dowolna

Mieszkania w centrum Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

376 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Zieleniec,Toruń

2 000 zł49 m² 40,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: mieszkanie w samym sercu dzielnicy Zieleniec zaledwie 5-8 minut na Uniwersytet Mikołaja Kopernika i 15 minut do Starówki Torunia. Wokół mnóstwo terenów zielonych, spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Freytaga

Jar,Toruń

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasna przestrzeń. Skandynawski styl. Las za oknem. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z przestrzenią i świetną lokalizacją? To 35 m zaprojektowałem tak, aby żyło mi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

365 000 zł40 m² 9 079,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja- toruń, rubinkowo I, ul. Łyskowskiego. Mieszkanie znajduje się na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rybaki,Toruń

479 000 zł85 m² 5 660,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w odnowionej kamienicy, położonej tuż przy wejściu do najstarszego Toruńskiego Parku Miejskiego na Rybakach. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

315 000 zł39 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa oferta Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Strzałowej, osiedle Stawki. Blok wybudowany z wielkiej płyty w 1974 roku. Mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Mokre,Toruń

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń, mokre, ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz przepiękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie - cały sprzęt i wyposażenie nowe - ul. Przy Kaszowniku 39 - osiedle Mokre. Atuty: - mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Koniuchy,Toruń

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2 -pokojowe mieszkanie położone przy ul. Długiej 23 - osiedle Koniuchy. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Toruń

499 000 zł48 m² 10 430,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz 2-pokojowego, funkcjonalnego mieszkania? Cenisz sobie bliskość terenów zielonych? Bardzo dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie idealne mieszkanie! 2 pokoje poszukiwany metraż częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pająkowskiego

Jakubskie Przedmieście,Toruń

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe i gustownie wykończone mieszkanie o pow. 68,4 mkw zlokalizowane w dzielnicy Jakubskie Przedmieście w Toruniu. Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Kaszownik,Toruń

427 000 zł47 m² 8 991,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Toruń, mokre, przy Kaszowniku Jeśli doceniasz solidne budownictwo z lat 50-tych i szukasz mieszkania, w którym zamieszkasz lub je wynajmiesz, zapraszam do zapoznania się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Centrum nieruchomości Kopernik przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego, w wieżowcu z windą. Budynek wybudowany z wielkiej płyty wybudowanym w 1977 roku na 4 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jakubskie Przedmieście,Toruń

769 000 zł66 m² 11 660,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu mieszkanie, które pachnie nowością, zostało wykończone w 2025 roku i nikt jeszcze tu nie mieszkał! Lokal został wykończony z dbałością o detale, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: mieszkanie z aneksem kuchennym w kamienicy przy ulicy Mickiewicza 112 w Toruniu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włocławska

Stawki,Toruń

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przytulne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze zadbanego bloku z cegły na toruńskich Stawkach przy ul. Włocławskiej. To idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Koniuchy,Toruń

1 700 zł49 m² 34,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2-gim piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Żwirki i Wigury - dzielnica Koniuchy. Atuty: - mieszkanie umeblowane - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Mokre,Toruń

639 000 zł95 m² 6 726,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Zaskakujące i przestronne mieszkanie dwupoziomowe w samym centrum dzielnicy Mokre. Idealne dla rodziny ale również pod biuro usługi , widoczne dla klientów , z prywatnym parkingiem przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

800 000 zł58 m² 13 726,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Żwirki i Wigury 75a - Apartamenty Lotników w Toruniu - elegancja, nowoczesność, wyjątkowe miejsce do życia. Tu właśnie mieści się apartament, który dziś Państwu przedstawiam. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Watzenrodego

Jar,Toruń

2 300 zł47 m² 49,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, jar, ul. Watzenrodego Szukasz przestronnego mieszkania 2-pokojowego, w którym zamieszkasz od zaraz i na dłużej? Zależy Ci na nowoczesnej infrastrukturze, nowym wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Jar,Toruń

589 000 zł50 m² 11 763,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Gotowy i komfortowy lokal mieszkalny na nowoczesnym osiedlu Naturia wybudowanym przez cenionego dewelopera Budlex w Toruniu. Niebywałym plusem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo,Toruń

1 450 zł23 m² 63,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe mieszkanie po remoncie Z dużym balkonem Kompaktowe mieszkanie po remoncie - Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 39 Przytulne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 22,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórna

Mokre,Toruń

2 000 zł47 m² 42,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, ul. Podgórna 62 Jeśli lubisz gotować i szukasz mieszkania z dużą kuchnią i porządnym blatem roboczym oraz, co się rzadko zdarza w bloku - ze spiżarnią - trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Młodych,Toruń

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cenisz sobie komfort i wygodę, zapoznaj się z ofertą! Atuty: - mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane - pralka, lodówka z zamrażarką, zmywarka, tv, odkurzacz, naczynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

525 000 zł62 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość, na którą składają się dwa niewielkie, klimatyczne i stylowe mieszkania usytuowane na pierwszym piętrze toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koniuchy,Toruń

452 000 zł49 m² 9 168,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Toruń, koniuchy ul. Bartkiewiczówny 94f Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,30 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z cegły. Blok wyposażony jest w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydygiera

Rubinkowo,Toruń

429 000 zł72 m² 5 925,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta w przygotowaniu. Mieszkanie 4-pokojowe, 72,40 m - Toruń, rubinkowo, ul. Rydygiera Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,40 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż * 2 pokoje * 39 m2 * Oś. Mokre To schludne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Torunia, będzie idealnym wyborem dla singla lub pary, którzy chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł30 m² 7 401,32 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż małe mieszkanie 2 pokojowe z dwoma balkonami. Mieszkanie o powierzchni 30,40 m2 plus dodatkowy pokój z balonem znajduje się w wieżowcu z winda na 3 piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Koniuchy,Toruń

419 000 zł46 m² 9 069,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 46,20 m - Koniuchy, toruń Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 46,20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 63. Pułku Piechoty

Rudak,Toruń

390 000 zł44 m² 8 908,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie o pow. 43,78 m2 położone na 1 piętrze 2 piętrowego budynku z 2009 roku na osiedlu Rudak przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Mokre,Toruń

629 000 zł79 m² 7 962,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,8 m - osiedle Mokre, toruń Idealna oferta dla rodziny, pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie na start. Tylko U nas W naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Bielany,Toruń

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | cegła | loggia | sm Universitas | ul. św. Józefa Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 69,60 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Na Skarpie,Toruń

375 000 zł36 m² 10 451,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie po remoncie na Skarpie ul. Konstytucji 3-go maja. Mieszkanie o powierzchni 35,88 m2 znajduje się w wieżowcu z windą na 3 piętrze. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stefana Batorego

Mokre,Toruń

980 000 zł71 m² 13 886,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Batorego 51: komfort bez Kompromisów | 71 m | 2 Miejsca Postojowe | Pralnia Szukasz mieszkania, które wyprzedza Twoje potrzeby? Batorego 51 to adres, gdzie nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

539 000 zł59 m² 9 151,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - tej oferty nigdzie indziej nie znajdziesz. Komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, pierwsze piętro w niskim bloku z 1996 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł48 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Toruń, ul. Łyskowskiego 1 | 48 m | Piękny widok z 9. piętra Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Koniuchy,Toruń

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz zostać pierwszym najemcą? Zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone na Koniuchach - Legionów 212. Na powierzchnię 35 m2 składaja się 2 pokoje, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jar,Toruń

1 800 zł34 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje na jarze - piękne mieszkanie - Z ogródkiem Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe na Jarze do wynajęcia. Lokal ma powierzchnię 34.07 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

795 000 zł98 m² 8 128,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: bydgoskie Przedmieście, ulica Bydgoska. Mieszkanie przy ul. Bydgoskiej 12 w Toruniu to wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiązowa

Mokre,Toruń

571 692 zł47 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

: krótko: mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym w samym centrum dzielnicy Mokre u zbiegu ulic Podgórnej i Wiązowej. Mieszkanie przekona nawet najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiązowa

Mokre,Toruń

585 480 zł48 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij