dowolna

Lokale użytkowe Toruń – na sprzedaż i na wynajem w Toruniu

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

15,71 zł/m²312 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na Toruńskiej Starówce! Położony w piwnicy budynku, wejście bezpośrednio z ulicy z witryną! Lokal wymaga remontu i daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²62 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal gastronomiczno - handlowo - usługowy o powierzchni ok 62m 2. Lokal ten znajduje się przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic na toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

91,30 zł/m²115 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal 115 m na wynajem open space + 4 gabinety + taras z widokiem! Szukasz przestrzeni, która zrobi wrażenie na Twoich klientach i pracownikach? Mamy coś wyjątkowego! Do.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni ok.60 m2, położony na parterze budynku ( wejście bezpośrednio z ulicy). Lokal składa się z trzech pomieszczeń, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

32 zł/m²190 m² 6 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 190 metrów! W pobliżu starówki! parking! Lokal biurowy o powierzchni 190 m2 w ścisłym centrum Torunia, w bliskiej odległości od Starówki. Położony na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²137,20 m² 5 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w biurowcu Nikolaus w Toruniu. Biura Na powierzchnię biurową składają się: -6 gabinetów biurowych w tym sekretariat, -sala konferencyjna, -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²450 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chełmińskie przedmieście! Przestrzeń medyczna - obiekt z windą. Do wynajęcia lokal położony na 2 piętrze, w budynku usługowo-handlowym, atrakcyjna lokalizacja! Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

64,10 zł/m²39 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 39 M W nowoczesnym biurowcu! bez mebli! od zaraz! Do wynajęcia biuro o powierzchni 39 m kw. na parterze , z dużymi przeszklonymi witrynami na 2 ścianach. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł160 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego przestronnego lokalu usługowo - handlowego w świetnej lokalizacji - 160 m2 - możliwości! Szukasz miejsca, które dopasuje się do Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy w wysokim standardzie - idealny dla wymagającego klienta! ul. ŚW. Jakuba! Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²15 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni około ok. 15 m2 położony na parterze znajdujący się w budynku przy ul. Świętopełka. Nieruchomość posiada własny parking, przypadający dla wynajmującego jedno.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²151,50 m² 6 818 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro 151,5 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum na IV piętrze budynku w komercyjnej, zadbanej kamienicy przy ul. Panny Marii 13 w Toruniu. Na powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura 250 M ! parking! wszystkie media W cenie! Na wynajem powierzchnia biurowa 250 m2 położona w dzielnicy przemysłowej Torunia na I piętrze. Lokal składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

70,37 zł/m²135 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na II piętrze, w nowoczesnym budynku, o powierzchni 135 m2. Lokal ma wygłuszone ściany, więc idealny na studio nagrań, szkołę tańca lub inną działalność. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

33,65 zł/m²104 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecam lokal użytkowy usytuowany w bardzo zadbanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu o powierzchni 108,49m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, z pięknym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²20 m² 1 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krótko, zwięźle i na temat. Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 przy ul. Batorego 28. Wejście bezpośrednio z chodnika. Sala sprzedażowa ok 17 m2, łazienka 3 m2. Idealny pod biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

41,77 zł/m²81,40 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na osiedlu mokrym. Lokal wolny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze w ciągu innych lokali usługowo-handlowych. Koszt najmu: 3400 zł , plus ok. 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

579 000 zł59,02 m² 9 810,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu biurowo-usługowego w centrum Torunia. Lokal znajduje się w jednej z ulubionych kamienic toruńskiej starówki "tzw. Żelazko". Swój przydomek.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²470 m² 8 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia około 470 m na wynajem w świetniej lokalizacji Toruń ul. Szosa Lubicka. Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 470 m , zlokalizowany w zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł106 m² 13 018,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy lub pewnej inwestycji? Nie przegap tej okazji - nieruchomości w takiej lokalizacji to rzadkość na rynku! Na sprzedaż działka 462m2 (odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

585 865 zł61,67 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 61,67m2, położony na parterze z witryną. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji , miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu również.

Szczegóły ogłoszenia

28,41 zł/m²345 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa-magazynowa 345m2, położona w świetnej lokalizacji na osiedlu Mokre. Możliwość dodatkowo wynajęcia hali garażowej (263m2), która posiada po obu.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja w ten lokal to inwestycja w rozwój Twojej marki i natychmiastowe przejście od planowania do generowania zysków. Zapomnij o przestojach, kurzu i ukrytych kosztach -.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 42 m , znajdujący się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

59,70 zł/m²67 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 67 m2 w budynku przy ul. Lubickiej. Jakubskie Przedmieście. Lokal wykończony w wysokim standardzie , mieści się na parterze, w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

46,82 zł/m²22 m² 1 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 22 m na parterze! Położona na parterze biurowca, podjazd dla niepełnosprawnych. Przy budynku duży bezpłatny parking. Możliwość przejęcia mebli od obecnego.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Oferowane pomieszczenia znajdują się na Placu Fryderyka Skarbka 5. W pobliżu jest galeria handlowa Copernicus, blisko też do centrum miasta (kilka minut samochodem). Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

43,10 zł/m²116 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny lokal na działalność administracyjno-biurową Lokal o powierzchni około 116 m2 położony na parterze w pawilonie przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²321 m² 5 778 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Idealne pod Magazyny, produkcję, biura lub Centrum Sportowo-Rozrywkowe. Szukasz przestrzeni, która dostosuje się do Twojej wizji, a nie odwrotnie? Oferujemy na wynajem unikalny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

25,10 zł/m²51 m² 1 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

lokal biurowo-magazynowy na 1 piętrze, powierzchnia ok. 51 m2. 3 pomieszczenia magazynowo-biurowe. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²220 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnia biurowa 220m2 położona na I piętrze biurowca. Lokal składa się z kilku pomieszczeń , toalety, szatnia męska, damska - mogą być tam biura i wyposażonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu zlokalizowanego na Jakubskim Przedmieściu. Lokal o usługowo-handlowy o powierzchni 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

94,99 zł/m²45,27 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu przestrzeni biurowo-handlowo-usługowej (cena brutto zawierająca 23% vat) Najemca nie płaci wynagrodzenia do biura. Oferta skierowana do firm należących do sektora mśp zarejestrowanych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal usługowy w świetnej lokalizacji - na toruńskiej starówce, ul. Sukiennicza - na sprzedaż. Lokal o powierzchni 54m2 z wydzieloną łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²156 m² 10 140 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na Starówce 156 m2 (parter +piwnica) * starówka toruń * Lokal znajduje się na Starówce ul. Panny Marii. Lokal położony jest niedaleko Rynku Staromiejskiego, budynków Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²155,20 m² 6 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 155,2 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Strumykowej, na III piętrze budynku. (pomieszczenie ok. 100 m+ sala ok. 16 m + pomieszczenie socjalne+ zaplecze kuchenne).

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł103,40 m² 6 721,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowany lokal użytkowy znajduje się w wolnostojącym budynku mieszkalnym przy głównym ciągu handlowym na Wrzosach. Lokal posada dwa niezależne wejścia z poziomu przyziemia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²126 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter! podjazd da niepełnosprawnych! parking! idealny na gabinety medyczne! fizjoterapie! poradnie! Do wynajęcia lokal o powierzchni 126 m2, składa się z 2 pomieszczeń. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szeroka

Toruń,kujawsko-pomorskie

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Profesja oferuje na wynajem lokal biurowo-handlowo-usługowy umiejscowiony na Starówce Torunia w kamienicy na ulicy Szerokiej/ ulicy Łaziennej znajdujący się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia