dowolna

Nieruchomości Toruń - Oferty sprzedaży nieruchomości

897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

897 ogłoszeń

Rynek pierwotny

435 836 zł48,49 m² 8 988,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 45 | 2 pokoje | 48,49 m 2 gotowe do odbioru natychmiast! Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową, bez dostępu dla osób postronnych , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł145,57 m² 9 617,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Funkcjonalny dom typu bliźniak oddany do użytku w 2018 roku położony blisko toruńskiego Centrum - kwestia przejechania przez most i jest się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł155 m² 6 767,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

! tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny, wielopoziomowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 155 m , położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł2 668 m² 1 030,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 787 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży hali magazynowo - produkcyjnej z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi, wybudowanej w latach 70-tych z żelbetowych elementów i ceglanych ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

483 000 zł49 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowe po remoncie, 2 pokojowe mieszkanie z loggią Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Szosa Lubicka w Toruniu Mieszkanie o metrażu 48,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 718 500 zł14 505 m² 394,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska (naprzeciwko Castoramy). Łączna powierzchnia działek to 14505 m2. - przeznaczenie w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 538 zł37,47 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony z podatku pcc i prowizji dla biura! Grand Lubicz Apartments to miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z ciszą, zielenią i przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

579 000 zł59,02 m² 9 810,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu biurowo-usługowego w centrum Torunia. Lokal znajduje się w jednej z ulubionych kamienic toruńskiej starówki "tzw. Żelazko". Swój przydomek.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka o powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na ogrodzony taras, - kuchni z jadalnią, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Duże 2-pokojwe mieszkanie z Widokiem na Park na Bydgoskim Przedmieściu. Cechy oferty: mieszkanie 2 stronne, rozkładowe w bloku z cegły wystawa okien w kierunku północ-południe -.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł12 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej , na osiedlu sosnowy las, ul. Strzałowa 19C - komfort i bezpieczeństwo! Idealne rozwiązanie dla mieszkańców lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł125 m² 10 792 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez Prowizji od Kupującego 125 m + strych | Prywatny ogród | Garaż | Kameralne osiedle (2023) Szukasz przestrzeni domu i wygody apartamentu w jednym? Ten dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

28 350 000 zł14 396 m² 1 969,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Cena ofertowa sprzedaży obecnie wynosi 28 350 000 zł jest to cena oparta na wartości 6 750 000 eu Zmiana przelicznika eu/zł podlega zmianie ceny ofertowej w złotych polskich. Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,49 m² 14 643,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena do negocjacji! Mieszkanie z widokiem na las | Toruń - ul. Henryka Strobanda | 37,49 m | III piętro Do mieszkania przynależy naziemne miejsce postojowe nr 8.233 za dodatkową opłatą 25 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł179 m² 7 262,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni blisko 173m2, zlokalizowany na osiedlu Rudak. Ta elegancka nieruchomość oferuje komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

585 865 zł61,67 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 61,67m2, położony na parterze z witryną. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji , miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu również.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł222,81 m² 4 263,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu zlokalizowanego przy ul. Norwida, na Osiedlu Brzezina w Toruniu. Brzezina to kameralne osiedle domów jednorodzinnych oraz szeregowców, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł270 m² 5 922,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży nowoczesnego 6 pokojowego domu jednorodzinnego Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł35,53 m² 11 680,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie W świetnej lokalizacji Toruń Koniuchy, ul.Lotników GOTOWIEC INWESTYCYJNY, WSZYSTKO NOWE! PARKING ZA SZLABANEM 35,5 m2, 1-PIĘTRO, CEGŁA 1999, DUŻA.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja w ten lokal to inwestycja w rozwój Twojej marki i natychmiastowe przejście od planowania do generowania zysków. Zapomnij o przestojach, kurzu i ukrytych kosztach -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 21.485m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł717,50 m² 13 797,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową wille mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej Wisły. Jest to inwestycja która na nowo zdefiniowała pojęcie luksusu w kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł91,95 m² 9 679,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Parter w domu wolnostojącym z ogrodem i tarasem | bezczynszowy | ul. Olszynowa Na sprzedaż oferujemy parter domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 127 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,03 m² 9 694,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w samym sercu Toruń - na klimatycznej Starówce, przy ul. Łaziennej, w pierwszej linii zabudowy od Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! jedyna taka nieruchomość na mapie torunia - pierwsza linia brzegowa! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37,54 m² 9 296,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,54 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Mokrym w Toruniu. Dzięki doskonałej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł107,70 m² 9 275,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą ofertę wyłączności sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu W zabudowie szeregowej (szczytowy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

12 000 000 zł3 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży / wynajmu nowych hal produkcyjno - magazynowych z zapleczem socjalnym, biurowym, oraz dużym parkingiem. Niewątpliwym atutem obiektu, jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł41,01 m² 21 141,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję niepowtarzalny apartament zlokalizowany w centrum Torunia, w jednym z najbardziej prestiżowych budynków, oddanych do użytku w Polsce w ostatnich latach - Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż kawalerka z duszą i charakterem. Z przyjemnością prezentujemy możliwość zakupu wygodnej i dobrze wyposażonej kawalerki o powierzchni 33 m2 w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,30 m² 10 248,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie, blisko umk Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Toruniu przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na 6. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

3 249 000 zł347 m² 9 363,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny obiekt usługowy 372,29 m toruń, szosa lubicka (na skarpie)** Cena: 3 249 000 zł opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący budynek usługowy o powierzchni 372,29.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,90 m² 10 683,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż słoneczny, w pełni rozkładowy lokal mieszkalny 2 pokojowy zlokalizowany na Przedmieściu Bydgoskim. atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Starego Miasta, w pobliżu umk.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, mieszkanie po kapitalnym remoncie w niedalekiej lokalizacji od Toruńskiej Starówki, w bardzo dobrej cenie. Lokalizacja: do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-14

669 000 zł50,85 m² 13 156,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Winnica w Toruniu, w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Nieruchomość położona jest na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 200 zł41 m² 11 029,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł127 m² 6 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

**** dom W zabudowie szeregowej, toruń - grębocin ul. Nad strugą, 127 M2, 4 pokoje, salon Z kominkiem oraz wyjściem na taras, otwarta kuchnia na salon, łazienka oraz wc, poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł126,75 m² 6 903,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Zdjęcia przedstawiają aktualne zdjęcia nieruchomości oraz możliwość aranżacji. Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 126,75 m z dużym tarasem i garażem | ul. Koniuchy Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 720 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 1720 M2, media, rozwojowa, poszukiwana lokalizacja *** Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 37m2 Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki, położone na pierwszym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij