dowolna

Mieszkania w centrum Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

374 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

455 000 zł38 m² 11 970,50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie przy szosie lubickiej - stan deweloperski dostępne od zaraz. Mieszkanie jednostronne o powierzchni 38,01 m2 znajduje się na 7 ( ostatnim piętrze ) lub identyczne na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Słoneczne tarasy,Toruń

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę samodzielne mieszkanie z jednym pokojem(drugi będzie zamknięty, nie używany) lub możliwość wynajęcia dla 2 niezależnych znających się osób z opcją wynajęcia obu pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

550 000 zł64 m² 8 607,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji - blisko Centrum. 3 pokoje 1 piętro blisko centrum spokojna okolica dostępne od zaraz Czy można pogodzić dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hurynowicz

Bielany,Toruń

549 000 zł47 m² 11 638,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Uwaga! na sprzedaż perełka na toruńskim rynku nieruchomości Takie mieszkania zdarzają się bardzo rzadko. ***oferta dostępna tylko w naszym biurze *** Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Bielawy,Toruń

619 000 zł54 m² 11 512 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gdańskiej w Toruniu! Ekspozycja okien: wschód! Nieruchomość o powierzchni 53,77 m2, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Stare Miasto,Toruń

579 000 zł53 m² 10 824,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Obecnie obniżona cena w celu szybkiej sprzedaży, dostępny od zaraz! Unikalny apartament z bezpośrednim widokiem na Wisłę i panoramę toruńskiej Starówki jedna z nielicznych takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Mokre,Toruń

449 000 zł60 m² 7 484,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Makler Nieruchości z przyjemnością polecą na sprzedaż: przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59,99 m (powierzchnia użytkowa 56,74 m ), położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł25 m² 11 757,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 25,43 m , usytuowanego na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Podgórz,Toruń

240 000 zł33 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: podgórz, ul. Poznańska 81 (obok poczty). Mieszkanie położone jest w spokojnej, kameralnej dzielnicy, zaledwie 2 km od toruńskiej Starówki, która łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mossakowskiego

Na Skarpie,Toruń

479 000 zł48 m² 9 876,29 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Mieszkanie zostało całkowicie wyremontowane w nowoczesnych trendach i kolorach. Będzie cieszyć nowych właścicieli przez najbliższe lata Lokal mieszkalny o powierzchni 48,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

369 000 zł46 m² 8 056,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie w bloku ul. Przy kaszowniku Gorąco polecam w pełni rozkładowe mieszkanie w bloku bezpośrednio przy toruńskiej starówce. Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Miasteczko Uniwersyteckie,Toruń

2 000 zł37 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze i wygodę , zapoznaj się z ofertą! Po remoncie-2 osobne pokoje-oddzielna kuchnia-balkon-5 mniut umk Wynajmę od 15 października piękne pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

450 000 zł56 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 3 rozkładowych pokoi (24m/17m/9m), aneksu kuchennego, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł25 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 25,43 m , usytuowanego na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

340 000 zł51 m² 6 706,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o pow. 50,7 m2 w centrum Torunia w cenie 359 tys zł. Atrakcyjna cena! Mieszkanie wymaga remontu co jest okazją, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Bielany,Toruń

559 000 zł64 m² 8 789,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Idealne mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem. ***tylko U nas*** Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,60 m2, po odświeżeniu. Usytuowane na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Skarpie,Toruń

343 000 zł44 m² 7 711,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Toruń, osiedle Na Skarpie, ul. Konstytucji 3 Maja Marzysz o najlepszym widoku z loggii na sylwestrowe fajerwerki? Chcesz mieszkać tam, gdzie wszystko jest w "zasięgu ręki", nawet las?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

369 000 zł53 m² 6 984,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż - Toruń, jakubskie Przedmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,83 m , położone na ogrodzonym terenie w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jakubskie Przedmieście,Toruń

509 000 zł48 m² 10 604,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na IV piętrze, w stanie deweloperskim, przy ul. Lubickiej 69. Inwestycja Apartamenty Lubicka. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie 51 m , po generalnym remoncie - parter, blisko centrum! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na parterze kameralnego bloku z lat 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Na Skarpie,Toruń

439 000 zł62 m² 7 080,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 62m 2 , składa się z: - salonu, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu, - kuchni, - łazienki, - wc - przedpokoju. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Mokre,Toruń

369 000 zł55 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe blisko Starego Miasta w Toruniu. Mieszkanie o powierzchni 54,9m2 położone jest na drugim piętrze w kameralnym trzypiętrowym budynku wielorodzinnym,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

465 000 zł39 m² 11 871,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** mieszkanie W stanie deweloperskim O powierzchni 39,17 m2, 2 pokoje, 1 piętro W niskim bloku trzypiętrowym Z windą, balkon. Bardzo dobra lokalizacja torunia, mokre *** Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Koniuchy,Toruń

1 650 zł49 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 1-szym piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Żwirki i Wigury - dzielnica Koniuchy. Atuty: - mieszkanie umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Stare Miasto,Toruń

419 000 zł32 m² 13 032,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1883

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej starówki - ul. Szeroka, przy głównym deptaku miasta ***green loft *** Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 32,15 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Jakubskie Przedmieście,Toruń

453 936 zł41 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeśmanowicza

Mokre,Toruń

409 000 zł48 m² 8 494,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeśli marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, a jednocześnie cenisz sobie spokój, przestrzeń i otoczenie zieleni, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam zaszczyt zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Derdowskiego

Anna,Toruń

524 900 zł51 m² 10 212,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie! Idealne dla rodziny, studentów lub inwestorów! Mieszkanie znajduję się na Bydgoskim Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Stare Miasto,Toruń

290 000 zł27 m² 10 796,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1380

Klimatyczny apartament w sercu toruńskiej Starówki - pewna inwestycja z roi 7% Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 26,86 m w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Bema,Toruń

359 000 zł44 m² 8 196,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 usytuowane na 4 piętrze budynku położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Universitas przy kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł48 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,15 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Rydygiera w Toruniu. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łąkowa

Mokre,Toruń

789 000 zł105 m² 7 483,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Mamy przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość przestronne, ponad 105-metrowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. Łąkowej. Budynek z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartkiewiczówny

Koniuchy,Toruń

579 000 zł57 m² 10 275,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: koniuchy, ulica Bartkiewiczówny Osiedle Koniuchy w Toruniu to miejsce chętnie wybierane zarówno przez osoby szukające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Fałata,Toruń

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mozliwość przejęcia solidnego najemcy! Do sprzedaży - dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Sztuk Pięknych od strony Fałata, wewnątrz osiedla. Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Mokre,Toruń

1 500 zł30 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 30,40 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku z cegły, zlokalizowanego przy Toruńskiej Starówce. W skład lokalu wchodzą: - duży ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

860 000 zł58 m² 14 756,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Żwirki i Wigury 75a - Apartamenty Lotników w Toruniu - elegancja, nowoczesność, wyjątkowe miejsce do życia. Tu właśnie mieści się apartament, który dziś Państwu przedstawiam. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dziewulskiego

Rubinkowo II,Toruń

239 000 zł23 m² 11 359,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: rubinkowo - ul. Dziewulskiego Mieszkanie znajduje się na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Rubinkowo II, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokre,Toruń

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 3- pokojowe w bloku ( 2 niezależne sypialnie + salon przejściowy), wyremontowane w sierpniu 2023, umeblowane, wyposażone w pralkę, zmywarkę, płytę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokre,Toruń

369 000 zł48 m² 7 660,37 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma powierzchnię 48,17 m i składa się z:.