cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż Toruń - Oferty sprzedaży działek
103 ogłoszenia
Od najnowszych
103 ogłoszenia
Ogłoszenia wyróżnione
1 630 000 zł5 353 m² 304,50 zł/m²
950 000 zł3 251 m² 292,22 zł/m²
Lista ogłoszeń
1 650 000 zł1 115 m² 1 479,82 zł/m²
679 000 zł3 988 m² 170,26 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
1 100 000 zł1 148 m² 958,19 zł/m²
Działka Toruń
Rubinkowo,Toruń
1 781 250 zł2 375 m² 750 zł/m²
217 445 zł277 m² 785 zł/m²
Działka Toruń
Stawki,Toruń
2 131 500 zł8 700 m² 245 zł/m²
2 529 850 zł2 663 m² 950 zł/m²
Działka
Rubinkowo,Toruń
880 000 zł1 772 m² 496,61 zł/m²
398 000 zł2 157 m² 184,52 zł/m²
Działka
św. Józefa,Toruń
449 000 zł468 m² 959,40 zł/m²
1 600 000 zł2 255 m² 709,53 zł/m²
1 990 000 zł1 750 m² 1 137,14 zł/m²
80 000 zł350 m² 228,57 zł/m²
Działka Toruń
Bielany,Toruń
9 000 000 zł7 453 m² 1 207,57 zł/m²
2 225 300 zł2 023 m² 1 100 zł/m²
Działka Toruń
Stawki,Toruń
1 730 000 zł2 176 m² 795,04 zł/m²
45 000 zł312 m² 144,23 zł/m²
2 625 600 zł3 282 m² 800 zł/m²
630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
799 000 zł885 m² 902,82 zł/m²
Działka Toruń
Mokre,Toruń
770 000 zł706 m² 1 090,65 zł/m²
4 600 000 zł5 740 m² 801,39 zł/m²
Działka Toruń
Mokre,Toruń
1 882 400 zł4 706 m² 400 zł/m²
2 323 900 zł2 734 m² 850 zł/m²
899 000 zł3 809 m² 236,02 zł/m²
5 718 500 zł14 505 m² 394,24 zł/m²
650 000 zł1 362 m² 477,24 zł/m²
6 990 000 zł24 320 m² 287,42 zł/m²
227 920 zł1 232 m² 185 zł/m²
Działka
Katarzynka,Toruń
359 000 zł2 213 m² 162,15 zł/m²
7 519 750 zł21 485 m² 350 zł/m²
2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²
1 290 000 zł1 720 m² 750 zł/m²
649 000 zł475 m² 1 366,32 zł/m²
1 290 000 zł1 720 m² 750 zł/m²
329 590 zł4 770 m² 69,10 zł/m²
Działka Toruń
Rudak,Toruń
33 000 zł300 m² 110 zł/m²
590 000 zł620 m² 951,61 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Toruń
Włącz powiadomienia