dowolna

Domy z garażem Toruń - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 399 999 zł220 m² 6 363,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Wyjątkowa oferta - dom, cicha I spokojna okolica machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marika Kosowska tel.   Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 000 zł217 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 170 m | 2 niezależne mieszkania | piękny ogród | koniuchy toruń Wyjątkowy dom w centrum miasta z prywatnym ogrodem Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł153 m² 16 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

To nie jest dom dla każdego. To propozycja dla człowieka, który rozumie, że czas jest jedyną walutą, której nie da się odzyskać. Większość luksusowych nieruchomości w Toruniu to obietnice.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł149,39 m² 4 679,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 150 m , zlokalizowany w Toruniu przy ulicy Włocławskiej. Cena wynosi 4 679 pln za metr kwadratowy. Budynek został postawiony około 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł126,88 m² 6 297,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Toruń, wrzosy, dom, wolnostojący, 126,88 m2, 4 pokoje, działka 325 m2, oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł128,13 m² 7 375,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 już gotowe! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Budowa I prace budowlane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom na zielonym osiedlu Brzezina zlokalizowany przy ul. Norwida na kameralnym osiedlu domów , położone z dala od głównej arterii w otoczeniu lasu. Jest to enklawa ciszy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 065 zł108,65 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szerokogłowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 350 000 zł128,09 m² 10 539,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej lewa strona budynku, zlokalizowana w prestiżowej i zielonej części Toruń Kaszczorku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł128,13 m² 7 258,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł230 m² 6 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

***dom wolnostojący 230 m *** działka 419 m2 ***4 pokoje + pokój/biuro na poziomie -1 (użytkowa piwnica) ***2 łazienki (prysznic wanna) *** ogrzewanie podłogowe ***dodatkowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł126 m² 8 730,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

Bezpośrednio sprzedam dom wolnostojący w Toruniu, 126 m2, działka 1910 m2. 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garderoba. Na parterze znajdują się: salon z wyjściem na taras, jadalnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł111,52 m² 11 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zainwestuj w przyszłość i zamieszkaj w nowoczesnym domu, który wykończysz dokładnie tak jak chcesz! uwaga! Oferta specjalna! Przy zakupie do końca maja otrzymujesz od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł171,40 m² 10 443,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rewelacyjna oferta sprzedaży domu w poszukiwanej lokalizacji Torunia w Kaszczorku Dom jednorodzinny , wolnostojący , niepodpiwniczony, parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany w 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 854 zł108,65 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szeregowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł145,57 m² 9 617,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Funkcjonalny dom typu bliźniak oddany do użytku w 2018 roku położony blisko toruńskiego Centrum - kwestia przejechania przez most i jest się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wrzosy,Toruń

1 049 000 zł155 m² 6 767,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

! tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny, wielopoziomowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 155 m , położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł179 m² 7 262,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni blisko 173m2, zlokalizowany na osiedlu Rudak. Ta elegancka nieruchomość oferuje komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł222,81 m² 4 263,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu zlokalizowanego przy ul. Norwida, na Osiedlu Brzezina w Toruniu. Brzezina to kameralne osiedle domów jednorodzinnych oraz szeregowców, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł270 m² 5 922,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży nowoczesnego 6 pokojowego domu jednorodzinnego Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł717,50 m² 13 797,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową wille mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej Wisły. Jest to inwestycja która na nowo zdefiniowała pojęcie luksusu w kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:503 m²

Na sprzedaż mały dom z działką do remontu Powierzchnia: około 47m2 m Forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od rękistruktura: 3 pokoje, kuchnia, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł355 m² 4 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:502 m²

Duży dom W wyjątkowym klimacie tylko U nas Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę domu o powierzchni 355 m , położonego na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł255 m² 11 725,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 173 m²

Na sprzedaż nieruchomość, która nie potrzebuje krzykliwych sloganów - wystarczy jej lokalizacja. Położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Toruń, na wiślanej skarpie, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł300 m² 5 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy dom ogrodem na chełmińskim przedmieściu W toruniu Oferuję Państwu niezwykłą nieruchomość na sprzedaż, położoną w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście w Toruniu. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158,10 m² 7 583,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

**** dom W stanie deweloperskim W zabudowie bliźniaczej W toruniu - rudak - 134,71 M2, 4 pokoje, salon Z aneksem kuchenny Z wyjściem na taras, 2 łazienki, garaż W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży jedenastu pokoi i trzech kawalerek umiejscowionych w dwóch sąsiadujących kamienicach. Jest to gotowa opcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł244 m² 6 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla Rudak.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł91,95 m² 9 679,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Parter w domu wolnostojącym z ogrodem i tarasem | bezczynszowy | ul. Olszynowa Na sprzedaż oferujemy parter domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 127 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł234 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Technologia I komfort - wyjątkowy dom na stawkach W toruniu Nowoczesny dom wolnostojący | 234 m | działka 721 m | 2022 r. Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158 m² 7 588,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wybudowany w 2025r , z porothermu, pokryty dachówka ceramiczną, do nieruchomości podłączone są wszystkie media takie jak woda, prąd, kanalizacja. Budynek piętrowy , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł148,07 m² 5 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Przedstawiamy ofertę nowoczesnego, przestronnego domu na sprzedaż, bardzo blisko centrum Torunia! Piętrowy dom w zabudowie szeregowej, z garażem w bryle budynku, na niewielkiej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł219,80 m² 4 818,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:437 m²

Oferta na wyłączość tylko w Biurze Marchlewicz Nieruchomości! lokalizacja: toruń, stawki, ul. Włocławska. Dzielnica Stawki w Toruniu, położona w lewobrzeżnej części miasta, zdobywa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł272 m² 4 963,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł160 m² 8 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknej willi miejskiej o powierzchni 160 m , usytuowanej w spokojnej i malowniczej okolicy w Toruniu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108,80 m² 8 731,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom -chełmińskie Przedmieście- 950000 Marzysz o domu w zielonej i spokojnej oraz dobrze skomunikowanej części Torunia. Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania. Topowa lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Dom na sprzedaż * 130 m2 powierzchni całkowitej (112 m2 powierzchnia użytkowa) * 4 pokoje * Działka 770 m2 * grębocin/toruń Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 112m2(130 m2 po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł240 m² 16 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w prestiżowej lokalizacji na skraju lasu - na osiedlu Leśna Polana w Toruniu. Tutaj oferty sprzedaży to.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł127 m² 7 086,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Toruń to miasto zabytków o międzynarodowej randze, czego znakiem i potwierdzeniem było wpisanie w 1997 roku jego średniowiecznego zespołu miejskiego na listę światowego dziedzictwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż doinwestowany luksusowy dom z basenem przy ul. Olęderskiej w Toruniu. Parametry nieruchomości: powierzchnia działki: 1270.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł167,31 m² 8 248,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Toruń, stawki, ul. Stawki Południowe. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 718 m2, w prestiżowej dzielnicy Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach