dowolna

Mieszkania w centrum Toruń - Oferty sprzedaży i najmu

376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

376 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jar,Toruń

629 999 zł47 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,76 m Inwestycja Harmonia na prestiżowym toruńskim Osiedlu Jar, zrealizowana w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Młodych,Toruń

375 000 zł50 m² 7 485,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń, bydgoskie Przedmieście, ul. Stanisława Moniuszki (skrzyżowanie z ul. Kraszewskiego). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł62 m² 9 469,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Idealne mieszkanie inwestycyjne dla studentów - ul. Gagarina, naprzeciwko Auli umk jak również dla rodziny. Na sprzedaż przestronne, zadbane 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

799 000 zł62 m² 12 889,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, obszernego 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, znajdującego się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokre,Toruń

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i garażem ul. Pck, toruń Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51,72 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stefana Batorego

Mokre,Toruń

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - od marca - batorego 51 - 3 pokoje Wynajmę przepiękny komfortowy apartament zaaranżowany przez projektanta, z funkcjonalnym wnętrzem. Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Toruń

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne Mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w samym sercu Torunia przy ul. Szewskiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, zabytkowej kamienicy na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Bielany,Toruń

1 800 zł48 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, bielany, ul. Gagarina 60 Jeśli poszukujesz kompaktowego, 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia na dłuższy czas - zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą :) : Mieszkanie Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł43 m² 7 428,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1111

Tylko U nas! oferta mieszkania do własnej aranżacji. Lokalizacja - Ul. Pck - do Starówki do 10 minut spacerem. ponadto wszystko "pod ręką" apteka, szkoły, przedszkola, przystanki mzk, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie 55 m z pełną aranżacją i wyposażeniem. Urządzone z najwyższą dbałością o szczegóły. Podłogi drewniane , armatura najlepszych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Stare Miasto,Toruń

338 474 zł27 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Powierzchnia: studio | 26,97 m | Balkon | Widok na tereny zielone | IV piętro* Na sprzedaż oferujemy przytulne, kompaktowe mieszkanie typu studio położone na 4. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolta

Na Skarpie,Toruń

539 000 zł64 m² 8 598,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Złóż Swoją Ofertę na to wyjątkowe mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy komfort przestrzeni, otoczenie pełne zieleni oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Mokre,Toruń

308 000 zł34 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , usytuowane na 11 piętrze wieżowca w dzielnicy Mokre przy ul.Głowackiego, zaledwie 10 minut spacerem do centrum Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja- toruń, osiedle Młodych, ul. Bema. Mieszkanie położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Franciszkańska

Stare Miasto,Toruń

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa, mała ale świetnie zaaranżowana z funkcjonalnym wnętrzem kawalerka na Starówce przy ul. Franciszkańskiej 20 - powierzchnia mieszkania niecałe 15 m2. Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrzyńska

Stare Miasto,Toruń

570 000 zł68 m² 8 345,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się na 1-piętrze 1 piętrowej kamienicy w centrum Torunia, wybudowanej z cegły w 1910 roku w cenie 630 000 zł ( do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

780 000 zł47 m² 16 595,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwa niezależne apartamenty 47 m | Balkon | Rosette Residence, toruń, plac Św. Katarzyny 7| Widok na Starówkę | Winda Prestiżowa oferta mieszkania inwestycyjnego w centrum Torunia! Lokal nr 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

428 980 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe | 48,2 m | Toruń - Rubinkowo, ul. Łyskowskiego Cena: 428 980 pln Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Mokre,Toruń

580 000 zł91 m² 6 405,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do odkrycia potencjału przestronnego mieszkania usytuowanego w znakomicie utrzymanej kamienicy, która może poszczycić się monitoringiem oraz urokliwym, zamkniętym podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cztery Pory Roku

Stawki,Toruń

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję nowe, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane na wyjątkowym Osiedlu ul. Cztery Pory Roku w Toruniu - jednej z najatrakcyjniejszych, dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

619 000 zł59 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - wysoki standard, toruń, ul. Strzałowa (stawki) machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż oferuję komfortowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

św. Józefa,Toruń

539 000 zł53 m² 10 253 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, słoneczne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w malowniczym Toruniu. Usytuowane na ostatnim piętrze nowoczesnego bloku na zamkniętym osiedlu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rubinkowo,Toruń

399 000 zł48 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem 11. piętro | ul. Łyskowskiego 7 | Toruń Na sprzedaż oferujemy przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Stare Miasto,Toruń

999 000 zł131 m² 7 598,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w kamienicy w centrum 131,48 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi do własnej aranżacji z ogromnym potencjałem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Stare Miasto,Toruń

499 000 zł53 m² 9 468,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Marzysz o nieruchomości, która nie tylko zapewni Ci komfort i ciszę, ale również będzie doskonałą inwestycją? Oto oferta, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Toruń

Stare Miasto,Toruń

305 000 zł30 m² 10 335,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1780

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w sercu toruńskiej Starówki, jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście. To niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strobanda

Jar,Toruń

764 000 zł62 m² 12 229,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o wysokim standardzie, usytuowane na parterze niskiego, nowoczesnego bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Rubinkowo,Toruń

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe, dwustronnie rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku na osiedlu Rubinkowo przy ul. Łyskowskiego w Toruniu. Informacje podstawowe: powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Młodych,Toruń

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przepiękną kawalerkę po remoncie, położoną przy ul. Gałczyńskiego na osiedlu Młodych. Atuty: - mieszkanie po remoncie - nowe podłogi, na ścianach gładzie, nowa wygodna narożna kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubicka

Mokre,Toruń

2 400 zł38 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu w bliskiej odległości od Centrum i pięknej toruńskiej Starówki? Chciałbyś/chciałabyś mieszkać w zupełnie nowym mieszkaniu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Stare Miasto,Toruń

2 500 zł94 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m , położone w samym sercu Torunia - ul. Mikołaja Kopernika. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, zabytkowej kamienicy na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Stawki,Toruń

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w cenionym osiedlu Stawki w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w solidnym budynku z cegły z 2005 roku, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólna

Stawki,Toruń

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 40 m2, z garażem Osiedle 4 Pory Roku, toruń Oferuję na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Jar,Toruń

415 000 zł36 m² 11 419,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Proponuję kupno nowego, wykończonego mieszkania na Jarze. Mieszkanie w nowym bloku z windą, z piwnicą i miejscem postojowym w hali garażowej pod budynkiem. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujota

Rybaki,Toruń

1 670 zł50 m² 33,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1-go lutego przepięknie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.50 m2 - blok z cegły, ul. Kujota, bydgoskie Przedmieście - blisko Wydział Matematyki i Informatyki umk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Stawki,Toruń

1 700 zł32 m² 53,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze, zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę od 1 lutego - 2 pokoje mieszkanie położone przy ul. Strzałowej na Stawkach. Na powierzchnię mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Stawki,Toruń

1 800 zł37 m² 48,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie w nowoczesnym dizajnie, położne jest w niskim bloku z cegły z 2005 roku przy ul. Łódzkiej 15 A - teren zamknięty ogrodzony. Lokal o powierzchni 37,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Mokre,Toruń

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od marca 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum - ul. Sczanieckiego - dzielnica Mokre. Atuty: - mieszkanie umeblowane - w lokalu zostana założone rolety wewnetrzne oraz karnisze i firnaki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślaskiego

Na Skarpie,Toruń

375 000 zł49 m² 7 700,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Centrum nieruchomości Kopernik przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania * Na Skarpie , ul. Ślaskiego * 2 pokoje, 48,70 m2, 4 piętro * blok wybudowany z wielkiej płyty w 1980 roku *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Mokre,Toruń

329 000 zł37 m² 8 844,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i zadbane mieszkanie w centrum Torunia. Os. Mokre, ul. Przy Kaszowniku. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - rozkładowej sypialni, - osobnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bielany,Toruń

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania 3 pokojowego na idealnym 1 piętrze niskiego bloku tuż obok umk ul.Reja. Mieszkanie 44m2 składa się z 3 w pełni rozkładowych pokoi, w tym.