dowolna

Mieszkania Toruń – oferty mieszkań

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

394 000 zł39,46 m² 9 984,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży gotowego, nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zakup bez podatku pcc i bez dodatkowych prowizji! Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 39,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 945 zł69,29 m² 12 468,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 850 zł53,39 m² 13 820 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 280 zł50,18 m² 12 540,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę z garderobą, położoną przy ul. Sczanieckiego 22, osiedle Mokre. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z otwartą kuchnią, garderoba, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-poziomowe mieszkanie położone przy ul. Batorego - osiedle Mokre. Na powierzchnię 80 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w cegle, na I piętrze) składające się z 4 rozkładowych pokoi (35m/18m/11m/7m), kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-12

300 000 zł36,60 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka dla singla lub pary na Rubinkowie, z pięknym, panoramicznym widokiem. Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Lubicka

Jakubskie Przedmieście Toruń

444 157 zł41,51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 1-pokojowego mieszkania na siódmym piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w nowej inwestycji Lubicka Apartamenty w Toruniu. Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Lubicka

Jakubskie Przedmieście Toruń

412 057 zł38,51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Lubicka Apartamenty w Toruniu. Komórka lokatorska dodatkowo płatna: 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Lubicka

Jakubskie Przedmieście Toruń

433 029 zł40,47 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Lubicka Apartamenty w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (przy lesie) składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Bawarczyków

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Istnieje możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł70 m² 8 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Zaskakujące i przestronne mieszkanie w samym centrum dzielnicy Mokre. Idealne dla rodziny ale również pod biuro usługi , widoczne dla klientów , z prywatnym parkingiem przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł49 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na zielonym i doskonale skomunikowanym osiedlu Na Skarpie w Toruniu, przy ul. Szosa Lubicka 150. Lokal o powierzchni 48,69.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Idzikowskiego) na II piętrze, składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 775 zł52,85 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, mieszczący się w inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa w Toruniu. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze mają dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 245 zł52,63 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczące się w inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa w Toruniu. Lokale na parterze posiadają dostęp do dodatkowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 441 zł32,39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:październik 2026

Mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, mieszczący się w inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa w Toruniu. Lokale na parterze posiadają dostęp do dodatkowej przestrzeni zewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w cegle) składające się z 4 rozkładowych pokoi (20m/12m/12m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (18m), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz najmu wynosi 1400 zł. + 650 zł.opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł37,20 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem, ul. Kraszewskiego 42b, toruń - dostępne od 1 maja - jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64,03 m² 7 184,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna lokalizacja i pewna inwestycja! Poznaj mieszkania przy ul. św. Andrzeja Boboli w Toruniu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 450 zł44,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości oferta sprzedaży mieszkania W stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu przy ul. Rolniczej 33 kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji do biura oraz podatku pcc Akt notarialny.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł73,20 m² 7 363,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie na parterze - blok czteropiętrowy Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni wynoszącej 73,2 m2, które znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł35,25 m² 12 737,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1883

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej starówki - ul. Szeroka, przy głównym deptaku miasta- belle view Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na Piernikowym Osiedlu. Na powierzchnię 38 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokoje, nieumeblowane! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu rozkładowego 2-pokojowego mieszkania, położonego na czwartym piętrze budynku z windą przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 150 zł48,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 740 zł55,98 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 612 zł58,91 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł58,32 m² 7 030,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego w Toruniu, w bloku z lat 60. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52 m² 13 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jar | Watzenrodego | Sosnowe Zacisze | 2 pokoje | 52 m2 Bez prowizji dla pośrednika! Na sprzedaż pięknie zaaranżowane, umeblowane i wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,34 m² 8 428,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2-pokojowe mieszkanie Toruń Glinki przy lesie oferta tylko W biurze toruńskie nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania o pow. 47 ,34 m2 znajdującego się na par.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł44,86 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie klimatyczne wnętrze, które nastraja spokojem i przyjemnością, zapoznaj się z ofertą. Wynajmę od zaraz komfortowy apartament zaaranżowany przez projektanta z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł66,80 m² 10 149,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mokre | Ul. Legionów | 3 pokoje | 66,8 m2 Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, w bardzo wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 66,80 m2, na drugim piętrze, mieszkanie trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie ( II piętro -ul. Harcerska) składające się z 4 rozkładowych pokoi (19m/15m/12m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38 m² 10 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Toruń, ul. Sucharskiego bez prowizji dla biura Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł81,04 m² 11 784 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Toruń, stawki, 81,04m2, 4 pokoje, II piętro, winda, blok 2023 rok, balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,48 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Toruń, bielany, 51,48m2, 3 rozkładowe pokoje, IV piętro, piwnica, osobna kuchnia Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł93,40 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestrzeń i zieleń na wyciągnięcie ręki - Mieszkanie 3-pokojowe Wrzosy. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł66,70 m² 8 920,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie Toruń, wrzosy, szosa Chełmińska | 66,7 m | od zaraz Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu, na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,44 m² 9 475,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 67 m , położone w centrum, przy ulicy Lelewela. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

319 000 zł40,80 m² 7 818,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1878

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,80 m , położone w oficynie kamienicy z 1878 r., na parterze, w ścisłym centrum Torunia, przy ul. Wielkie Garbary. Budynek jest po remoncie.