dowolna

Działki uzbrojone Toruń - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 630 000 zł5 353 m² 304,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - 3 działki budowlane toruń - rudak Na sprzedaż nieruchomość gruntowa: * składająca się z trzech działek budowlanych o łącznej powierzchni 5353 m * działki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł3 251 m² 292,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Toruniu (lewobrzeżna część miasta), przy ul. Poznańskiej. Idealna lokalizacja pod działalność usługową, handlową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny | toruń - jakubskie przedmieście Potencjał zabudowy do 8 kondygnacji - unikat w sercu miasta Biuro nieruchomości Blue-Home z dumą prezentuje ofertę na wyłączność:.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 115 m² 1 479,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka, która nie lubi stać w cieniu bo znajduje się w top lokalizacji w Kaszczorku. A jak wiadomo, dobra lokalizacja to nie dodatek to fundament. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

679 000 zł3 988 m² 170,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka ( 71/4 ) o powierzchni 3988 m2 w Toruniu przy ul. Kołowej 8a z planem zagospodarowania przestrzennego. Cena do negocjacji. Miejsce gdzie możesz wybudować dom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł400 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości **** Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 400 m , składająca się z dwóch działek ewidencyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł569 m² 1 124,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż - Toruń, bydgoskie Przedmieście Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość budowlana o powierzchni 569 m , zlokalizowana w sercu Torunia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 152 m² 737,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę inwestycyjną (budowlana) położoną przy ul. Sobieskiego 41a - w bliskiej odległości od Galerii Copernicus i około 1,5 km od Starego Miasta. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł2 796 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Toruń wynajem teren przemysłowy Przedstawiamy ofertę wynajmu działki o pow. 2796 m2 zlokalizowana w Toruniu przy ul. Skłodowskiej-Curie. Działka nr 129/51 o wymiarach: 44.

Szczegóły ogłoszenia

75 900 zł300 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Idealne miejsce na odpoczynek, działka rod na sprzedaż - ul. Rudacka, toruń Na sprzedaż działka o powierzchni 300 m , położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ul. Rudackiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 148 m² 958,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu działkę usytuowaną przy ulicy Pigwowej w dzielnicy Wrzosy. Działka w przeznaczeniu usługowa z wbudowaną mieszkaniówką. Powierzchnia 1148m2. Numer działki 48/4.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 772 m² 496,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rubinkowo, działka 1772m2, mpzp, przeznaczenie: mieszkalno-usługowe Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł468 m² 959,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca, które ma potencjał, a nie tylko ładne zdjęcia? inlok przedstawia nieruchomość przy ul. Wesołej 33 w Toruniu - ofertę dla tych, którzy zamiast gotowych (i często ciasnych).

Szczegóły ogłoszenia

2 225 300 zł2 023 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 2023m, w Toruniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Nieruchomość o wymiarach ok. 45X45 m, całkowicie ogrodzona ażurowym płotem panelowym,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł312 m² 144,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prawa do działki rod z domkiem i szklarniami. Lokalizacja - Toruń, rod Rudak ; - dogodna lokalizacja z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł8 647 m² 693,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa objęta mpzp Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: - usługi - Produkcja - Składy - Magazyny Maksymalna intensywność zabudowy 3,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 625 600 zł3 282 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność zaoferować komercyjną działkę na sprzedaż z planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 3282 m2. Działka znajduje się w wyjątkowej lokalizacji w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1159m 2 , zlokalizowanej na osiedlu Stawki przy ulicy Perłowej. Działka w kształcie ustawnego kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł706 m² 1 090,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** działka budowlano - usługowa W centrum miasta ul. Batorego, 706 M2, wsztstkie media , zabudowa mieszkaniowa, usługi *** * Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej * Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 740 m² 801,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscu wyjątkowo korzystnym dla prowadzenia jakiegokolwiek biznesu w samym centrum osiedla Mokre. W tej lokalizacji kontrahent czy partner biznesowy będzie patrzył.

Szczegóły ogłoszenia

2 323 900 zł2 734 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy ul. Bielańskiej o powierzchni 0,2734 ha. Forma władania gruntem - własność Uzbrojenie: - woda - energia elektryczna Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

899 000 zł3 809 m² 236,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej położonej przy ul. Rudackiej. Działka niezabudowana, nieogrodzona, o w miarę regularnym kształcie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

425 860 zł2 140 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dużej działki o pow. 2140 m2 położonej w spokojnym sąsiedztwie ładnych i nowo wybudowanych domów. Ulica Makowa przy której mieści się działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł24 320 m² 287,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 2,423 ha położony w przemysłowej dzielnicy Torunia. Działka o wymiarach ca 160x180 m. W pobliżu zlokalizowane są zakłady produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

8 339 800 zł23 828 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 23.828m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł1 279 m² 496,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1279m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie kwadratu, wymiarach ok 35,5m x 36m z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

5 718 500 zł14 505 m² 394,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska (naprzeciwko Castoramy). Łączna powierzchnia działek to 14505 m2. - przeznaczenie w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

7 519 750 zł21 485 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 21.485m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! jedyna taka nieruchomość na mapie torunia - pierwsza linia brzegowa! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł475 m² 1 366,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zabudowana domem jednorodzinnym 75m2. Działka ma powierzchnie 475m2 znajduję się w Toruniu przy ulicy Malinowej. Posiada wszystkie przyłącza: wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł2 309 m² 420,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka przy ul.Dwernickiego. Nieruchomość o pow. 2309 m2 położona tuż przy Trasie Wschodniej, z dobrym wyjazdem do autostrady A1. Prąd w granicy działki. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko poprzez biuro nieruchomości. Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży zabudowanej działki komercyjnej w centrum Torunia. Dynamicznie rozwijająca się część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł942 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Toruniu na osiedlu Rudak przy ul. Rudackiej. Działka budowlana o powierzchni 942 m2, w kształcie kwadratu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

3 042 050 zł5 531 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Toruń - Stawki Działka Usługowa 5531 m przy ul. Łódzkiej Biuro Nieruchomości Blue Home prezentuje unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o charakterze komercyjnym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 933 m² 255,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka: lokalizacja: toruń, rudak, ul. Gliniecka Powierzchnia: 2933m2 Kształt: prostokąt Wymiary: 38,5m x 76,5m x 38,5m x 74,5m Plan miejscowy : tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 848 000 zł3 080 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o funkcji komercyjnej. Położona jest przy ul. Chrzanowskiego 13 - działka oznaczona numerem 259/61. Teren utwardzony i ogrodzony. Na działce znajdują się budynki.

Szczegóły ogłoszenia

3 497 550 zł9 993 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 9.993m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 142 m² 1 182,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam kupno działki budowlanej o łącznym metra 1142 mkw, położonej na toruńskich Wrzosach. Działka w pełni uzbrojona - gaz, prąd kanalizacja, woda. Działka budowlana przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł13 267 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże działki na sprzedaż przy ulicy rudacka/dybowska w Toruniu. Dojazd nowym i starym mostem. Cena do negocjacji. Sprzedaż tylko w całości. Działki o numerach: 3 - 7201m2 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł679 m² 1 693,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę z pozwoleniem budowlanym w trakcie realizacji, w bardzo dobrej lokalizacji. Pozwolenie budowlane zakłada zgodnie z mpzp budynek 5 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł4 700 m² 1 702,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną - położony w dzielnicy Rubinkowo - jednej z największych dzielnic Torunia! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 700.