dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty wynajmu nieruchomości

465 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

465 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konopnickiej

Rybaki,Toruń

73,12 zł/m²62 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę Wynajmu, ciekawego lokalu zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu. Lokal znajduje się na rogu ulicy Konopnickiej i Rybaków. Lokal o powierzchni 62 metrów kw. daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Toruń

Stare Miasto,Toruń

26,73 zł/m²101 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

DO wynajęcia - biuro / kancelaria - 101m2 - stare miasto - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczeń biurowo - kancelaryjnych o powierzchni ok. 101 m2, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

84,60 zł/m²54 m² 4 444 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu usługowego, w nowej inwestycji firmy budlex, zlokalizowanej na skrzyżowaniu ulic Lubickiej i Targowej. Planowane oddanie inwestycji kwiecień/maj 2026. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Jar,Toruń

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 47 m2 | Najem Prezentuję Państwu ofertę najmu okazjonalnego, w lokalu mieszkalnym, dwupokojowym, usytuowanym na 2 piętrze, w trzypiętrowym budynku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

49,37 zł/m²142 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu, ciekawego lokalu zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu, przy ulicy Mickiewicza. Lokal o powierzchni 141,8 metra kw. daje ogromne możliwości zaaranżowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

43,33 zł/m²180 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Do wynajęcia cały budynek wolnostojący | ul. Legionów 48 | Centrum Torunia | parkingdo wynajęcia cały budynek wolnostojący zlokalizowany w ścisłym centrum Torunia, przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żwirki i Wigury

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 200 zł28 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam kawalerkę na Chełmińskim Przedmieściu na ul. Żwirki i Wigury o powierzchni 27,78m2. Lokal usytuowany jest w bloku z cegły na drugim pietrze. Składa się z umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strobanda

Jar,Toruń

1 600 zł28 m² 57,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone, umeblowane, wyposażona kawalerka na strobanda! Polecam kawalerkę na osiedlu Jar na ul. Strobanda o powierzchni 27,79 m2 w niezwykle atrakcyjnym miejscu, w sąsiedztwie lasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Rubinkowo II,Toruń

1 000 zł24 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń | Rubinkowo II | ul. Piskorskiej 7 Na wynajem kawalerka o powierzchni 24,1 m , położona na 1. piętrze w niskim bloku. Funkcjonalne mieszkanie idealne dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Toruń

49,20 zł/m²250 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia unikatowy lokal biurowy o powierzchni 250 m , usytuowany na 2 kondygnacjach nowoczesnego biurowca Nowy Arsenał w centrum Torunia. Lokal położony jest na 2. piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Strumykowa

Stare Miasto,Toruń

27,56 zł/m²127 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel. Więcej zdjęć i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej gotyk Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Koniuchy,Toruń

1 700 zł39 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem i wc, przedpokoju. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jar,Toruń

2 200 zł45 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone, umeblowane, wyposażone, dwa pokoje na jarze! dodatkowo miejsce postojowe W garażu podziemnym do dyspozycji najemcy! Polecam 2 pokoje na osiedlu Jar na ul. Strobanda o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Keplera

Jar,Toruń

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Nowe, piękne i Pachnące 2-pokojowe mieszkanie blisko lasu - osiedle Jar, ul. Jana Keplera 52. Mieszkanie w niskim bloku z cegły, o powierzchni ok. 37 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu na osiedlu, gdzie wszystko jest na odległość wyciągniętej ręki - to mieszkanie przy ulicy Gagarina spełni Twoje oczekiwania. Chciałbyś/chciałabyś mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie, blok Z windą, świetnie położony, niski czynsz Doskonała lokalizacja Mieszkanie położone w najlepszym punkcie Bydgoskiego Przedmieścia. Miejsce to zewsząd otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dominikańska

Stare Miasto,Toruń

67,65 zł/m²90 m² 6 089 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia unikatowy lokal biurowy o powierzchni 90m , usytuowany na 2. piętrze nowoczesnego biurowca Nowy Arsenał w centrum Torunia. Lokal posiada drewniane belki i okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rubinkowo II,Toruń

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania w Toruniu. Lokalizacja : ulica Jamontta, rubinkowo. W bliskiej odległości supermarkety, przychodnia, szkoła, targowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy na wynajem chełmińskie przedmieście Oferta wynajmu lokalu o pow. 55 m2 przy ul. Szosa Chełmińska os. Wrzosy przy kościele p.w. Św. Antoniego, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galona

Podgórz,Toruń

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, podgórz, ul. Rajmunda Galona. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe na toruńskim Podgórzu - 5 minut autem od Starego Miasta. Mieszkanie mieści się w bloku z 2008, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dominikańska

Stare Miasto,Toruń

49,20 zł/m²55 m² 2 706 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia unikatowy lokal biurowy o powierzchni 55 m , usytuowany na 2. piętrze nowoczesnego biurowca Nowy Arsenał w centrum Torunia. Lokal położony jest na poddaszu z drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szosa Lubicka

Bielawy,Toruń

55 zł/m²230 m² 12 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal użytkowy położony na piętrze o pow. około 230 m2. Podana powierzchnia może ulec pomniejszeniu lub zwiększeniu - na tym etapie istnieje możliwość łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podgórz,Toruń

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 34 m w nowym budownictwie, w pełni wyposażone z balkonem. Do wynajęcia świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Toruń

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w centrum Torunia ul. Kraszewskiego Na wynajem przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

48,26 zł/m²86 m² 4 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia bezpośrednio - lokal użytkowy ok. 86 m2 ul. Grudziądzka 32/36 toruń tel.:   Zalety nieruchomości: doskonała lokalizacja lokal na parterze z dużymi witrynami, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Wrzosy,Toruń

1 600 zł49 m² 32,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: toruń, osiedle Wrzosy, ul. Zbożowa 61. Mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Toruń, która zapewnia komfort codziennego życia oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jar,Toruń

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jar | Watzenrodego | 3 pokoje | 48 m2 najem okzajonalny minimum rok W cenie najmu naziemne miejsce parkingowe. Ładne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na Jarze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubicka

Jakubskie Przedmieście,Toruń

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Lubickiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki wyposażonej w prysznic. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Anna,Toruń

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu w biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji na Chełmińskim Przedmieściu Lokal typu open space Piętro 2 Powierzchnia: 40m 2 Przeznaczenie: biurowe, handlowe, usługowe itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

2 500 zł80 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze! Szukasz do wynajęcia przestronnego mieszkania? Chcesz mieć blisko do Starówki, a zarazem mieszkać w cichym i spokojnym miejscu nieopodal parku? Zależy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Mokre,Toruń

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane ulicy Staszica w Toruniu. Powierzchnia mieszkania to 40m2, w którego skład wchodzi: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Strobanda

Jar,Toruń

85,40 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ogłoszeniu przedstawiam ofertę najmu lokalu użytkowego przy ulicy Strobanda, na toruńskim Jarze. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z parkingu przez ogródek. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Jar,Toruń

2 200 zł39 m² 57,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Szukasz komfortowego mieszkania w pełni umeblowanego, z miejscem postojowym w garażu podziemnym na nowoczesnym osiedlu ? Koniecznie zainteresuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jar,Toruń

1 800 zł31 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna kawalerka Toruń, jar ul. Jana Keplera 52 Nowoczesna, świeżo wykończona kawalerka położona na osiedlu Heweliusza Jar to komfortowy lokal o wysokim standardzie, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

800 zł10 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Pokój blisko umk! Polecam pokój w mieszkaniu dwupokojowym na ul. Reja usytuowany w bloku na pełnym zieleni osiedlu na parterze. Pokój umeblowany, kanapa , szafa, biurko, regał, półki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętopełka

Mokre,Toruń

1 600 zł32 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania w Toruniu, os. Mokrym, ul. Świętopełka Powierzchnia mieszkania: 32,30 m W skład mieszkania wchodzą: - salon z otwartą kuchnią - przestronna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia pawilon handlowy o powierzchni 54m2 posadowiony na działce o powierzchni 135m2. Pawilon usytuowany jest w niedalekim sąsiedztwie Uniwersytetu. Pawilon jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Końcowa

Chełmińskie Przedmieście,Toruń

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/10m), kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Bydgoskie Przedmieście,Toruń

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Mokre,Toruń

1 350 zł41 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna duża i funkcjonalna kawalerka z balkonem w bloku z cegły - centrum- ul. Głowackiego - dzielnica Mokre Na powierzchnię kieszkania skłąda się pokój z wyjściem na.