dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Toruń Stare Miasto

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

1 200 000 zł191,12 m² 6 278,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonujący, dochodowy hostel w samym sercu historycznego Torunia. Konkrety, które Cię zainteresują: lokalizacja: toruńska Starówka (gwarancja obłożenia przez cały rok).

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Stare Miasto,Toruń

2 329 000 zł402,76 m² 5 782,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:127 m²

Kamienica zlokalizowana przy ulicy Plac Rapackiego w sercu toruńskiej starówki to wyjątkowa nieruchomość o bogatej historii i dużym potencjale inwestycyjnym. Budynek powstał pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł26,86 m² 13 365,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni urządzony i wyposażony apartament o powierzchni 26,86 m w historycznej kamienicy z końca XIV wieku przy ul. Łaziennej - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²117,80 m² 5 301 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro 117,8 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Strumykowej, na IV piętrze budynku. (pomieszczenie ok. 90 m+ pomieszczenie gospodarcze ok. 10 m+ zaplecze kuchenne+ toaleta).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł77,32 m² 4 526,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w kamienicy 70,5 m2 z dużą piwnicą 6,7 m2 do własnej aranżacji z ogromnym potencjałem w centrum. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

496 400 zł73 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia: powierzchnia podłogi: około 73m2 m Powierzchnia użytkowa: 37,82m2forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,70 m² 9 769,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na ścisłej Starówce, przy ul.Piekary. Mieszkanie w kamienicy , po remoncie, na parterze/2. Mieszkanie 34,70 m2, 2-pokojowe, umeblowane. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65,25 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na parterze historycznej kamienicy z 1866 roku przy ul. Prostej 7 w samym centrum Toruń. Budynek stanowi element.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w pięknej kamienicy na jednej z ważniejszych ulic toruńskiej starówki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stylowo urządzonego apartamentu na wynajem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

18,46 zł/m²65 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić lokal znajdujący się na Starym Mieście w Toruniu. Lokal znajduje się w piwnicy kamienicy z wejściem od ulicy Małe Garbary. Powierzchnia lokalu wynosi ok 65.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament św. Jakuba! 135 M ! 4 pokoje! Ekskluzywny apartament o powierzchni 135m2 w wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowany z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,50 m² 4 574,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z lokatorami. Zakup tylko za gotówkę! Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania znajdującego się w kamienicy w oficynie przy ul. Łaziennej w Toruniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu przytulnego mieszkania na Starym Mieście. Przestronne mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Rabiańskiej. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł49,38 m² 16 788,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż Grand Bulvar, ul. św. Jakuba, toruń Wyjątkowa przestrzeń w sercu miasta, gotowa do zamieszkania Na sprzedaż oferuję elegancki, w pełni wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł89 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie przy Warszawskiej Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie, gdzie miejski rytm spotyka się z harmonią naturalnego designu tuż przy Starym Mieście, w stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 813 m² 8 273,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:413 m²

Top oferta Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Jedyna taka nieruchomość na toruńskiej Starówce. Działka nr 63 o powierzchni 0,0413 ha zabudowana jest budynkiem kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce! na I piętrze Apartament znajduje się w wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Łaziennej. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Stare Miasto,Toruń

34,09 zł/m²220 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia stylowy lokal usługowo-biurowy położony na parterze w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy, w prestiżowej lokalizacji na Toruńskiej Starówce. Powierzchnia lokalu 220 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

61,03 zł/m²426 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal pod klub lub restaurację 7M wysokości 426 m2 starówka toruń Lokal znajduje się na toruńskiej starówce, na ul. Strumykowej, w dawnym Kinie Orzeł Lokal jest wyremontowany i przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Świetna lokalizacja, idealne dla rodziny czy na potrzeby firmy! Bardzo ładne mieszkanie o pow. 65m2 usytuowane w centrum miasta, składające się z trzech osobnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce! na parterze Apartament znajduje się na parterze wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Małe Garbary. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu lokalu biurowego. Lokal O powierzchni 70 M2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanej kamienicy. Bezpośrednio przy głównym deptaku. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł86,46 m² 11 450,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj wyjątkowy apartament dwupoziomowy zlokalizowany w sercu toruńskiego Starego Miasta, przy ulicy Rabiańskiej. Nieruchomość o powierzchni 86,46 m2 położona w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na poddaszu kamienicy niemal w samym sercu miasta. Mieszkanie jest wyremontowane, urządzone w ciepłym, nieco artystycznym stylu. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmurna

Stare Miasto,Toruń

350 000 zł47 m² 7 371,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | poddasze | starówka toruń | ul. Podmurna | 47,48 m | klimatyzacja | widok na zamek Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Rynek Nowomiejski

Stare Miasto,Toruń

80,31 zł/m²81 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny Toruń, rynek Nowomiejski 80,94 m Czynsz najmu: 6 500 zł / m-c Lokal bezczynszowy Do wynajęcia w pełni wyposażony i przystosowany do działalności gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Stare Miasto,Toruń

1 900 zł78 m² 24,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 66 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum. Lokal składa się z salonu, sypialni, gabinetu, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Toruń

Stare Miasto,Toruń

22,88 zł/m²153 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 153 m , zlokalizowanego w kamienicy na Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Stare Miasto,Toruń

449 000 zł35 m² 12 737,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1883

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej starówki - ul. Szeroka, przy głównym deptaku miasta- belle view Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Stare Miasto,Toruń

425 000 zł40 m² 10 614,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Torunia | 2 pokoje | Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,04 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Stare Miasto,Toruń

469 000 zł36 m² 13 133,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1883

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane przy ul. Prostej 37, w samym centrum Starego Miasta w Toruniu w jednej z najbardziej prestiżowych i najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Toruń

Stare Miasto,Toruń

800 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój 1-osobowy w ścisłym centrum Torunia Pokój umeblowany i zamykany na klucz. Przestronny korytarz, łazienka, oddzielne wc, kuchnia w pełni wyposażona (płyta ceramiczna, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Stare Miasto,Toruń

525 000 zł63 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z dużą przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego i i ładnie urządzonego mieszkania w centrum toruńskiej starówki. Lokal o powierzchni 63 m2 jest podzielony na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

Stare Miasto,Toruń

2 100 zł56 m² 37,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i stylowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. Budynek w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrodzenia

Stare Miasto,Toruń

695 000 zł133 m² 5 238,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1957

Lokal mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym z możliwą adaptacją, przestrzenny loft ze znakomitym widokiem , położone w bezpośrednim pobliżu starego miasta, niskie opłaty czynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

499 000 zł64 m² 7 744,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 64,43 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto Mieszkanie położone z dala od zgiełku, a jednocześnie w sercu historycznej zabudowy. Znajduje się w odrestaurowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

549 000 zł61 m² 8 980,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży - przestronne mieszkanie o powierzchni 61,13 m , idealne dla osób ceniących funkcjonalność i wygodę w codziennym użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Toruń

589 900 zł35 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ekskluzywny apartament w Rosette Residence - Plac św. Katarzyny, toruń Mamy przyjemność przedstawić prawdziwą perełkę na toruńskim rynku nieruchomości - elegancki, 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Stare Miasto,Toruń

410 000 zł32 m² 12 650,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży apartamentu znajdującego się w przepięknej kamienicy, przypominającej neogotycki pałac, która przeszła generalny remont w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Toruń

Stare Miasto,Toruń

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczno - handlowo - usługowy o powierzchni ok 62m 2. Lokal ten znajduje się przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic na toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Toruń

Stare Miasto,Toruń

26,73 zł/m²101 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

DO wynajęcia - biuro / kancelaria - 101m2 - stare miasto - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczeń biurowo - kancelaryjnych o powierzchni ok. 101 m2, na Starym Mieście.