dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż Toruń - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

3 450 000 zł910 m² 3 791,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 580 m²

Sprzedamy dom wolnostojący o wysokim standardzie wraz z zakładem produkcyjno-usługowym położony w trakcyjnej dzielnicy Torunia. Położenie nieruchomości: kompleks usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

950 000 zł340 m² 2 794,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w Toruniu na Osiedlu Wrzosy, która była ostatnio użytkowana jako Zakład produkcyjno-usługowy z zapleczem biurowo-konstrukcyjnym. Wcześniej był to buzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

2 100 000 zł730 m² 2 876,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:248 m²

Do sprzedania kamienica na Starówce przy jednej z bocznych ulic od Szerokiej. Kamienica w dobrym stanie technicznym. Przed trzema laty wymieniono okna. Na parterze znajduje się lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Podgórz

Podgórz,Toruń

3 200 000 zł2 100 m² 1 523,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 757 m²

Do sprzedania hala o powierzchni 2100 mkw na Podgórzu zbudowana na działce 4800 mkw. Hala posiada zaplecze biurowe. Budynek wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia. Konstrukcja budynku szkieletowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Podgórz

Podgórz,Toruń

2 900 000 zł1 500 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 390 m²

Proponujemy do sprzedania obiekt mieszkalno-przemysłowy zlokalizowany w Toruniu. Na działce o pow. 2390 mkw znajduje się budynek mieszkalny wolno stojący oraz hala o pow 1000 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

5 500 000 zł1 671 m² 3 291,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica na starówce! Przedmiotem sprzedaży jest kamienica ujęta w spisie Zabytków Architektury. Obiekt wywodzący się z średniowiecza, wielokrotnie przebudowany, modernizowany. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

159 000 zł400 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Restauracja na statku! Jedyna taka okazja w Polsce. Barka koszarka zaadoptowana na restaurację. Cieszyła się popularnością w Elblągu - czeka na nowego właściciela. Powierzchnia lokalu - 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Grębocin nad Strugą

Grębocin nad Strugą,Toruń

1 000 000 zł860 m² 1 162,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 147 m²

Budynek biurowo-administracyjny na sprzedaż. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

190 000 zł28 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal użytkowy na toruńskiej Starówce! Lokal użytkowy o powierzchni 28 mkw. usytuowany na parterze czterokondygnacyjnej kamienicy zlokalizowanej w centrum Starego Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł644 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga- 0% prowizji od kupującego - wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa sprzedający! dom Z basenem plus zakład produkcyjny na osiedlu pzwn! Obiekt przeznaczony na działalność gospodarczą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł965 m² 715,03 zł/m²

 

 

 

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł700 m² 427,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu halę produkcyjno - magazynową o pow. 700 m. Polecam - tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł400 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:903 m²

Budynek z halą o przeznaczeniu komercyjnym, o całkowitej pow. 400m2, na ogrodzonej działce o pow. ok. 903m2. Hala o wysokości wewnątrz 4,5m z dachem na konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł720 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania Państwu około 4 km od Torunia 3 hale produkcyjne o łącznej powierzchni 720m, 3 garaże o powierzchni 350 m, pomieszczenie biurowe o powierzchni 100m. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, Mokre

Mokre,Toruń

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość przygotowana pod działalność usługową lub do zamieszkania. Powierzchnia 240m2 na działce 1200m2. Z tyłu budynku znajdują się dwa duże garaż z pomieszczeniami socjalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Bydgoskie Przedmieście

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

700 000 zł300 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż pół kamienicy położonej na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. W kamienicy mieszczą się 3 mieszkania, w tym jedno przekształcone w lokal użytkowy. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

1 600 000 zł970 m² 1 649,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość na sprzedaż stanowi kamienica w centrum Starego Miasta. Całkowita powierzchnia ok.970m2. Powierzchnia użytkowa kamienicy : Piwnice : 95,16m2, parter : 97,61m2, 1 piętro : 101,09m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 094 m²

0% prowizji od kupującego stacja paliw Partner Nieruchomości oferuje do sprzedaży budynek stacji paliw ze sklepem. W sklepie dostępne są artykuły spożywcze, napoje i artykuły motoryzacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pod Krzywą Wieżą

Stare Miasto,Toruń

3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica po kapitalnym remoncie z windą. Przedstawiam do sprzedaży kamienicę, która składa się z dwóch części z osobnymi wejściami. 1. Lokal użytkowy ok 130m2 - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 000 000 zł2 300 m² 1 739,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:429 m²

Sprzedam kamienicę narożną o char. mieszkalnym, wielorodzinnym. Całość jest podpiwniczona oraz ma 5 kondygnacji nadziemnych. Posiada poddasze mieszkalne. Obiekt ma bardzo bogaty wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Podmurna

Stare Miasto,Toruń

670 000 zł148 m² 4 527,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica trzypiętrowa znajduje się w samym sercu toruńskiej starówki. Składa się z czterech poziomów:- pierwszy poziom dwa lokale handlowe po ok 15m2. Pozostałe piętra to trzy lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Poznańska

Podgórz,Toruń

890 000 zł500 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż obiekt składający się z czterech hal (150;60;50 i 30m2)połączonych długim korytarzem,stołówki,dwóch szatni,zaplecza sanitarnego z dwoma toaletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Podgórz,Toruń

890 000 zł500 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Poznańska

Podgórz,Toruń

890 000 zł500 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pod Krzywą Wieżą

Stare Miasto,Toruń

3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

 

 

Podgórz,Toruń

890 000 zł500 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szosa Lubicka

Anna,Toruń

25 000 zł8 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Kiosk na sprzedaż w idealnej lokalizacji,na przystanku centralnym autobusów komunikacji miejskiej oraz podmiejskich,w głównym ciągu pieszych.W kiosku jest woda bieżąca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Wrzosy

Wrzosy,Toruń

3 850 000 zł385 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Dom i firma w jednym miejscu? To możliwe! Dom wolnostojący o pow. użytkowej 207 m2, powierzchni całkowitej 385 m2 wraz z budynkiem przeznaczonym na działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Szosa Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 690 000 zł801 m² 2 109,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Mam przyjemność przedstawić kamienicę składającej się z 12 mieszkań (o pow: 43m/42m/83m/44m/84m/83m/64m/67m/60m) oraz 2 lokali użytkowych z bezpośrednim wejściem od ulicy Lubickie (o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł194 m² 18 041,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

0% prowizji od kupującego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł193 m² 12 953,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:9 044 m²

0% prowizji od kupującego stacja paliw Partner Nieruchomości oferuje do sprzedaży budynek stacji paliw ze sklepem Obiekt położony przy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

12 000 000 zł4 600 m² 2 608,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Sprzedam Galerie Handlową o powierzchni ok. 4600 m2 na 3 kondygnacjach. Zapraszam bezpośrednich inwestorów do kontaktu. Podane dane lokalizacji są tylko wypełnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

15 000 000 zł10 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kupię centrum logistyczno magazynowe ( może być produkcja) o łącznej powierzchni powyżej 10 tys. m2 wynajęte lub do wynajęcia jako uzupełnienie. Proszę o wstępne informacje o halach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 250 000 zł2 045 m² 2 567,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:927 m²

witam mam do sprzedania budynek użytkowy zlokalizowany w samym centrum Torunia Powierzchnia budynku: 1. Piwnica ok. 180 m2 2. Parter ok. 415 m2 3. I Piętro ok. 450 m2 4. II Piętro ok. 450 m2 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Bolesława Chrobrego

Mokre,Toruń

8 280 000 zł4 371 m² 1 894,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:23 778 m²

Artus nieruchomości przedstawiam państwu nieruchomość przemysłową zabudowaną , położoną W toruniu przy ulicy polnej W strefie przemysłowo- usługowej. Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Stare Miasto

Stare Miasto,Toruń

2 490 000 zł760 m² 3 276,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

2 kamienice, pierwsza linia zabudowy, o łącznej powierzchni 760 m2, z działką za budynkami o powierzchni 1431 m2, w sercu toruńskiej starówki, w pólnocnej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Podgórz

Podgórz,Toruń

990 000 zł1 604 m² 617,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Sprzedam zaklad slusarsko spawalniczy o powierzchni produkcyjnej 550m2 + 48 m2 socjalno biurowych + 60 m2 magazyn materialowy. calosc powierzchni dzialki 1604 m2. bez obciazen finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Rubinkowo

Rubinkowo,Toruń

750 000 zł253 m² 2 964,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

*****0 % prowizji od Kupującego. Prowizję pokrywa Sprzedający***** Skarpa - budynek dwukondygnacyjny, wolnostojącego, skłądający się z 12 pomieszczeń - idealny pod gabinet lekarski. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Wysoka

Stare Miasto,Toruń

900 000 zł186 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:69 m²

Przedstawiam Państwu budynek (186m) - handlowo usługowo biurowy z witryną znajdujący się na toruńskiej Starówce. W budynku znajduje się lokal o pow. 80m. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Przelot

Bielawy,Toruń

2 800 000 zł3 000 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

76piekarnia-Cukiernia ze sklepem i domem dwurodzinnym. tel.  

Szczegóły ogłoszenia