dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty wynajmu nieruchomości

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Włocławska

Czerniewice,Toruń

77,08 zł/m²84 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmiemy nowoczesny lokal biurowy typu Open Space o powierzchni 84,33 m2 znajdujący się parterze budynku przy ulicy Włocławskiej 191 w Toruniu (lewobrzeżna część Torunia) Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem 47 m ul. Podgórna 60 - Inwestycja marrow Na wynajem oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szosa Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

4 000 zł78 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia apartament 4 pokojowy w nowym budynku z windą w rewelacyjnej lokalizacji na Jakubskim Przedmieściu, blisko Starego Miasta. 77,89 m2 składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włocławska

Stawki,Toruń

2 000 zł44 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń - Stawki - ulica Włocławska Stawki to dynamicznie rozwijająca się dzielnica położona na lewobrzeżu Torunia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Toruń,kujawsko-pomorskie

31,82 zł/m²220 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu na wynajem 3 - piętrowy lokal o łącznej powierzchni 220m2. Lokal znajduje się w zadbanej kamienicy zlokalizowanej nieopodal Starego Rynku w Toruniu. Lokal jest czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rudak,Toruń

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od września! Tylko u nas! 3 pokoje rozkładowe na 1 piętrze na ulicy Telimeny. Mieszkanie częściowo umeblowane, zabudowy typu komandor na przedpokoju i w 1 pokoju, meble w kuchni, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jakubskie Przedmieście,Toruń

2 100 zł40 m² 52,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Property Nieruchomości, wymagany najem okazjonalny. Wolne od października. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na Jakubskim Przedmieściu przy ul.Targowej (Osiedle Artystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Bielany,Toruń

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m położone przy ul. Św. Józefa 72 w Toruniu, w sercu dzielnicy Bielany. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł10 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Wynajmę pokój 1-osobowy w mieszkaniu studenckim przy ul. Podgórnej. Dostępny od zaraz :) Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Łazienka z prysznicem (opcja deszczownicy) i pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Harcerska

Koniuchy,Toruń

450 zł9 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jednoosobowy pokój w 4 pokojowym mieszkaniu przy ul. Harcerskiej w Toruniu Nieruchomość: pokój zamykany na klucz wifi w cenie! Lokalizacja: bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Torunia, na Jakubskim Przedmieściu. Idealna oferta dla osób posiadających własne meble i wyposażenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jakuba

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 000 zł67 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu elegancko - funkcjonalnie wykończonego Apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie zabudowy w sercu Toruńskiej starówki przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

Rubinkowo,Toruń

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Budynek w latach 2015-2018 przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 września. Z przyjemnością przedstawiam Państwu moją najnowszą ofertę wynajmu dwupokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania na Stawkach - najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Mokre,Toruń

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum - Ul. Legionów. Świetna lokalizacja: - pogranicze osiedla Mokre oraz Chełmińskie przedmieście - Najbliższy przystanek autobusowy znajduję się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Mokre,Toruń

89,62 zł/m²212 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Prestige Location ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 212m2 znajdującego się w biurowcu Kościuszko Business Point. Znajduje się on na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal dwupokojowy - odnowiony i świeżo pomalowany. W łazience, kuchni i przedpokoju płytki/ kafelki. W Kuchni: kuchenka gazowo - elektryczna oraz duża lodówka oraz komplet mebli :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buszczyńskich

Rubinkowo II,Toruń

1 800 zł48 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od września 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Buszczyńskich na II Rubinkowie. Lokal składa się z : - samonu z wydzieloną sypilanią - dodatkowej sypialni z oddzielnym wejściem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

1 800 zł41 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania 2 pokojowego położonego na parterze w budynku dwupiętrowym z windą na osiedlu Jar. Na ogólną powierzchnię równą około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek Nowomiejski

Stare Miasto,Toruń

27,40 zł/m²66 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 66 m położone w sercu toruńskiej starówki. Lokal składa się z dwóch funkcjonalnych pomieszczeń: gabinetu i pokoju biurowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

1 800 zł32 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze - zapoznaj się z ofertą. Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 6 piętrze w wieżowcu przy ul. Sczanieckiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koniuchy,Toruń

1 800 zł48 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem koniuchy *** tylko U nas *** Przedstawiamy ofertę wynajmu 2 - pokojowego mieszkania o pow. 48 ,50 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku z 2001 r. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Mokre,Toruń

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-09-09! Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią w kamienicy przy ul. Staszica 4a w Toruniu Nieruchomość: powierzchnia 32 m2 Parter Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana na parterze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Budynek w latach 2015-2018 przeszedł generalny remont i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

59,46 zł/m²37 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 37 m na wynajem - Bydgoskie Przedmieście, doskonała lokalizacja! Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 37 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Mokre,Toruń

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, dwu pokojowe mieszkanie na 6. piętrze wieżowca z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, idealne dla jednej lub dwóch osób. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Młodych,Toruń

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaaranżowana kawlerka z balkonem po generalnym remoncie - ul. Bema 18 - centrum. - bardzo dobry dojazd do umk. Zostań pierwszym najemcą. Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie - cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 800 zł56 m² 50,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jar ul. Strobanda, 3 pokoje 55,58 m2, ogródek 100 m2 wolne od zaraz Mieszkanie na parterze w bloku, jasne, ciche, zadbane, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, z wyjściem na ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Rubinkowo,Toruń

1 750 zł49 m² 35,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 48,7 m2 na Rubinkowie II ul. Działowskiego, v piętro, wolne od zaraz - salon z wyjściem na balkon typu loggia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc i wanną Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antczaka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta zawieszona Bezpośredni wynajem bez udziału biura nieruchomości! Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m na ulicy Antczaka w dzielnicy Jakubskie Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do obejrzenia mieszkania na os. Młodych- idealnego dla studentów. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych, samodzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Gagarina w wieżowcu 2 minuty od rektoratu, mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku z windą. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze (polomarket,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Rubinkowo I,Toruń

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu t rzy - pokojowego, rozkładowego mieszkania. Lokal mieszkalny składa się z salonu z wyjściem na balkon - typu loggia; sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jamontta

Rubinkowo I,Toruń

1 900 zł49 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od września 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Jamontta na II Rubinkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na balkon typu loggia - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Wrzosy,Toruń

2 000 zł62 m² 32,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze w bloku z cegły na zamkniętym osiedlu przy ul. Owsianej na Wrzosach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie położone jest w bloku z cegły na 1 piętrze i ma powierzchnię 49 mkw. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Bielawy,Toruń

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie położone w domu dwurodzinnym przy ul. Gdańskiej na Bielawach - blisko centrum hadlowe Carrefour, bella Sp. z. o.o., osiedle na Skarpie, las, wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Podgórz,Toruń

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny). Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Kręta) w cegle, składające się z 2 pokoi (20m/11m), aneksu kuchennego, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo I,Toruń

1 850 zł49 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzy pokojowe 49 m2 z balkonem, na osiedlu Rubinkowo I. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry, prezentuję do wynajęcia 3 pokojowy apartament (56m2, II piętro, cegła) położony przy ul. Krótkiej w Toruniu. Mieszkanie położone na II piętrze, dwupiętrowego bloku z cegły.