dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Toruń Stare Miasto

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

54,27 zł/m²125,30 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu usługowego, w sercu Toruńskiej starówki, przy ulicy Podmurnej. Lokal posiada dużą witrynę oraz wejście z ulicy. W najbliższych miesiącach,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży jedenastu pokoi i trzech kawalerek umiejscowionych w dwóch sąsiadujących kamienicach. Jest to gotowa opcja.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł41,40 m² 14 710,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klasyczny apartament / mieszkanie W kamienicy | toruńska starówka | ul. Łazienna | II piętro | gotowy do zamieszkania | 609 000 zł Biuro Nieruchomości Blue-Home prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,70 m² 15 888,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament typu studio Z widokiem na bulwar filadelfijski | Biuro Nieruchomości Blue-Home z dumą prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego, luksusowego apartamentu typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

15,71 zł/m²312 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na Toruńskiej Starówce! Położony w piwnicy budynku, wejście bezpośrednio z ulicy z witryną! Lokal wymaga remontu i daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²62 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal gastronomiczno - handlowo - usługowy o powierzchni ok 62m 2. Lokal ten znajduje się przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic na toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 40,22 m2 * Stare Miasto Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na Starym Mieście, łączy wysoki standard wykończeń z unikalnym klimatem historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40,04 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Torunia - 2 pokoje, kamienica. Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,04 m , położone na drugim piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 12 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowy apartament | stare miasto | 35 m | III piętro | kamienica | gotowiec inwestycyjny | 429 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł89 m² 5 943,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - rozkładowe mieszkanie z pięknym tarasem, na górnym piętrze w budynku "willa Maryla" na Bydgoskim Przedmieściu. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu trzy pokojowego mieszkania w ścisłym centrum Torunia - Stare Miasto. Kliknij video! Wejdź do środka i zobacz film informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł191,12 m² 6 278,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona na toruńskiej starówce, w jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych lokalizacji. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł83,28 m² 8 873,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Taka oferta nie zdarza się często - w pełni wyposażony, funkcjonujący apartament, gotowy do pracy, ale również doskonale sprawdzi się jako miejsce do życia. Przedstawiam ofertę sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Jakuba

Stare Miasto,Toruń

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy w wysokim standardzie - idealny dla wymagającego klienta! ul. ŚW. Jakuba! Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²151,50 m² 6 818 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro 151,5 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum na IV piętrze budynku w komercyjnej, zadbanej kamienicy przy ul. Panny Marii 13 w Toruniu. Na powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł69 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w środku toruńskiej Starówki, przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie to znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy blisko wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Stare Miasto,Toruń

2 990 000 zł800 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta inwestycyjna Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży kamienicy zlokalizowanej na toruńskiej Starówce, przy ul. Franciszkańskiej. Nieruchomość gruntowa na działce o powierzchni 251.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,64 m² 7 719,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania w prestiżowej kamienicy zlokalizowanej na Starym Mieście. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu przytulnego mieszkania na Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Kopernika. Mieszkanie dostępne od początku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

579 000 zł59,02 m² 9 810,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu biurowo-usługowego w centrum Torunia. Lokal znajduje się w jednej z ulubionych kamienic toruńskiej starówki "tzw. Żelazko". Swój przydomek.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,03 m² 9 694,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w samym sercu Toruń - na klimatycznej Starówce, przy ul. Łaziennej, w pierwszej linii zabudowy od Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł41,01 m² 21 141,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję niepowtarzalny apartament zlokalizowany w centrum Torunia, w jednym z najbardziej prestiżowych budynków, oddanych do użytku w Polsce w ostatnich latach - Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie poddaszowe o powierzchni 38 m2, które składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 37m2 Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł39 m² 12 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1830

Apartament mieści się w pięknej, zabytkowej kamienicy z XV w. przebudowanej gruntownie w 1830 roku. W ostatnich latach budynek przeszedł generalny remont (klatka, elewacja, piony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

*** wyjątkowa kamienica na sprzedaż W sercu starego miasta **** prezentujemy ofertę sprzedaży kamienicy Z bardzo dużym potencjałem, w bardzo dobrej lokalizacji starego miasta ul. Małe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal usługowy w świetnej lokalizacji - na toruńskiej starówce, ul. Sukiennicza - na sprzedaż. Lokal o powierzchni 54m2 z wydzieloną łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²156 m² 10 140 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na Starówce 156 m2 (parter +piwnica) * starówka toruń * Lokal znajduje się na Starówce ul. Panny Marii. Lokal położony jest niedaleko Rynku Staromiejskiego, budynków Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł220 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przedstawiam okazyjną ofertę sprzedaży kamienicy położonej w ścisłym centrum toruńskiej Starówki. Wyjątkowe usytuowanie nieruchomości o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²155,20 m² 6 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 155,2 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Strumykowej, na III piętrze budynku. (pomieszczenie ok. 100 m+ sala ok. 16 m + pomieszczenie socjalne+ zaplecze kuchenne).

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Są w Toruniu adresy, które mają w sobie coś więcej niż tylko dobrą lokalizację. Tutaj z okien salonu widać Teatr im. Wilama Horzycy - i to właściwie dobrze oddaje klimat tego.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł64,10 m² 9 188,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Duże mieszkanie z potencjałem Toruń Prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia o powierzchni użytkowej 60,1 m2 , zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł16 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu "mikro kawalerki" /samodzielny pokój z aneksem kuchennym, łazienką, osobnym wejściem/, znajdującej się w odrestaurowanej kamienicy Miodowa Faktoria na Starówce przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł41,40 m² 14 951,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament 41,40 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł186,09 m² 10 742,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:68 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy zlokalizowanej przy ul. Pod Krzywą Wieżą 24. Nieruchomość umiejscowiona jest na działce o nr 209/2 o powierzchni 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²112 m² 4 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu biura w biurowcu Nowy Arsenał przy ul. Dominikańskiej. Opis nieruchomości: powierzchnia: 112 m Piętro: 2 Lokalizacja: centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Stare Miasto,Toruń

1 260 000 zł191 m² 6 596,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1111

Tylko u nas! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu obecnie mieszkalnego, do własnej aranżacji, przy toruńskiej Starówce ulica Poniatowskiego. Lokal składa się z 10 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przestawiam Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu w samym sercu Toruńskiej Starówki! Lokal usytuowany przy Rynku Staromiejskim, może być użytkowany jako biuro, gabinet kosmetyczny, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament w zachwycającym budynku Grand Bulvar - zdobywcy nagrody top builder 2020! Jedyne takie miejsce w Toruniu. Zderzają się tu tradycja i nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

37,10 zł/m²221 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy przy ul. Św. Katarzyny. Lokal na parterze z witryną o pow. 221 m2. Wysokość stropów w zależności od pomieszczenia od 270 cm do 310 cm. Sufity.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij