dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty wynajmu nieruchomości

465 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

465 ogłoszeń

Lokal użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

78,26 zł/m²69 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!tylko U nas! Biuro Prestige Location ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 69m2 znajdującego się w biurowcu Kościuszko Business Point.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu usługowego, w sercu Toruńskiej starówki, przy ulicy Podmurnej. Lokal posiada dużą witrynę oraz wejście z ulicy. W najbliższych miesiącach,.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²22 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

! tylko U nas! Do wynajęcia lokal usługowy po kapitalnym remoncie (wysoka piwnica budynku) o powierzchni 22m2, dostępny od zaraz. Idealnie nadaje się na biuro, sklep internetowy, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

46,82 zł/m²22 m² 1 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 22 m na parterze! Położona na parterze biurowca, podjazd dla niepełnosprawnych. Przy budynku duży bezpłatny parking. Możliwość przejęcia mebli od obecnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10 800 zł400 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala, powierzchnie 200-400-! Hala zlokalizowana w przemysłowej części miasta. W pobliżu wiele firm o różnym profilu działalności, z bardzo dobrym dojazdem do dróg krajowych.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²200 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 50m2, w nowoczesnym biurowcu z parkingiem i windą. Poza piękną architekturą i wykończeniem na wysokim poziomie, obiekt jest nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Wolnostojący dom, który doskonale rozumie potrzeby pracujących zespołów i robi wszystko, by po godzinach pracy dało się naprawdę odpocząć. Dom jest rozplanowany w taki sposób, aby każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce! na I piętrze Apartament znajduje się w wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Łaziennej. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w pięknej kamienicy na jednej z ważniejszych ulic toruńskiej starówki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stylowo urządzonego apartamentu na wynajem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

8 715 zł415 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 415 m2 z zapleczem biurowym, duża brama wjazdowa. Wysokość ok 7m. Możliwość przystosowania pod potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,45 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na Chełmińskim Przedmieściu, przy ulicy Bartkiewiczówny 93a. Oferta idealna dla singla lub pary. Dla osób ceniących ciszę. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

34,09 zł/m²220 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia stylowy lokal usługowo-biurowy położony na parterze w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy, w prestiżowej lokalizacji na Toruńskiej Starówce. Powierzchnia lokalu 220 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²220 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnia biurowa 220m2 położona na I piętrze biurowca. Lokal składa się z kilku pomieszczeń , toalety, szatnia męska, damska - mogą być tam biura i wyposażonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe. Blok o podwyższonym standardzie Z windą, kameralnie położony! Teren ogrodzony, z przynależnym do mieszkania miejscem postojowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal pod klub lub restaurację 7M wysokości 426 m2 starówka toruń Lokal znajduje się na toruńskiej starówce, na ul. Strumykowej, w dawnym Kinie Orzeł Lokal jest wyremontowany i przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Piernikowym! W skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Polecam pokój w mieszkaniu trzypokojowym na Mokrym Przedmieściu na ul. Jeśmanowicza. Wszystkie pokoje zamykane. Do wspólnego użytku kuchnia, łazienka i przedpokój. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²450 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dotyczy wynajmu lokalu o powierzchni 450m2, przystosowany pod gabinety medyczne ( według projektu)!położony na Chełmińskim Przedmieściu, na 2 piętrze z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Bydgoskie Przedmieście Na wynajem oferujemy unikalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

48 720 zł2 320 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 2320 m2 z zapleczem biurowym, kilka dużych bram z poziomu O, rampy, ogrzewana. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na wynajem wyjątkowy apartament 45m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 200 m2 z zapleczem biurowym, brama z poziomu O, hala ogrzewana. Hala znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Torunia, na Jakubskim Przedmieściu. Idealna oferta dla osób posiadających własne meble i wyposażenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż przy wsb! Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na bardzo duży balkon, - sypialnia, - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej na nowym, zamkniętym osiedlu w Toruniu, przy ul. Targowej 16a ( Osiedle Artystyczne). Osiedle jest ogrodzone, wjazd możliwy jest tylko przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone przy ulicy Bema 20, na Osiedlu Młodych w Toruniu. Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

23,43 zł/m²811 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy, wybudowany w 2001 roku, p osiada dwie kondygnacje nadziemne i jedną kondygnację podziemną. Podziemnie: archiwum pokój 2 pomieszczenia gospodarcze kotłownia łazienka 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na wynajem ul. Moniuszki, toruń. Do wynajęcia duże, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Moniuszki w Toruniu w świetnie skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

iurowiec przy ul. Starotoruńska 5, toruń Piętro II / Windy Wynajmę biura po remoncie o powierzchni 64 m2. Istnieje możliwość wynajęcia również innych biur o powierzchni od 32m2 do 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, na osiedlu Jar! W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję dwu pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z windą i miejscem postojowym. Mieszkanie częściowo umeblowane w bardzo dobrym stanie technicznym. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49,95 m² 36,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, mokre, ul. Przy Kaszowniku Do wynajęcia przytulne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,95 m2, znajdujące się w dzielnicy Mokre - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 960 zł198 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjno- usługowa! toruń! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjno-usługową o pow. 198m2. z zapleczem biurowym. Możliwość przystosowania powierzchni biur do.

Szczegóły ogłoszenia

18 980 zł1 518,40 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojej wizji biznesowej, a nie odwrotnie? Przedstawiam Państwu unikatowa powierzchnie na wynajem w strefie przemysłowej w Toruniu. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Do dyspozycji najemcy duży balkon, komórka lokatorska oraz możliwość wynajęcia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chełmińskie przedmieście - lokal biurowy na wynajem 130 m2 klimatyczna powierzchnia biurowa w komercyjnym budynku. Toruń, chełmińskie Przedmieście, szosa Chełmińska Zalety nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w Toruniu w bliskiej odległości od centrum miasta i pięknej toruńskiej Starówki? Przedstawiam ofertę mieszkania na 1 piętrze w bloku z cegły z 2000r na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:600 zł

Przytulny pokój na wynajem- ul. Legionów, dla studenta, cicha lokalizacja jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu pokoju w mieszkaniu 4-pokojowym, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 47 m2 najem okazjonalny Naziemne miejsce parkingowe przed budynkiem, w cenie najmu. Prezentuję Państwu ofertę najmu okazjonalnego, w lokalu mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,76 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, koniuchy, ul. Kozacka Do wynajęcia przytulna, przestronna i zadbana kawalerka z balkonem i nowocześnie urządzoną kuchnią. Dla kogo Idealne dla singla lub pary; studenta lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

37,10 zł/m²124 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem całe piętro w budynku biurowym na spokojnym i cichym osiedlu w Toruniu. Pomieszczenia są po remoncie i przygotowane pod działalność biurową. W budynku prowadzone są.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij