cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż Toruń - Oferty sprzedaży działek
105 ogłoszeń
Od najnowszych
105 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
672 000 zł1 122 m² 598,93 zł/m²
590 000 zł620 m² 951,61 zł/m²
1 630 000 zł5 353 m² 304,50 zł/m²
950 000 zł3 251 m² 292,22 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Lista ogłoszeń
1 350 000 zł1 140 m² 1 184,21 zł/m²
1 350 000 zł1 140 m² 1 184,21 zł/m²
Działka Toruń
Stawki,Toruń
1 730 000 zł2 176 m² 795,04 zł/m²
Działka budowlana
Piaski,Toruń
499 000 zł5 014 m² 99,52 zł/m²
635 000 zł1 279 m² 496,48 zł/m²
850 000 zł13 267 m² 64,07 zł/m²
1 882 400 zł4 706 m² 400 zł/m²
4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²
425 860 zł2 140 m² 199 zł/m²
2 323 900 zł2 734 m² 850 zł/m²
2 499 000 zł3 282 m² 761,43 zł/m²
75 900 zł300 m² 253 zł/m²
75 000 zł300 m² 250 zł/m²
2 529 850 zł2 663 m² 950 zł/m²
99 000 zł780 m² 126,92 zł/m²
2 625 600 zł3 282 m² 800 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
4 200 000 zł11 000 m² 381,82 zł/m²
3 980 000 zł14 000 m² 284,29 zł/m²
1 650 000 zł1 115 m² 1 479,82 zł/m²
5 718 500 zł14 505 m² 394,24 zł/m²
650 000 zł1 362 m² 477,24 zł/m²
5 999 000 zł8 647 m² 693,77 zł/m²
Działka Toruń
Mokre,Toruń
770 000 zł706 m² 1 090,65 zł/m²
640 000 zł569 m² 1 124,78 zł/m²
1 100 000 zł1 148 m² 958,19 zł/m²
159 000 zł3 269 m² 48,64 zł/m²
649 000 zł475 m² 1 366,32 zł/m²
8 000 000 zł4 700 m² 1 702,13 zł/m²
369 000 zł891 m² 414,14 zł/m²
4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²
665 000 zł1 107 m² 600,72 zł/m²
1 536 780 zł3 659 m² 420 zł/m²
2 225 300 zł2 023 m² 1 100 zł/m²
1 499 000 zł2 635 m² 568,88 zł/m²
420 000 zł942 m² 445,86 zł/m²
679 000 zł3 988 m² 170,26 zł/m²
45 000 zł312 m² 144,23 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Toruń
Włącz powiadomienia