dowolna

Mieszkania w centrum Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

376 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Wrzosy,Toruń

589 000 zł62 m² 9 530,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - ul. Owsiana, wrzosy, toruń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Torunia - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Podgórz,Toruń

1 450 zł14 m² 103,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu kawalerki przy ul. Parkowej w samym centrum Podgórza w Toruniu: mieszkanie przeszło generalny remont i jest kompletnie wyposażone; - w kuchni nowy sprzęt agd (płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

św. Józefa,Toruń

345 000 zł65 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, o powierzchni 65m2. Znajduje się w kameralnej kamienicy na toruńskim lewobrzeżu. Nieruchomość składa się z salonu, pokoju, sypialni, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rubinkowo,Toruń

415 000 zł58 m² 7 365,68 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zdjęcia przedstawiają możliwą aranżację poszczególnych pomieszczeń. Toruń | Rubinkowo | ul. Łyskowskiego 37 | pełen rozkład Na sprzedaż 4-pokojowe o pow. 57,70 m2, nieprzechodnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Koniuchy,Toruń

419 000 zł46 m² 9 069,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 46,20 m - Koniuchy, toruń Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 46,20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Toruń

839 900 zł69 m² 12 172,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 40 m tarasem - Osiedle Sztuk Pięknych, toruń Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Stare Miasto,Toruń

487 000 zł53 m² 9 240,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m , usytuowane w zabytkowej kamienicy, idealne pod inwestycję na wynajem krótkoterminowy lub do zamieszkania. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Jar,Toruń

1 800 zł26 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 25,80 m2, parter, duży ogródek, po remoncie. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Nieruchomość składa się z: - jasnego salonu z aneksem kuchennym, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Młodych,Toruń

380 000 zł38 m² 9 992,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 38 m - centrum Torunia usytuowane na 1. piętrze w budynku z 1970 roku. Lokal składa się z: - oddzielnej, jasnej kuchni z zabudową, - dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Mokre,Toruń

359 000 zł48 m² 7 448,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o metrażu 48,20m2, położonego na 4 piętrze niskiego bloku na osiedlu Mokre, 2 km od centrum miasta. Cechy mieszkania: - 3 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Bielany,Toruń

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 69 m - Oś. Sztuk Pięknych Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu na prestiżowym osiedlu Sztuk Pięknych. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fieldorfa Nila

Wrzosy II,Toruń

769 000 zł69 m² 11 079,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów - ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na Jakubskim Przedmieściu w Toruniu. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Młodych,Toruń

399 000 zł54 m² 7 402,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokoje w cenie 2 (jeden pokój gratis) Rewelacyjna lokalizacja blisko centrum. Mieszkanie wyjątkowo jasne i przestronne. Duże przestrzenie zarówno za oknami jak i wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Mokre,Toruń

529 000 zł43 m² 12 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Toruń, ul. Podgórna, osiedle Mokre *2 pokoje - 42,75 m - 2 piętro - nie ostatnie * * Winda od poziomu zero * hala garażowa z komórką lokatorską * *odrębna Własność z kw - Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

720 000 zł90 m² 7 973,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem zimowym, spiżarnią i miejscem postojowym Toruń, ul. Wyczółkowskiego Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jar,Toruń

795 000 zł63 m² 12 615 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

2 pokoje (pierwotnie 3 pokoje), 63,02 m2 wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Deweloper bud - tech Zalety mieszkania: - wysoki standard wykończenia - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Bielany,Toruń

769 900 zł64 m² 11 951,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 64,42 m na Osiedle Sztuk Pięknych w Toruniu. Podstawowe informacje Metraż: 64,42 m Piętro: 5 / 8 Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Toruń

Stare Miasto,Toruń

1 400 000 zł115 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwa stylowe apartamenty 115 m - Stare Miasto, toruń | Gotowy biznes najmu krótkoterminowego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 115 m , obejmująca dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu, które jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Zalety mieszkania: - słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łąkowa

Kościuszki,Toruń

440 000 zł56 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 pokoi (15m/10m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

322 000 zł38 m² 8 566,11 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie ( salon z wejściem do kuchni, sypialnia łazienka z wc, przedpokój) - 37,59m2 - wieżowiec 8 piętro, wielka płyta - nowa winda - jednostronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubego

Jar,Toruń

1 800 zł37 m² 49,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na wynajem w nowym bloku na Jarze w tarasem ( 12,50m2 ) Blok położony w głębi osiedla blisko lasu. Mieszkanie o powierzchni 36,54 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 600 zł74 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Krasińskiego Jeśli szukasz przestronnego, 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w kameralnym bloku z windą oraz z miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Rubinkowo II,Toruń

649 000 zł73 m² 8 914,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe Toruń, ul. Piskorskiej Powierzchnia: 72,8 m Piętro: 1 / 4 Balkon (loggia): 5 m Piwnice: 3 Układ pomieszczeń: salon: 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna kawalerka w odnowionej kamienicy. W bardzo dobrej dzielnicy , w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 000 zł55 m² 7 285,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę mieszkania w centrum Torunia przy ulicy Grudziądzkiej w dobrze zarządzanej kamienicy. Bardzo niski czynsz 401,49 zł. Mieszkanie o pow. 54,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

621 000 zł49 m² 12 756,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,68 m przy ul. Lubickiej. Układ, który zaskakuje: - przestronny salon z aneksem kuchennym (24,2 m ) z bezpośrednim wyjściem na balkon - Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jamontta

Rubinkowo,Toruń

425 000 zł37 m² 11 612 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 36,60 m2 znajduje się w wieżowcu na 3 piętrze przy ul. Jamontta na osiedlu Rubinkowo. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rybaki,Toruń

459 000 zł77 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w odnowionej kamienicy, położonej tuż przy wejściu do najstarszego Toruńskiego Parku Miejskiego na Rybakach. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

450 000 zł49 m² 9 129,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie blisko umk | ul. Fałata Szukasz mieszkania blisko umk, a jednocześnie w sąsiedztwie centrum handlowego i pełnej infrastruktury? A może interesuje Cię pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Mokre,Toruń

458 000 zł46 m² 9 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,85 m2, usytuowanego na parterze w niskim bloku przy ulicy Wojska Polskiego. Świetna lokalizacja, idealna oferta pod inwestycje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Wrzosy,Toruń

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajęcia 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Myśłiwskiej/św. Antoniego na Wrzosach. Mieszkanie po generalnym remoncie, położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Mokre,Toruń

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** mieszkanie 48,00 M2, ul. Łąkowa, 3 rozkładowe pokoje, dwustronne, osobna kuchnia Z oknem, balkon, 4 piętro W niskim bloku, piwnica, idealne pod inwestycję *** Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż * 39m2 * 2 pokoje * Oś. Mokre Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie połoone przy spokojnej, nieprzelotowej ulicy, choć w samym centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Willowa

Brzezina,Toruń

519 000 zł60 m² 8 615,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Toruńska enklawa spokoju. W samym sercu zielonej Brzeziny, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zaledwie kilka minut od umk, znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzosy,Toruń

560 000 zł57 m² 9 824,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na spokojnym osiedlu przy ulicy Zbożowej. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heweliusza

Jar,Toruń

740 513 zł75 m² 9 888,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75m2m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na toruńskim Jarze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Podgórz,Toruń

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze , zapoznaj się z ofertą! Wynajme od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku z windą z 2010 roku przy ulicy Poznańskiej 284 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzcinowa

Stawki,Toruń

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem - ul. Trzcinowa - Stawki Na powierzchnię mieszkania skłąda się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jar,Toruń

419 000 zł31 m² 13 344 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna, kawalerka na toruńskim Jarze przy ul : Jana Keplera 52 Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji dla biura realna oszczędność już na starcie. Idealna propozycja dla inwestora.