dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty sprzedaży nieruchomości

897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

897 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Podgórz,Toruń

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta mieszkania na sprzedaż * 50m2 * 2 pokoje * Podgórz Idealne mieszkanie dla pary, lub małej rodziny, dla której istotna jest bliskość Starego Miasta wraz z jego atrakcjami, jak i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Bielawy,Toruń

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Szukasz domu dla Twojej rodziny w Toruniu? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Prezentowany dom położony jest w dzielnicy Bielawy w Toruniu. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Legnicka

Bielawy,Toruń

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szerokogłowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Toruń

475 000 zł42 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

Na sprzedaż apartament z antresolą na I piętrze przy ul. Szerokiej. Znajduje się parę kroków od pomnika Mikołaja Kopernika na Rynku Staromiejskim. Na 42 m2 znajdują się - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Stare Miasto,Toruń

338 474 zł27 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Powierzchnia: studio | 26,97 m | Balkon | Widok na tereny zielone | IV piętro* Na sprzedaż oferujemy przytulne, kompaktowe mieszkanie typu studio położone na 4. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł59 m² 11 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zachowane w paryskim stylu! Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawy,Toruń

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Targowa

Piernikowe,Toruń

499 000 zł43 m² 11 702,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/12m), aneksu kuchennego, ładnej łazienki, oraz ogródka (24m). Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolta

Na Skarpie,Toruń

539 000 zł64 m² 8 598,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Złóż Swoją Ofertę na to wyjątkowe mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy komfort przestrzeni, otoczenie pełne zieleni oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedzamcze

Stare Miasto,Toruń

355 000 zł52 m² 6 807,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie o powierzchni 52 m w jednej z najpiękniejszych kamienic w Toruniu to wyjątkowa propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

649 000 zł73 m² 8 841,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Idealne mieszkanie dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń 4 pokoje, funkcjonalny rozkład, świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne i doskonale zaaranżowane mieszkanie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

450 000 zł49 m² 9 234,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania przy ul. Kołłątaja w Toruniu na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z koncówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 000 zł66 m² 9 015,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,80 m , położone przy ul. Szosa Chełmińska, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Mokre,Toruń

308 000 zł34 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , usytuowane na 11 piętrze wieżowca w dzielnicy Mokre przy ul.Głowackiego, zaledwie 10 minut spacerem do centrum Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

570 000 zł52 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Strefa czasu 2 pokoje, 52,40 m2, IV piętro z windą - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z prysznicem i wc - przedpokój - mieszkanie środkowe, ciepłe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Broniewskiego , blisko Galerii plaza i uczelni umk Opis nieruchomości: prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Broniewskiego 82 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

nad Doliną,Toruń

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Mokre,Toruń

549 000 zł79 m² 6 958,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę przestronne, niemal 80-metrowe mieszkanie idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja- toruń, osiedle Młodych, ul. Bema. Mieszkanie położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Legnicka

Bielawy,Toruń

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

45 000 zł13 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 m²

Sprzedam miejsce w hali garażowej. Ulica Włocławska 33c. Do rozsądnej negocjacji. Brama garażowa na pilota. Jest to miejsce skrajne przy ścianie. Dzięki temu Twój samochód będzie graniczył.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Stare Miasto,Toruń

1 270 000 zł123 m² 10 305,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Stare Miasto | Strumykowa 1a | Kamienica o powierzchni 123 m2, 1 lokal handlowo-usługowy na parterze, salon, kuchnia i łazienka na pierwszym piętrze, 2 sypialnie na drugim piętrze. Atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrzyńska

Stare Miasto,Toruń

570 000 zł68 m² 8 345,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się na 1-piętrze 1 piętrowej kamienicy w centrum Torunia, wybudowanej z cegły w 1910 roku w cenie 630 000 zł ( do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Jar,Toruń

579 000 zł49 m² 11 734,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,34 m , położone na 3 piętrze w niskim budynku z 2018 roku, na spokojnym i zielonym Osiedlu Jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

780 000 zł47 m² 16 595,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwa niezależne apartamenty 47 m | Balkon | Rosette Residence, toruń, plac Św. Katarzyny 7| Widok na Starówkę | Winda Prestiżowa oferta mieszkania inwestycyjnego w centrum Torunia! Lokal nr 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

519 000 zł54 m² 9 612,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! nowocześnie wykończone mieszkanie tylko U nas ta oferta! super mieszkanie na inwestycję Lokalizacja: ul. Ogrodowa Nieruchomość obecnie wynajmowana - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

428 980 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe | 48,2 m | Toruń - Rubinkowo, ul. Łyskowskiego Cena: 428 980 pln Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

580 000 zł91 m² 6 405,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do odkrycia potencjału przestronnego mieszkania usytuowanego w znakomicie utrzymanej kamienicy, która może poszczycić się monitoringiem oraz urokliwym, zamkniętym podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Brzezina,Toruń

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom na zielonym osiedlu Brzezina zlokalizowany przy ul. Norwida. Brzezina to kameralne osiedle domów jednorodzinnych oraz szeregowców, położone z dala od głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Rybaki,Toruń

469 000 zł85 m² 5 542,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w secesyjnej odrestaurowanej kamienicy, położone na samym wejściu do najstarszego zrewitalizowanego toruńskiego parku miejskiego, wpisanego do rejestru zabytków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

619 000 zł59 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - wysoki standard, toruń, ul. Strzałowa (stawki) machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż oferuję komfortowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

535 000 zł46 m² 11 630,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam prywatnie, dziekuje posrednikom sprzedazy. Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m przy ul. Gagarina w Toruniu. Lokal znajduje się na 2. piętrze bloku i został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

470 000 zł64 m² 7 401,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie 63,5 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym (piwnica) w budynku z cegły na 4 piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

św. Józefa,Toruń

539 000 zł53 m² 10 253 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, słoneczne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w malowniczym Toruniu. Usytuowane na ostatnim piętrze nowoczesnego bloku na zamkniętym osiedlu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

399 000 zł48 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem 11. piętro | ul. Łyskowskiego 7 | Toruń Na sprzedaż oferujemy przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Stare Miasto,Toruń

999 000 zł131 m² 7 598,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w kamienicy w centrum 131,48 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi do własnej aranżacji z ogromnym potencjałem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Stare Miasto,Toruń

499 000 zł53 m² 9 468,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Marzysz o nieruchomości, która nie tylko zapewni Ci komfort i ciszę, ale również będzie doskonałą inwestycją? Oto oferta, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

171 738 zł56 m² 3 066,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czy marzysz o domu, który można zbudować szybko, solidnie i w pełni dostosować do Twoich potrzeb? Jedną z największych zalet domów modułowych jest błyskawiczna realizacja - Twój dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 400 000 zł300 m² 11 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jesteś Inwestorem i szukasz miejsca na stworzenie dochodowego biznesu? Mam coś dla Ciebie. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w sercu Torunia! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Toruń

Stare Miasto,Toruń

305 000 zł30 m² 10 335,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1780

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w sercu toruńskiej Starówki, jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście. To niezwykła.