dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty sprzedaży nieruchomości

896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

896 ogłoszeń

729 000 zł73,03 m² 9 982,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości typu dwa w jednym, zlokalizowanej w klimatycznej kamienicy przy ul. Ślusarskiej tuż przy Rynku Nowomiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł236,54 m² 9 512,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 153 m²

Sprzedaż lub wynajem działki zabudowanej do prowadzenia własnej działalności w idealnym miejscu w Toruniu. Czynsz najmu 8500zł na miesiąc. Jest to działka na nowo planowanym osiedlu jar II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 830 zł87,14 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą o łącznej pow. 87,14 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku oraz antresolę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59 m² 11 847,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zachowane w paryskim stylu! Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł49,05 m² 11 213,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwie niezależne kawalerki w centrum Torunia! Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch wynajętych i w pełni wyposażonych kawalerek zlokalizowanych w zabytkowej części Torunia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł825 m² 3 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Klonowica 24: historyczna Perła przy Parku Bydgoskim - Unikatowy Projekt Inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową historię z nieograniczonym potencjałem biznesowym? Biuro inlok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, ul. Popiela Chełmińskie Przedmieście. Mieszkanie położone jest na cenionym Chełmińskim Przedmieściu dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

374 000 zł37,44 m² 9 989,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 168 zł38,24 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł81,32 m² 3 689,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

klimatyczne poddasze w rewitalizowanej kamienicy | 100 m po podłodze | ogromny potencjał aranżacyjny. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam działkę rod wraz z 70 m 2 domem w centrum Torunia! dom - wiatrołap - salon - kuchnia - łazienka - taras 2 piętro - sypialnia - łazienka - garderoba - taras Dom jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł51,50 m² 10 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:130 m²

Rosette Residence | Wysokość ponad 5 m | Taras 50 m | Loft z Antresolą Szukasz architektury, która wykracza poza schematy? Poznaj najbardziej nieszablonowy apartament w Toruniu -.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł350 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję działkę rekreacyjną , usytuowaną na terenie ogrodów działkowych wrzos przy ulicy Słowiczej na toruńskich Wrzosach. Działka zabudowana domkiem murowanym, częściowo z przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł168 m² 13 988,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Biuro Nieruchomości jwg prezentuje wyjątkową ofertę urokliwy segment domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na osiedlu Wrzosy blisko centrum Torunia. Ten pięknie zaprojektowany dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 357 zł57,27 m² 10 675 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokoje z antresolą i 2 balkonami o łącznej pow. 57,27 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar Toruniu znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł34,70 m² 15 763,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ekskluzywny apartament w Rosette Residence - Plac św. Katarzyny, toruń Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,7 m , zlokalizowany na parterze czterokondygnacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł219,80 m² 4 818,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:437 m²

Oferta na wyłączość tylko w Biurze Marchlewicz Nieruchomości! lokalizacja: toruń, stawki, ul. Włocławska. Dzielnica Stawki w Toruniu, położona w lewobrzeżnej części miasta, zdobywa.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł44 m² 9 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku. Lokalizacja: toruń, rybaki, ul. Kujota. Mieszkanie Lokal składa się z: -2 pokoje (15,5m2, 12m2), -kuchnia (około 9m2), -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł709,88 m² 3 449,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Tylko u nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży warsztatu samochodowego o powierzchni całkowitej 500 mkw wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 065 zł108,65 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szerokogłowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, mokre, ul. Bolesława Chrobrego 27. Nieruchomość znajduje się w dobrze rozwiniętej i cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł48,50 m² 7 628,87 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Profesja ma do zaoferowania Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położonego na 5 piętrze w wieżowcu przy ulicy Buszczyńskich w Toruniu o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość dostępna w finansowaniu kredytowym już od 1690 zł miesięcznie. O szczegóły oraz bezpłatne badanie zdolności kredytowej zapytaj agenta prowadzącego. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł67,10 m² 5 350,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:212 m²

*** połowa domu na bydgoskim przedmieściu ul. Rybaki - 67,10 m2, działka 423 M2 , środek do generalnego remontu I własnej aranżacji *** idealne pod inwestycję, osobna kw * oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,87 m² 11 121,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Cena: 499.000zł (do negocjacji) Mamy przyjemność zaprezentować w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania apartament w samym sercu toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł128,09 m² 10 539,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej lewa strona budynku, zlokalizowana w prestiżowej i zielonej części Toruń Kaszczorku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77,40 m² 9 031,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie 71,4 m - parter, rubinkowo I, gotowe do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,45 m² 8 388,08 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego mieszkania na skarpie! ulica wyszyńskiego! 5 piętro! winda! Świetna lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, sklepy, żabka ,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m, położone w Toruniu na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Mokre. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł7 453 m² 1 207,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości blue-home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego położonego w Toruniu, oferowanego na zasadach wyłączności. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 324 700 zł3 321 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka zabudowana domem wolnostojącym i dwoma budynkami gospodarczymi położona w Kaszczorku, w otoczeniu rzeki Drwęcy i zieleni. Zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 39 m | balkon | rozkładowe | rubinkowo | do remontu Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na osiedlu Rubinkowo przy ul. Rydygiera.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 300 zł2 023 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 2023m, w Toruniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Nieruchomość o wymiarach ok. 45X45 m, całkowicie ogrodzona ażurowym płotem panelowym,.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł41,45 m² 10 904,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 41.45 m2 Naziemne miejsce parkingowe wartości 18000 złotych, w cenie mieszkania. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na III piętrze, w trzypiętrowym budynku nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rod - ul. Słowicza, wrzosy Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną (rod) zlokalizowaną na osiedlu Wrzosy przy u. Słowiczej w Toruniu. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł128,13 m² 7 258,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 już gotowe! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Budowa I prace budowlane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe z zachodnia kompozycją - gotowe do zamieszkania. Układ i powierzchnia 2 rozkładowe pokoje - funkcjonalny rozkład idealny dla pary - 50,15 m2 balkon z salonu, 4 m aneks.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł39,01 m² 8 074,85 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***rezerwacja do dnia 20.05*** Mieszkanie do remontu DOBRA CENA dogodna lokalizacja **wynagrodzenie dla pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości** LOKALIZACJA: Toruń, osiedle Mokre, ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkaj na swoim! Cena: 670.000zł (do negocjacji) Mamy przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość, jaką jest dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w bloku przy Szosie Chełmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł158,50 m² 7 255,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu! opis mieszkania: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 153m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48,11 m² 9 748,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: toruń, osiedle Jakubskie Przedmieście, ul. Lubicka 69. Mieszkanie znajduje się w centrum Torunia, tuż przy Nowym Mieście, w jednej z najbardziej pożądanych części miasta.