dowolna

Mieszkania na poddaszu Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

360 000 zł37,34 m² 9 641,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie tuż przy uczelni umk, naprzeciwko galerii Plaza. przy ul. Fałata. Świetne również jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,20 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , w czystym i zadbanym budynku. * dostępne od zaraz Mieszkanie składa się z: - trzech niezależnych pokoi, w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł71,58 m² 8 899,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

: dla Kogo? Szukasz przestronnego, klimatycznego i nietuzinkowego mieszkania dla rodziny? Nie wiesz co wybrać: dom na przedmieściu czy mieszkanie ale z pierwiastkiem jednak tego klimatu domowego?.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł70 m² 8 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Zaskakujące i przestronne mieszkanie w samym centrum dzielnicy Mokre. Idealne dla rodziny ale również pod biuro usługi , widoczne dla klientów , z prywatnym parkingiem przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

631 150 zł48,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 740 zł55,98 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 612 zł58,91 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,60 m² 10 061,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Prezentuję Państwu lokal mieszkalny położony w Toruniu przy ul. Żwirki i Wigury. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu: chełmińskie Przedmieście z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy, powstałe z miłości do przestrzeni i światła. Gdzie? Toruń, bydgoskie Przedmieście, ulica Sienkiewicza 7, tuż przy Parku Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,54 m² 45,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji. Biuro inlok oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,43 m (powierzchnia po podłodze: 43,54 m ).Lokal mieści się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,20 m² 35,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz niewielkiego, ale za to przytulnego mieszkania, znajdującego się na Bydgoskim Przedmieściu - trafiłeś idealnie! :dla kogo: w mieszkaniu dobrze poczuje się singiel lub para, student.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,77 m² 6 789,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz mieszkania dostępnego od zaraz? O to mieszkanie w świetnej lokalizacji, które urządzisz dokładnie pod siebie! Czynsz wynosi 0zł brak konieczności opłacania czynszu administracyjnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł48,20 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zdjęcia przedstawiają możliwą aranżację poszczególnych pomieszczeń. 3-pokojowe mieszkanie | 48,20 m | 11 piętro | balkon | Toruń ul. Łyskowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł63,10 m² 6 957,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Marzy Ci się lokal mieszkalny na Rubinkowie I przy ulicy Donimirskiego, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Toruń Mokre. Mieszkanie znajduje się w budynku pięciokondygnacyjnym na czwartym piętrze. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł64,59 m² 16 256,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowoczesne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane na czwartym (najwyższym piętrze) na nowo wybudowanym Osiedlu Harmonia dewelopera Lembud. Nowi.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł91 m² 4 274,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Prezentuję Państwu wyjątkową i niespotykaną nieruchomość. Znajduje się na I piętrze w budynku oficyny kamienicy położonej na samym początku Bydgoskiego Przedmieścia. Nawet sam.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł76 m² 13 092,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesny standard i bliskość natury ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł85,15 m² 13 505,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Toruń, stawki, ul. Okólna 5 pokoi | 85,15 m | balkon | urządzone w stylu Japandi z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości : Krótko: na sprzedaż doskonale zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł97,18 m² 18 419,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Miejsca w hali garażowej oraz komórka lokatorska w cenie mieszkania. Apartament premium na toruńskiej winnicy | ostatnie piętro | taras 92 m Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

510 000 zł63,15 m² 8 076,01 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rubinkowo, trzy niezależne pokoje, 2 windy! Tylko u nas! Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego , usytuowane na 11- nie ostatnim piętrze wieżowca. Na.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł53 m² 11 056,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 53 m | 2 pokoje | osobna kuchnia | gotowe do wprowadzenia Lokalizacja Świetnie skomunikowana okolica - szybki dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy zapewniają wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł81,32 m² 3 689,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

klimatyczne poddasze w rewitalizowanej kamienicy | 100 m po podłodze | ogromny potencjał aranżacyjny. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,87 m² 11 121,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Cena: 499.000zł (do negocjacji) Mamy przyjemność zaprezentować w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania apartament w samym sercu toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł89 m² 5 943,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - rozkładowe mieszkanie z pięknym tarasem, na górnym piętrze w budynku "willa Maryla" na Bydgoskim Przedmieściu. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż kawalerka z duszą i charakterem. Z przyjemnością prezentujemy możliwość zakupu wygodnej i dobrze wyposażonej kawalerki o powierzchni 33 m2 w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł126,75 m² 6 903,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Zdjęcia przedstawiają aktualne zdjęcia nieruchomości oraz możliwość aranżacji. Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 126,75 m z dużym tarasem i garażem | ul. Koniuchy Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie poddaszowe o powierzchni 38 m2, które składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni aż 100 m , zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł53,50 m² 11 214,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy w pełni wyposażoną i przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Atrakcyjna lokalizacja, blisko uniwersytetu, galerii, lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł56,06 m² 8 116,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

*** nowa cena! *** Przedstawiam Państwu ofertę rozkładowego i świetnie zlokalizowanego mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie trójstronne znajdujące się na ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150,30 m² 9 973,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim z tarasem na dachu, położony na osiedlu Jar w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Lokal środkowy, dwustronny, położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł147,73 m² 5 347,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w stylowej, przedwojennej kamienicy na ulicy Kościuszki 42 w Toruniu. ***dla kogo*** To propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68,55 m² 12 253,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w ścisłym centrum Torunia. O jego wyjątkowości świadczy wiele rzeczy, jednak głównie to, że mieszkając bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,67 m² 7 499,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kameralny blok na Skarpie-2 pokoje rezerwacja! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stawisińskiego , usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię 48,67 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na poddaszu kamienicy niemal w samym sercu miasta. Mieszkanie jest wyremontowane, urządzone w ciepłym, nieco artystycznym stylu. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmurna

Stare Miasto,Toruń

350 000 zł47 m² 7 371,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | poddasze | starówka toruń | ul. Podmurna | 47,48 m | klimatyzacja | widok na zamek Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

418 000 zł38 m² 10 997,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie przy szosie lubickiej - stan deweloperski dostępne od zaraz. Mieszkanie jednostronne o powierzchni 38,01 m2 znajduje się na 7 ( ostatnim piętrze ) przy ul. Szosa lubicka 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Koniuchy,Toruń

875 000 zł127 m² 6 903,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 126,75 m z dużym tarasem i garażem | ul. Koniuchy Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

359 000 zł42 m² 8 507,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

To ogłoszenie to znakomita okazja, aby zakupić warte uwagi mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu, przy zabytkowej ulicy Słowackiego w Toruniu. Położenie tej nieruchomości jest bezdyskusyjnie.