywczy, piekarnia, apteka, przychodnia, przedszkole oraz szkoła. Blisko do przystanku autobusowego (150 m).

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł3 282 m² 761,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa objęta mpzp Proponowana koncepcja zagospodarowania działki przewiduje następujące parametry: powierzchnia zabudowy 600 m2 (jest to 18%, maksymalna powierzchnia w planie to 50%).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem jednorodzinnym parterowym w Toruniu na Działkach Św. Józefa. , przy ul. Wesołej. Lokalizacja: działki Józefa to.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł102,48 m² 7 318,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u Nas! Ponad 100m2 mieszkanie na pierwym piętrze na Chełmińskim Przedmieściu! Układ pomieszczeń oraz standard wykończenia: lokal mieszkalny o metrażu 102,48m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

569 632 zł50,86 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 51 m? w sercu Torunia Prezentuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni 50,86 m2 , zlokalizowaną w prestiżowej inwestycji Apartamenty Staromiejskie2 przy ul. Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł904 m² 2 212,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż hostel położony w przemysłowej części Torunia, przy ul. Ceglanej 5. To propozycja inwestycyjna dla osób poszukujących nieruchomości o dużej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,70 m² 8 521,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ul. Dziewulskiego - rozkładowe 2 pokoje, klimatyzacja, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w centrum Rubinkowa. Na powierzchnię 48,7 m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł891 m² 414,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dwie działki na toruńskim osiedlu Bielawy. Każda po 891m2 wymiary 44,50m x 20m. Cena z oferty dotyczy 1 działki. Można nabyć dwie sąsiadujące ze sobą. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie po remoncie - Bydgoskie Przedmieście, toruń | 33,86m | balkon Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,86m , położone w jednej z i.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł22,63 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy w Toruniu** Kamienica znajduje się w Toruniu przy ul. Bydgoskiej 33 jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł61,18 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard, funkcjonalny układ i bliskość toruńskiej Starówki. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 445 zł80,55 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować ofertę sprzedaży nowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Lubickiej 46 w Toruniu. Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie + własny taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł216 m² 5 412,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Sześciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117,5 m2 położony przy ul. Liliowej w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł61,97 m² 9 440,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,97 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 813 m² 8 273,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:413 m²

Top oferta Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Jedyna taka nieruchomość na toruńskiej Starówce. Działka nr 63 o powierzchni 0,0413 ha zabudowana jest budynkiem kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

638 400 zł53,20 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Słoneczne Tarasy. Nieruchomość znajduje się w budynku z cegły z 2009 roku, położonym na zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł14 000 m² 284,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-inwestycyjna | 14 000 m | toruń - ul. Wierzbowa | mpzp | media | 3 980 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł12,50 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na sprzedaż 3 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej w nowoczesnym kompleksie Apartamenty Lubicka. Lokalizacja: toruń lubickabudynek: nowoczesny apartamentowiec Hala zamykana,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł147,73 m² 5 347,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w stylowej, przedwojennej kamienicy na ulicy Kościuszki 42 w Toruniu. ***dla kogo*** To propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł1 107 m² 600,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana toruń - rudak osadnicza! Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1107 m2 w cenie 600 zł/ m2. Działka w sąsiedztwie nowo powstałych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje po generalnym remoncie | duża kuchnia | balkon | piwnica 8 m | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni odświeżone mieszkanie o powierzchni 66,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61,12 m² 12 516,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronny apartament 3 pokojowy z dużym balkonem blisko Starego Miasta. atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie toruńskiej starówki, lokal usytuowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł250 m² 5 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:488 m²

Duży dom w centrum miasta z 7 pokojami Nieruchomość o powierzchni użytkowej (288 m2), blisko centrum miasta na Jakubskim Przedmieściu. Lokalizacja pozwala na bardzo łatwą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł52,50 m² 9 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu, na osiedlu Winnica, będącego częścią Jakubskiego Przedmieścia. Mieszkanie świetnie się sprawdzi dla singla lub pary. Dzień.