dowolna

Domy Toruń – Oferty sprzedaży i najmu domów

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

1 199 000 zł158,10 m² 7 583,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

**** dom W stanie deweloperskim W zabudowie bliźniaczej W toruniu - rudak - 134,71 M2, 4 pokoje, salon Z aneksem kuchenny Z wyjściem na taras, 2 łazienki, garaż W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży jedenastu pokoi i trzech kawalerek umiejscowionych w dwóch sąsiadujących kamienicach. Jest to gotowa opcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł244 m² 6 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla Rudak.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł91,95 m² 9 679,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Parter w domu wolnostojącym z ogrodem i tarasem | bezczynszowy | ul. Olszynowa Na sprzedaż oferujemy parter domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 127 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

999 000 zł107,70 m² 9 275,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą ofertę wyłączności sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu W zabudowie szeregowej (szczytowy).

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł234 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Technologia I komfort - wyjątkowy dom na stawkach W toruniu Nowoczesny dom wolnostojący | 234 m | działka 721 m | 2022 r. Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158 m² 7 588,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wybudowany w 2025r , z porothermu, pokryty dachówka ceramiczną, do nieruchomości podłączone są wszystkie media takie jak woda, prąd, kanalizacja. Budynek piętrowy , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł148,07 m² 5 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Przedstawiamy ofertę nowoczesnego, przestronnego domu na sprzedaż, bardzo blisko centrum Torunia! Piętrowy dom w zabudowie szeregowej, z garażem w bryle budynku, na niewielkiej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł219,80 m² 4 818,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:437 m²

Oferta na wyłączość tylko w Biurze Marchlewicz Nieruchomości! lokalizacja: toruń, stawki, ul. Włocławska. Dzielnica Stawki w Toruniu, położona w lewobrzeżnej części miasta, zdobywa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł272 m² 4 963,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł160 m² 8 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknej willi miejskiej o powierzchni 160 m , usytuowanej w spokojnej i malowniczej okolicy w Toruniu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł74 m² 4 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom modułowy Villa Solea -54 m2 ,12,5m x 4,3m komfortowego życia w nowoczesnej formie. Machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł107,70 m² 7 418,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować ciekawą ofertę sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu W zabudowie szeregowej (szczytowy) o pow. 107,70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108,80 m² 8 731,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom -chełmińskie Przedmieście- 950000 Marzysz o domu w zielonej i spokojnej oraz dobrze skomunikowanej części Torunia. Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania. Topowa lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł390 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:885 m²

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna | Toruń, ul. Jakuba Rubinkowskiego Przedmiotem sprzedaży jest kamienica z 1937 roku o łącznej powierzchni ok. 390 m , położona w atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Dom na sprzedaż * 130 m2 powierzchni całkowitej (112 m2 powierzchnia użytkowa) * 4 pokoje * Działka 770 m2 * grębocin/toruń Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 112m2(130 m2 po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł240 m² 16 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w prestiżowej lokalizacji na skraju lasu - na osiedlu Leśna Polana w Toruniu. Tutaj oferty sprzedaży to.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł127 m² 7 086,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Toruń to miasto zabytków o międzynarodowej randze, czego znakiem i potwierdzeniem było wpisanie w 1997 roku jego średniowiecznego zespołu miejskiego na listę światowego dziedzictwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż doinwestowany luksusowy dom z basenem przy ul. Olęderskiej w Toruniu. Parametry nieruchomości: powierzchnia działki: 1270.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł167,31 m² 8 248,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Toruń, stawki, ul. Stawki Południowe. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 718 m2, w prestiżowej dzielnicy Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Interesujący dom z dużym budynkiem pod działalność gospodarczą na Osiedlu Bielawy Zapraszam Państwa do obejrzenia jednorodzinnego, wolnostojącego domu o pow. 95 m kw na os. Bielawy Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł328,80 m² 3 923,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Ośmiopokojowy, dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 233,58 m2 położony przy ulicy Baśniowej w dzielnicy Bielany Brzezina w Toruniu. Do budynku dobudowano.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł2 635 m² 568,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom z uroczym ogrodem w otulinie doliny Wisły. Zapraszam Państwa do obejrzenia nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym. Obecnie dom ogrzewany jest za pomocą pompy ciepła. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł218 m² 4 811,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Przestronny dom wolnostojący idealny dla rodziny | 148 m użytkowe | działka 427 m Na sprzedaż oferujemy komfortowy i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 148.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem jednorodzinnym parterowym w Toruniu na Działkach Św. Józefa. , przy ul. Wesołej. Lokalizacja: działki Józefa to.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro jwg Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Toruniu, w dzielnicy Czerniewice, przy ulicy Relaksowej, na działce o powierzchni 814 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł288 m² 4 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 288 m , położonego na ogrodzonej działce (427m2) na Jakubskim Przedmieściu- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł216 m² 5 412,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Sześciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117,5 m2 położony przy ul. Liliowej w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Wolnostojący dom, który doskonale rozumie potrzeby pracujących zespołów i robi wszystko, by po godzinach pracy dało się naprawdę odpocząć. Dom jest rozplanowany w taki sposób, aby każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł128,13 m² 7 180,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 gotowe do odbioru natychmiast! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Termin przekazania lokali.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł186,09 m² 10 742,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:68 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy zlokalizowanej przy ul. Pod Krzywą Wieżą 24. Nieruchomość umiejscowiona jest na działce o nr 209/2 o powierzchni 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł152,20 m² 7 220,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom w Toruniu idealny pod działalność gospodarczą. Przygotowaliśmy koncepcję rozbudowy budynku z przeznaczeniem pod biura lub gabinety lekarskie. Miejsce warte uwagi z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł149,39 m² 4 679,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym i podpiwniczonym, położona w Toruniu - w prestiżowej i kameralnej dzielnicy - Czerniewice.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł250 m² 5 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:488 m²

Duży dom w centrum miasta z 7 pokojami Nieruchomość o powierzchni użytkowej (288 m2), blisko centrum miasta na Jakubskim Przedmieściu. Lokalizacja pozwala na bardzo łatwą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł382,45 m² 14 119,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Piękna nieruchomość wybudowana według pożądanego projektu Rezydencja Parkowa, może stać się Twoim domem i azylem. Rezydencja położona jest w województwie kujawsko-pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł321 m² 5 604,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:846 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony na prestiżowym i spokojnym osiedlu Wrzosy przy ul. Słonecznej w Toruniu. Cena: 1 799 000 zł Powierzchnia użytkowa: 321,63.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł800,79 m² 2 747,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:251 m²

Startfragment Wyjątkowa kamienica w sercu Torunia - idealna inwestycja! Biuro Nieruchomości Blue Home z dumą prezentuje na sprzedaż gotycką kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł825 m² 3 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Klonowica 24: historyczna Perła przy Parku Bydgoskim - Unikatowy Projekt Inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową historię z nieograniczonym potencjałem biznesowym? Biuro inlok.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł435 m² 4 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferta sprzedaży trzykondygnacyjnego , podpiwniczonego domu wolnostojącego , osiedle Stawki. Powierzchnia użytkowa budynku 400mkw. Piwnica ma powierzchnię 100mkw. Garaż 45mkw. Działka - pow. 705 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę budynku w spokojnej, części Koniuch znajduje się parterowy segment (rok budowy 1992) podzielony na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł280 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:780 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 780m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym trzylokalowym w zabudowie bliźniaczej i budynkiem usługowym. Budynek mieszkalny o powierzchni ok 210m 2.