dowolna

Domy Toruń – Oferty sprzedaży i najmu domów

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:698 m²

Dom z ogrodem i potencjałem - Stawki, toruń machdom invest nieruchomości   Opiekun oferty: Marta Milińska tel.   Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom wolnostojący

Zarośle Cienkie

665 000 zł81,77 m² 8 132,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Charakterystyczne parametry domu na działce 156/29 Kubatura budynku: V=364,51m3 Zestawienie powierzchni: parter: salon z jadalnią 23,69 m2 Pokój 9,56 m2 Pokój 9,49 m2 Pokój 11,49 m2 Łazienka 5,13.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom wolnostojący

Zarośle Cienkie

665 000 zł81,77 m² 8 132,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Charakterystyczne parametry domu na działce 156/28 Kubatura budynku: V=364,51m3 Zestawienie powierzchni: parter: salon z jadalnią 23,69 m2 Pokój 9,56 m2 Pokój 9,49 m2 Pokój 11,49 m2 Łazienka 5,13.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 999 zł220 m² 6 363,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Wyjątkowa oferta - dom, cicha I spokojna okolica machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marika Kosowska tel.   Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 790 000 zł171,40 m² 10 443,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rewelacyjna oferta sprzedaży domu w poszukiwanej lokalizacji Torunia w Kaszczorku Dom jednorodzinny , wolnostojący , niepodpiwniczony, parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany w 2000.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 000 zł217 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 170 m | 2 niezależne mieszkania | piękny ogród | koniuchy toruń Wyjątkowy dom w centrum miasta z prywatnym ogrodem Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł153 m² 16 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

To nie jest dom dla każdego. To propozycja dla człowieka, który rozumie, że czas jest jedyną walutą, której nie da się odzyskać. Większość luksusowych nieruchomości w Toruniu to obietnice.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł149,39 m² 4 679,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 150 m , zlokalizowany w Toruniu przy ulicy Włocławskiej. Cena wynosi 4 679 pln za metr kwadratowy. Budynek został postawiony około 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł97 m² 7 515,46 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Fajne miejsce do życia W Porcie Drzewnym mieszkasz według własnego rytmu o poranku słyszysz ptaki, popołudnia spędzasz w ogrodzie, na rowerze lub na spacerze nad Wisłą. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł104 m² 7 105,77 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szukasz miejsca, w którym Twoje dzieci będą mogły swobodnie się bawić, a Ty poczujesz prawdziwy komfort codziennego życia? Dom przy ul. Rzecznej 3/3 to przemyślana przestrzeń dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł105 m² 9 038,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł160 m² 18 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2022 r, który doskonale spełni Twoje oczekiwania. Osiedla Kaszczorek, nikomu nie trzeba przedstawiać. Dom znajduje się zalewie kilkadziesiąt.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł126,88 m² 6 297,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Toruń, wrzosy, dom, wolnostojący, 126,88 m2, 4 pokoje, działka 325 m2, oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł128,13 m² 7 375,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 już gotowe! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Budowa I prace budowlane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruń na spokojnym i zielonym osiedlu Wrzosy. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom na zielonym osiedlu Brzezina zlokalizowany przy ul. Norwida na kameralnym osiedlu domów , położone z dala od głównej arterii w otoczeniu lasu. Jest to enklawa ciszy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

890 000 zł168 m² 5 297,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

Duży dom na Bielawach z budynkiem gospodarczym tylko W naszym biurze Przedstawiamy ofertę domu - bliźniaka o powierzchni użytkowej 168 m , położonego na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Na sprzedaż | połowa domu parter 90 m | Toruń - Stawki Na sprzedaż funkcjonalna i kameralna połowa domu o powierzchni około 90 m , usytuowana na działce o powierzchni 258.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł126 m² 8 730,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

Bezpośrednio sprzedam dom wolnostojący w Toruniu, 126 m2, działka 1910 m2. 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garderoba. Na parterze znajdują się: salon z wyjściem na taras, jadalnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł393 m² 7 608,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:748 m²

Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym, położona w bardzo dobrej lokalizacji Torunia osiedle Mokre. Oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 122 m²

Kaszczorek. Atrakcyjnie usytuowana działka z małym domem do remontu. Działka o powierzchni 2122m2. Za domem piękny widok na teren, który nie zostanie zabudowany. Blisko od zjazdu przy Obi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

232 470 zł50,20 m² 4 630,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom modułowy Villa Alfa -50,2 m2 ,8MX6M ,komfortowego życia w nowoczesnej formie. Machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł155 m² 6 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowy dom na działka pzwn spełni oczekiwania wymagającego klienta! Dom o powierzchni użytkowej 105m2 plus piwnica 50m2 Do dyspozycji mieszkańców mamy: w podpiwniczeniu : piwnica 60m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł324,40 m² 10 786,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:88 m²

Trzypiętrowa kamienica z 2013 roku, w której skład wchodzi apartament na ostatnim piętrze z tarasem, 2 lokale użytkowe z możliwością przekształcenia na apartamenty, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł259 m² 8 996,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z niepowtarzalnym klimatem i pięknymi detalami, położonego w prestiżowej części dzielnicy Kaszczorek w Toruniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł74 m² 4 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom modułowy Villa Solea -54 m2 ,12,5m x 4,3m komfortowego życia w nowoczesnej formie. Machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł800,79 m² 2 747,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:251 m²

Startfragment Wyjątkowa kamienica w sercu Torunia - idealna inwestycja! Biuro Nieruchomości Blue Home z dumą prezentuje na sprzedaż gotycką kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 325 000 zł234 m² 9 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Technologia I komfort - wyjątkowy dom na stawkach W toruniu Nowoczesny dom wolnostojący | 234 m | działka 721 m | 2022 r. Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł160 m² 8 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknej willi miejskiej o powierzchni 160 m , usytuowanej w spokojnej i malowniczej okolicy w Toruniu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł435 m² 4 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferta sprzedaży trzykondygnacyjnego , podpiwniczonego domu wolnostojącego , osiedle Stawki. Powierzchnia użytkowa budynku 400mkw. Piwnica ma powierzchnię 100mkw. Garaż 45mkw. Działka - pow. 705 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł128,13 m² 7 180,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 gotowe do odbioru natychmiast! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Termin przekazania lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł288 m² 4 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 288 m , położonego na ogrodzonej działce (427m2) na Jakubskim Przedmieściu- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł370 m² 8 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek o powierzchni ok. 370 m2 znajduje się na działce o powierzchni 600m2 Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł135 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Rezerwacja Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek zlokalizowany na ulicy Boboli, chełmińskie Przedmieście. Powierzchnia całkowita 135m2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108,80 m² 8 731,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom -chełmińskie Przedmieście- 950000 Marzysz o domu w zielonej i spokojnej oraz dobrze skomunikowanej części Torunia. Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania. Topowa lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł1 400 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:45

 

Powierzchnia działki:554 m²

Odkryj unikatową okazję inwestycyjną w samym sercu toruńskiej Starówki. Przedmiotem sprzedaży jest zabytkowa kamienica z 1703 roku położona przy ul. Łaziennej 6 - zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł218 m² 6 651,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:497 m²

Na sprzedaż przestronny dom, położony przy ul. Hiacyntowej w Toruniu, na osiedlu Wrzosy. Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako komfortowy dom dla rodziny, jak i gotowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł370 m² 2 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w malowniczej dzielnicy Torunia, stawki. W bliskim sąsiedztwie znajduje się przedszkole, szkoła oraz rozległy park, co czyni to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł128,13 m² 7 336,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł2 635 m² 568,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom z uroczym ogrodem w otulinie doliny Wisły. Zapraszam Państwa do obejrzenia nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym. Obecnie dom ogrzewany jest za pomocą pompy ciepła. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym o funkcji mieszkalnej, położona na działce o powierzchni 1400 m . Dom o powierzchni ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę budynku w spokojnej, części Koniuch znajduje się parterowy segment (rok budowy 1992) podzielony na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł292 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentuję Państwu wolnostojący dom położony na os. Działki Świętego Józefa w Toruniu. Lokalizacja to uważana jest za jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Toruniu. Tutejsi.