dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Toruń

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukałeś dużego biura lub lokalu handlowego? Ta nieruchomość ma 160 m i znajduje się na parterze. Wykończenie z płytek i jasne wnętrza zapewniają komfort użytkowania. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

51,68 zł/m²31,25 m² 1 615 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja Oferowany lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy Placu 18 Stycznia 4. Dworzec Toruń Miasto jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu Starego Miasta, zaledwie 10 minut spacerem. Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

50 zł/m²10 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę: nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 40 m położony na 1 piętrze centrum biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

33,65 zł/m²104 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecam lokal użytkowy usytuowany w bardzo zadbanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu o powierzchni 108,49m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, z pięknym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro

Mokre,Toruń

60 zł/m²32 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

******* biuro na wynajem osiedle mokre********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu iurowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 32 mkw- dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Mokre,Toruń

489 000 zł69 m² 7 086,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowy dwupoziomowy zlokalizowany przy głównej ulicy (trasa na Gdańsk)- idealne miejsce na działalność usługową, handlową oraz biurową. Powierzchnia: 69 m2 (4 pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²69 m² 3 105 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro 69 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum na II piętrze budynku (poddasze) w komercyjnej, zadbanej kamienicy przy ul. Ślusarskiej w Toruniu. Na powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²65 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na os. Mokre Lokal składa się z dwóch osobnych biur Piętro : pierwsze Powierzchnia: 65 m 2 Liczba pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

29,24 zł/m²68,40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy położony w centrum miasta Torunia Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 68,4 m2. położony na wysokim parterze na osiedlu Rubinkowo składa się z 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²108 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić przestronny, klimatyczny lokal znajdujący się na Starym Mieście w Toruniu. Lokal ten znajduje się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Małe Garbary. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

18,46 zł/m²65 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić lokal znajdujący się na Starym Mieście w Toruniu. Lokal znajduje się w piwnicy kamienicy z wejściem od ulicy Małe Garbary. Powierzchnia lokalu wynosi ok 65.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

23,08 zł/m²65 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Świetna lokalizacja, idealne na potrzeby firmy! Bardzo ładne mieszkanie o pow. 65m2 usytuowane w centrum miasta, składające się z trzech osobnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego na toruńskiej Starówce w kamienicy. Lokal o powierzchni 70 mkw składa się z 3 przejściowych pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

58,79 zł/m²28 m² 1 646 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu użytkowego znajdującego się w parterowym budynku w przemysłowej części Torunia, w pobliżu ulicy Skłodowskiej. - powierzchnia 28 mkw ; - Pomieszczenie wentylowane.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł103,40 m² 6 721,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowany lokal użytkowy znajduje się w wolnostojącym budynku mieszkalnym przy głównym ciągu handlowym na Wrzosach. Lokal posada dwa niezależne wejścia z poziomu przyziemia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł16,27 m² 2 458,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Strobanda 8d w Toruniu - budynek budowany przez dewelopera Budlex. Wjazd do garażu po otwarciu bramy garażowej sterowanej na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Mokre,Toruń

60 zł/m²17 m² 1 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

******* biuro na wynajem osiedle mokre********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 17 m- jedno.

Szczegóły ogłoszenia

0,01 zł/m²121 100 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Użytkowy na Wynajem, ul. Podgórna Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą Lokalu na wynajem Lokal usytuowany na parterze w bloku przy ul. Podgórnej 14 Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Forteczna

Toruń,kujawsko-pomorskie

25 zł/m²763 m² 19 075 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa w pobliżu osiedla jar przy Fortecznej. Hala o pow. 763 mkw. - wymiary hali 32x24 m. - 12 bram z poziomu "zero" o wymiarach 2x2,5 m - rampa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum Prezentujemy Państwu dwukondygnacyjny lokal biurowo-usługowy na wynajem. Powierzchnia całkowita 240-m2, istnieje możliwość wynajmu 200 m2. Lokal dostępny od zaraz. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²40 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 40 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Ślusarskiej, na parterze budynku. Lokal posiada: - 2 pomieszczenia (1 przechodnie) - toaletę Media: wg zużycia. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

59,26 zł/m²54 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu Lokal składa się z dwóch osobnych biur Piętro 2 Powierzchnia: 54m 2 Liczba pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

37,10 zł/m²124 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem całe piętro w budynku biurowym na spokojnym i cichym osiedlu w Toruniu. Pomieszczenia są po remoncie i przygotowane pod działalność biurową. W budynku prowadzone są.

Szczegóły ogłoszenia

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal znajduje się z budynku parterowym z dwoma osobnymi wejściami. Wrzosy, blisko skrzyżowania Szosy Chełmińskiej i Kwiatowej. W okolicy market i liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł59,02 m² 9 810,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu biurowo-usługowego w centrum Torunia. Lokal znajduje się w jednej z ulubionych kamienic toruńskiej starówki "tzw. Żelazko". Swój przydomek.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²22 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

! tylko U nas! Do wynajęcia lokal usługowy po kapitalnym remoncie (wysoka piwnica budynku) o powierzchni 22m2, dostępny od zaraz. Idealnie nadaje się na biuro, sklep internetowy, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

54,17 zł/m²36 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal położony w nowoczesnym budynku biurowym. Obiekt znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta, co pozwala na szybki dojazd zarówno samochodem, jak i transportem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

77,03 zł/m²74 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!tylko U nas! Biuro Prestige Location ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 74m2 znajdującego się w biurowcu Kościuszko Business Point.

Szczegóły ogłoszenia

41,77 zł/m²81,40 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na osiedlu mokrym. Lokal wolny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze w ciągu innych lokali usługowo-handlowych. Koszt najmu: 3400 zł , plus ok. 1100.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura na Chełmińskim Przedmieściu Szukasz idealnej przestrzeni biurowej w Toruniu? Oferujemy do wynajęcia profesjonalne biura o różnej powierzchni w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²151,50 m² 6 818 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro 151,5 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum na IV piętrze budynku w komercyjnej, zadbanej kamienicy przy ul. Panny Marii 13 w Toruniu. Na powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

61,03 zł/m²426 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal pod klub lub restaurację 7M wysokości 426 m2 starówka toruń Lokal znajduje się na toruńskiej starówce, na ul. Strumykowej, w dawnym Kinie Orzeł Lokal jest wyremontowany i przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

94,99 zł/m²45,27 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu przestrzeni biurowo-handlowo-usługowej (cena brutto zawierająca 23% vat) Najemca nie płaci wynagrodzenia do biura. Oferta skierowana do firm należących do sektora mśp zarejestrowanych.

Szczegóły ogłoszenia

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w dzielnicy Na Skarpie. Lokal o powierzchni ok. 120 mkw znajduje się na parterze w ciągu pawilonów.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²450 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chełmińskie przedmieście! Przestrzeń medyczna - obiekt z windą. Do wynajęcia lokal położony na 2 piętrze, w budynku usługowo-handlowym, atrakcyjna lokalizacja! Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²30 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro lub studio w sercu Starego Miasta ul. Piekary Szukasz klimatycznej przestrzeni dla swojej firmy w prestiżowej lokalizacji? Na wynajem dwa lokale użytkowe położone na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo Mam przyjemność zaprezentować lokal na wynajem znajdujący się w kompleksie usługowym zlokalizowany na osiedlu Rubinkowo w Toruniu. Lokal może służyć jako przychodnia lub.

Szczegóły ogłoszenia

63,33 zł/m²30 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²51 m² 2 397 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 51 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Marii Panny, na IV piętrze budynku (poddasze). Budynek jest położony obok Rynku Staromiejskiego. Lokal posiada 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu lokalu. DO wynajmu lokal O powierzchni ok. 80 m2 (dodatkowo łazienki i kuchnia). Lokal stanowi powierzchnię typu open-space, do wygospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szeroka

Toruń,kujawsko-pomorskie

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Profesja oferuje na wynajem lokal biurowo-handlowo-usługowy umiejscowiony na Starówce Torunia w kamienicy na ulicy Szerokiej/ ulicy Łaziennej znajdujący się na I piętrze.